Top Banner
Styx pakt vierde kampioenschap op rij ------------- Kampoe verrast Ekta met dubbel baunie ------------- SDB organiseert 4e Sneldam 2017 ------------- Sportbegeleiders sluiten capaciteitsprogramma Ready&Able af met sportdag ------------- Rusland en Saudi-Arabië openen WK, Spanje bij Portugal
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
dinsdag, 09 februari 2016 23:00

SAB zet atletiek wedstrijden voort

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

De Surinaamse Atletiek Bond (SAB) heeft op 6 en 7 februari haar baanwedstrijden gehouden in het A. Kamperveen stadion en werden er sprint, hinkstapspringen, hoogspringen, verspringen, discuswerpen, kogelstoten, speerwerpen en estafette wedstrijden afgewerkt.

Winnaars mannen: Sprint 80m U15 Timonthy Biswane (AVS), 100m U18 Marciano Shepper (AtVECO), 150m U15 Ethan Frazer (AC de Toekomst), 5000m U20 Gilberto Aloeboetoe (AV Pondobasi), 5000m U23 en senioren John Jean Claud (SNL), 200m U18 Sion Koswal (AV Profosoe), 200m U20 Miquel Shepper (AtVECO), 200m U23 en senioren serie 1 Clark Vincent (Tropical Runners) en serie 2 Oglaien Brunswijk (AV Profosoe), 400m U18 Daniel Pengtai (AVS), 400m U20 Miquel Shepper (AtVECO), 400m U23 en senioren Carlos Feliksdal (SNL), 800m U15 Dave Vinisi (sAV Eagles), 800m U18 Richaard Pansa (Pondobasi), 800m U20 Carlos Feliksdal (SNL). 1500m U18 Ronaldinho Pinas (AV Marwina), 1500m U20 Gilberto Aloeboetoe (AV Pondobasi), 1500m U23 en senioren Jonathan Baktawar (SNL), 2000m U15 Don Wei (AV Yellow Birds). 3000m U18 Ronaldinho Pinas (AV Marwina).

Hinstapspringen U18 en U20 Dave Pika (AV Marwina), U23 Engenso Gayell (AV Marwina), senioren Quinte Pinas (AV Marwina), Hoogspringen U15 Ethan Asimia (AV Marwina), U20 Dave Pika (AV Marwina). Verspringen U15 Rovario Pansa (AV Pondobasi), U18 Finidi Benjamin (AV Marwina), U20 Dave Pika (AV Marwina), Discuswerpen U15 Rigel Kwelling (AV Marwina), U18 Endrico Djoe (AV Marwina), U23 en senioren Steven Vreugd (AV Roda), Kogelstoten U15 Rigel Kwelling (AV Marwina), U18 Endrico Djoe (AV Marwina), U20 en U23 Kenny Sylvester (AtVECO), Speerwerpen U18 Marciano Shepper (AtVECO), U20 en U23 Juan Dahl (SNL), Estafette 4100 U15 AV Profosoe, U18 Toekomst 2, U23 SNL, Estafette 4400 U18 SNL, U20 Toekomst, U23 SNL.

Winnaars vrouwen: Sprint 80m U15 Charisse Dikmoet (Tropical Runners), 100m U18 en U20 Sabrina Menso (AV Profosoe), 150m U15 Fiffely Felter (AtVECO), 200m U18 en U20 Faith Antheunis (Tropical Runners), 400m U18 en U20 Davinia Asantiba (AC de Toekomst), 3000m Sefania Wielzen (SNL), 800m U15 Chever Kago (SNL), U18 Davinia Asantiba (AC de Toekomst), U20 Carine Pavion (Tropical Runners), 1500m Sefania Wielzen (SNL).

Hinkstapspringen U18 Donaviefe Pobosie (AV Pondobasi), U20 Zainy Nelzon (AV Pondobasi), Hoogspringen U18 Donaviefe Pobosie (AV Pondobasi), Verspringen U15 Michelle Kasindo (AC de Toekomst), U18 Aselie Rode (SNL), U20 en U23 Zainy Nelzon (AV Pondobasi), Discuswerpen U15 Mitchella Soesman (AtVECO), U18 Maudisa Dalger (SNL), U20 La-Quanda Darson (SAV Eagles), U23 Teresia Amoedoejoe, Kogelstoten U15 Alicia Grootfaam (AV Profosoe), U18 Jelyza Pengel (AV Profosoe), U20 La-Quanda Darson (SAV Eagles), Estafette 4100 U15 SNL, U18 Tropical Runners, U23 Pondobasi, Estafette 4400 U18 SNL, U20 Pondobasi.      

Copyright © 2016 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 476 keer

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 WBC 06 05 00  01  15 15  03 
02 Notch 06  05  00  01  15 13 05
03 Leo Victor 06  03  03  00  12 08  04 
04 Robinhood 04  03  01  00  10  09 03 
05 PVV 06  03  01  02  10  08  09 
06 Transvaal 05  02  01  02  07  10  07 
07 Botopasi 05  02  00  03  06  07  10 
08 Voorwaarts 06  02  00  04  06  08  11 
09 SNL 06  02  00  04  06  06  12 
10 Inter M.T.  06  01  02  03  05  05  07 
11 West United  05  01  00  04  03  04  07 
12 Papatam 05 01  00  04  03  05  17 
13 Nishan 42 04  01  00  03  -3  05  07 

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Santos  04 03  01  00  10  08 03 
02 ACoconut 04 03  00  01  09  10  06 
03 Jong Aurora 04 02  01  01  07  07  04 
04 Broki  04  02  01  01  07  06  03 
05 Slee Jr.  05 02  01  02  07  06  06 
06 Happy Boys 04  01  03  00  06  03  01 
07 Flora  04  01  01  02  04  05  06 
08 KD 05 01  01  03  04  05  08 
09 Deva Boys 04 01 00 03 03 03 10
10 Tahiti 04 00 01 03 01 02 06