Top Banner
WK droom Natio U17 voorbij ------------- Transvaal start 16e speelronde SVB Topklasse met winst ------------- Rentree Sharapova verloopt zeer voorspoedig ------------- Taaie partijen bij Wrokoman Dey worsteltoernooi ------------- Flora verkast naar de zevende plaats
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
dinsdag, 20 september 2016 17:14

Coaches en spelers Allstar teams Day of the Champions 2016

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

De coaches meisjes selectie Wilfred Zeefuik en Truus Soesman van Allstar-team: De Arend, SCVU, BCW, Yellow Birds. De coaches Jongens-aspiranten selectie Dwight Riedewald en Hugo Atjado van Allstar-team: De Arend, Rialto, Oase.

De coaches Jongensjeugd selectie Fred Galant en Gilbert Soesman van Allstar-team: Yellow Birds, SCVU, CLD. De coaches Dames selectie Fred Galant en Errol Landolf van Allstar-team: Yellow Birds, SCVU, PBV-Rialto. De coaches Heren hoofdklasse selectie Wilfred Zeefuik en Maikel Meinzak van Allstar-team: De Arend, De Schakel, Yellow Birds.

Spelers Heren hoofdklasse Allstart team: De Arend (Mitchel Zeefuik, Xavier Elburg, Clearance Rozenblad, Kelvin of Maurice Monkou (Kelvin afhankelijk van zijn werk)), De Schakel (Mario Summerfield, Jean-Claude Smith, Chiraldo Beverdijk, Destus Mijnals), Yellow Birds (Ferlaino Krak, Anfernee Dongo, Roche Durfort, Xaviro van Ams).

Dames klasse: Yellow Birds (Suelle Shepperd, Chayenne Naarden, Onna Fang, Zephanya Zeefuik), SCVU (Farida Zebeda, Caroline Adriaansz, Tricia Struiken, Stephanie Parsotan), CLD (Mavis Zorgvol, Zanilya Sanches, Anita Tolud, Sandrina Asaitie).

Jongensjeugd: Yellow Birds (Yamill Wip, Shoun Dongo, Sharief Hunte, Donyell Samson), SCVU (Kofi Vreden, Gregg Soesman, Jonathan Emanuels, Serdinho Rozewijn), CLD (Javier Despo, Ronaldo Madjoerana, Bruce Ike, Dion Baarn).

Jongens-aspiranten: De Arend (Aldridge Daniel, Andrew Blijd, Donnegee Stedenburg), Rialto-PBV (Archino Prado, Daviero Prado, Foetsaro Alonkoi, Gervinio Muntslag), OASE (Rivano Amelo, Sinclair Caupain, Timothy Lieuw Kie Song, Chaief Wielingen).

Meisjes Openklasse: De Arend (Gaby Marica, Priscilla Chen, Chenelien Longfour,  Mirelva Marica), SCVU (Venica Nirk, Shiwanie van Ijzendoorn, Jolain Kallendorf, Rugina Vonsee, Stephanie Hubbart), Yellow Birds (Chiara Kensmill, Matjena Monkou, Chenine Stuart), BCW (Rocella Jedenie).   

Copyright © 2016 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 341 keer

SVB Topklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 Leo Victor 15 10 3 2 33 34 13
2 Inter Moengotapoe 15 10 3 2 33 31 14
3 WBC 15 9 4 2 31 38 22
4 Robinhood 15 7 5 3 26 35 22
5 Nishan 42 15 6 5 4 23 25 21
6 Voorwaarts 15 6 1 8 19 17 23
7 PVV 15 5 2 8 17 22 33
8 Transvaal 16 4 5 7 17 16 23
9 Jong Rambaan 15 4 4 7 16 21 28
10 Notch 15 4 3 8 15 17 27
11 Botopasie 16 4 2 10 14 22 32
12 SNL 15 3 1 11 10 12 32
Marsosur

SVB Hoofdklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 Santos 12 7 4 1 25 24 12
2 Acoconut 11 7 1 3 22 28 18
3 West United 12 5 6 1 21 23 12
4 Papatam 12 6 2 4 20 19 14
5 Tahiti 12 6 2 4 20 16 12
6 Slee Jr. 12 5 3 4 18 22 22
7 Flora 13 5 1 7 16 23 23
8 TOK 12 3 6 3 15 21 27
9 Boma Star 12 1 2 9 5 13 27
10 Caravan 12 1 1 10 4 16 37