Top Banner (2)
Ploegen eerste klasse finale ronde LSO bekend ------------- Ook ACoconut loopt averij op, Broki op dreef ------------- Federer klopt Dimitrov in eenzijdige eindstrijd ------------- Matchwinner Van Persie beseft dat Feyenoord beter moet dan Heracles ------------- Landskampioen Inter Moengotapoe delft onderspit bij Transvaal
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
dinsdag, 20 september 2016 17:14

Coaches en spelers Allstar teams Day of the Champions 2016

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

De coaches meisjes selectie Wilfred Zeefuik en Truus Soesman van Allstar-team: De Arend, SCVU, BCW, Yellow Birds. De coaches Jongens-aspiranten selectie Dwight Riedewald en Hugo Atjado van Allstar-team: De Arend, Rialto, Oase.

De coaches Jongensjeugd selectie Fred Galant en Gilbert Soesman van Allstar-team: Yellow Birds, SCVU, CLD. De coaches Dames selectie Fred Galant en Errol Landolf van Allstar-team: Yellow Birds, SCVU, PBV-Rialto. De coaches Heren hoofdklasse selectie Wilfred Zeefuik en Maikel Meinzak van Allstar-team: De Arend, De Schakel, Yellow Birds.

Spelers Heren hoofdklasse Allstart team: De Arend (Mitchel Zeefuik, Xavier Elburg, Clearance Rozenblad, Kelvin of Maurice Monkou (Kelvin afhankelijk van zijn werk)), De Schakel (Mario Summerfield, Jean-Claude Smith, Chiraldo Beverdijk, Destus Mijnals), Yellow Birds (Ferlaino Krak, Anfernee Dongo, Roche Durfort, Xaviro van Ams).

Dames klasse: Yellow Birds (Suelle Shepperd, Chayenne Naarden, Onna Fang, Zephanya Zeefuik), SCVU (Farida Zebeda, Caroline Adriaansz, Tricia Struiken, Stephanie Parsotan), CLD (Mavis Zorgvol, Zanilya Sanches, Anita Tolud, Sandrina Asaitie).

Jongensjeugd: Yellow Birds (Yamill Wip, Shoun Dongo, Sharief Hunte, Donyell Samson), SCVU (Kofi Vreden, Gregg Soesman, Jonathan Emanuels, Serdinho Rozewijn), CLD (Javier Despo, Ronaldo Madjoerana, Bruce Ike, Dion Baarn).

Jongens-aspiranten: De Arend (Aldridge Daniel, Andrew Blijd, Donnegee Stedenburg), Rialto-PBV (Archino Prado, Daviero Prado, Foetsaro Alonkoi, Gervinio Muntslag), OASE (Rivano Amelo, Sinclair Caupain, Timothy Lieuw Kie Song, Chaief Wielingen).

Meisjes Openklasse: De Arend (Gaby Marica, Priscilla Chen, Chenelien Longfour,  Mirelva Marica), SCVU (Venica Nirk, Shiwanie van Ijzendoorn, Jolain Kallendorf, Rugina Vonsee, Stephanie Hubbart), Yellow Birds (Chiara Kensmill, Matjena Monkou, Chenine Stuart), BCW (Rocella Jedenie).   

Copyright © 2016 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 453 keer

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Robinhood 13 09 04  00  31 37  15 
02 Notch 13  10  00  03  30 28 13
03 WBC 13  09  02  02  29 34  15 
04 Transvaal 13  08  03  02  27  31 12 
05 Inter M.T. 13  06  02  05  20  25  14 
06 PVV 12  06  01  05  19  21  26 
07 Leo Victor 13  05  04  04  19  22  14 
08 Voorwaarts 13  05  01  08  16  17  21 
09 Botopasi 12  04  01  07  13  17  26 
10 West United 13 03  00  10  09  13  28 
11 SNL  12  02  01  09  07  09  23 
12 Nishan 42 13 02  02  09  05  15 35 
13 Papatam 11  02  01  08  04  13  41

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 ACoconut 12 08  00  04  24  31 15 
02 Broki 12 07  03  02  24  22  09 
03 Santos 12 07  02  03  23  25  10 
04 Happy Boys 12  06  04  02  22  17  08 
05 Flora  12 05  04  03  19  25  15 
06 KD 12  05  02  05  17  19  15 
07 Jong Aurora  12  05  02  05  17  18  20 
08 Slee Jr.  12 05  02  05  17  18  20 
09 Tahiti 12 01 01 10 04 12 41
10 Deva Boys 12 01 00 11 00 09 44