Top Banner (2)
Ploegen eerste klasse finale ronde LSO bekend ------------- Ook ACoconut loopt averij op, Broki op dreef ------------- Federer klopt Dimitrov in eenzijdige eindstrijd ------------- Matchwinner Van Persie beseft dat Feyenoord beter moet dan Heracles ------------- Landskampioen Inter Moengotapoe delft onderspit bij Transvaal
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
dinsdag, 09 februari 2016 23:00

SAB zet atletiek wedstrijden voort

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

De Surinaamse Atletiek Bond (SAB) heeft op 6 en 7 februari haar baanwedstrijden gehouden in het A. Kamperveen stadion en werden er sprint, hinkstapspringen, hoogspringen, verspringen, discuswerpen, kogelstoten, speerwerpen en estafette wedstrijden afgewerkt.

Winnaars mannen: Sprint 80m U15 Timonthy Biswane (AVS), 100m U18 Marciano Shepper (AtVECO), 150m U15 Ethan Frazer (AC de Toekomst), 5000m U20 Gilberto Aloeboetoe (AV Pondobasi), 5000m U23 en senioren John Jean Claud (SNL), 200m U18 Sion Koswal (AV Profosoe), 200m U20 Miquel Shepper (AtVECO), 200m U23 en senioren serie 1 Clark Vincent (Tropical Runners) en serie 2 Oglaien Brunswijk (AV Profosoe), 400m U18 Daniel Pengtai (AVS), 400m U20 Miquel Shepper (AtVECO), 400m U23 en senioren Carlos Feliksdal (SNL), 800m U15 Dave Vinisi (sAV Eagles), 800m U18 Richaard Pansa (Pondobasi), 800m U20 Carlos Feliksdal (SNL). 1500m U18 Ronaldinho Pinas (AV Marwina), 1500m U20 Gilberto Aloeboetoe (AV Pondobasi), 1500m U23 en senioren Jonathan Baktawar (SNL), 2000m U15 Don Wei (AV Yellow Birds). 3000m U18 Ronaldinho Pinas (AV Marwina).

Hinstapspringen U18 en U20 Dave Pika (AV Marwina), U23 Engenso Gayell (AV Marwina), senioren Quinte Pinas (AV Marwina), Hoogspringen U15 Ethan Asimia (AV Marwina), U20 Dave Pika (AV Marwina). Verspringen U15 Rovario Pansa (AV Pondobasi), U18 Finidi Benjamin (AV Marwina), U20 Dave Pika (AV Marwina), Discuswerpen U15 Rigel Kwelling (AV Marwina), U18 Endrico Djoe (AV Marwina), U23 en senioren Steven Vreugd (AV Roda), Kogelstoten U15 Rigel Kwelling (AV Marwina), U18 Endrico Djoe (AV Marwina), U20 en U23 Kenny Sylvester (AtVECO), Speerwerpen U18 Marciano Shepper (AtVECO), U20 en U23 Juan Dahl (SNL), Estafette 4100 U15 AV Profosoe, U18 Toekomst 2, U23 SNL, Estafette 4400 U18 SNL, U20 Toekomst, U23 SNL.

Winnaars vrouwen: Sprint 80m U15 Charisse Dikmoet (Tropical Runners), 100m U18 en U20 Sabrina Menso (AV Profosoe), 150m U15 Fiffely Felter (AtVECO), 200m U18 en U20 Faith Antheunis (Tropical Runners), 400m U18 en U20 Davinia Asantiba (AC de Toekomst), 3000m Sefania Wielzen (SNL), 800m U15 Chever Kago (SNL), U18 Davinia Asantiba (AC de Toekomst), U20 Carine Pavion (Tropical Runners), 1500m Sefania Wielzen (SNL).

Hinkstapspringen U18 Donaviefe Pobosie (AV Pondobasi), U20 Zainy Nelzon (AV Pondobasi), Hoogspringen U18 Donaviefe Pobosie (AV Pondobasi), Verspringen U15 Michelle Kasindo (AC de Toekomst), U18 Aselie Rode (SNL), U20 en U23 Zainy Nelzon (AV Pondobasi), Discuswerpen U15 Mitchella Soesman (AtVECO), U18 Maudisa Dalger (SNL), U20 La-Quanda Darson (SAV Eagles), U23 Teresia Amoedoejoe, Kogelstoten U15 Alicia Grootfaam (AV Profosoe), U18 Jelyza Pengel (AV Profosoe), U20 La-Quanda Darson (SAV Eagles), Estafette 4100 U15 SNL, U18 Tropical Runners, U23 Pondobasi, Estafette 4400 U18 SNL, U20 Pondobasi.      

Copyright © 2016 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 486 keer

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Robinhood 12 08 04  00  28 35  13 
02 WBC 12  09  01  02  28 32 13
03 Notch 12  09  00  03  27 26  13 
04 Transvaal 12  07  03  02  24  30 12 
05 Inter M.T. 12  06  02  04  20  25  13 
06 PVV 12  06  01  05  19  21  26 
07 Leo Victor 13  05  04  04  19  22  14 
08 Voorwaarts 12  04  01  08  13  15  20 
09 Botopasi 12  04  01  07  13  17  26 
10 West United 12 03  00  09  09  12  26 
11 SNL  11  02  01  08  07  09  21 
12 Nishan 42 12 02  02  08  05  14 33 
13 Papatam 10  02  00  08  03  11  39

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 ACoconut 11 08  00  03  24  29 12 
02 Santos 11 07  02  02  23  24  08 
03 Broki 11 06  03  02  21  20  08 
04 Happy Boys 11  05  04  02  19  15  07 
05 KD  12 05  02  05  17  19  15 
06 Slee Jr. 11  05  02  04  17  17  18 
07 Flora  11  04  04  03  16  22  14 
08 Jong Aurora 11 04  02  05  14  17  20 
09 Tahiti 11 01 01 09 04 11 37
10 Deva Boys 12 01 00 11 00 09 44