Top Banner
Chavella Lee pakt knappe overwinning in New York ------------- Sharapova boekt in Tianjin eerste toernooizege sinds dopingschorsing ------------- Federer maatje te groot voor Nadal in finale ------------- Ronaldo bezorgt Real zege met eerste competitietreffer ------------- Alexander Shvartsman wereldkampioen dammen
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
woensdag, 13 april 2016 17:51

SAB werkt atletiek wedstrijden af

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

De Surinaamse Atletiek Bond (SAB) heeft op zaterdag 9 april 2016 haar baanwedstrijden afgewerkt in het A. Kamperveen stadion en werden er sprint, verspringen, kogelstoten, balwerpen, discuswerpen wedstrijden gehouden.

Winnaars mannen: U15 100m sprint Kelvin Misidjan A.V. Profosoe, U11 60m Isaiah Jacott A.V. Tropical Runners, U13 80m D'Angelo Huisden S.A.V Eagles, U18 en U20 400m Jermainy Tjon A Kon A.V. Profosoe, 200m Toby Gavier A.V. Eagles. U9 600m Siesaro Vorswijk S.A.V. Eagles, U18 en U20 800m Astrando Pinas A.V. Profosoe, U23 en senioren 1500m Roche Bonjasking A.V. Agile, Balwerpen U11 Rochelo Vorswijk S.A.V. Eagles, Kogelstoten U23 Vince Wilson A.V. Profosoe, U15 Fanuel Blinker S.A.V. Eagles, Discuswerpen U18 en U20 Endrico Djoe A.V. Marwina, Verspringen U11 Isaiah Jacott A.V. Tropical Runners, U13 Vince Wilson A.V. Profosoe, U23 en senioren Jeane Pierre Doekoe S.A.V. Eagles, U9 Hoop Giord A.V. Tropical Runners.

Winnaars vrouwen: Sprint U11 60m Semaya Matye A.V. Tropical Runners, U13 80m N'Kisha LeCouvreur A.V. Tropical Runners, U15 100m Arrias Briony A.V. Profosoe, U18 en U20 Faith Filemon A.V. Tropical Runners, 600m U9 Xuea Trustfull, 800m U18 en U20 Carine Pavion A.V. Tropical Runners, Balwerpen U11 Stacy Pinas A.V. Profosoe, Kogelstoten U13 Angenie Cheuk-alam A.V. Profosoe, U15 Alicia Grootfaam A.V. Profosoe, Verspringen U9 Xuea Trustfull A.V. Tropical Runners, U11 Semaya Matye A.V. Tropical Runners, U13 Maria Sennebad A.V. Tropical Runners.

Copyright © 2016 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 588 keer

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pnt F A
1 Inter Moengotapoe              
2 Leo Victor              
3 WBC              
4 Robinhood              
5 Nishan 42              
6 Transvaal              
7 Botopasie              
8 Voorwaarts              
9 PVV              
10 West United              
11 Notch              
12 SNL              

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pnt F A
1 West United              
2 Papatam              
3 ACoconut              
4 Santos              
5 Slee Jr.              
6 Tahiti              
7 Flora              
8 Boma Star              
9 Caravan              
10 TOK