Top Banner
Chavella Lee pakt knappe overwinning in New York ------------- Sharapova boekt in Tianjin eerste toernooizege sinds dopingschorsing ------------- Federer maatje te groot voor Nadal in finale ------------- Ronaldo bezorgt Real zege met eerste competitietreffer ------------- Alexander Shvartsman wereldkampioen dammen
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
dinsdag, 07 maart 2017 21:15

SBA wedstrijduitslagen 6 maart 2017

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

SBA wedstrijduitslagen 6 maart 2017: JU16 CLD vs SCVU 49-101 (30-54) topscoorders: Sield Vitone (20) CLD & Vreden Kwakoe (20) SCVU, JU16 Yellow Birds vs De Arend 75-48 (29-25) topscoorders: Wip Gianni (25) Yellow Birds & Windzak Marinio (29) De arend.

Wedstrijduitslagen van 5 maart 2017: MU16 SCVU vs De Arend 91-29 (41-22) topscoorders: Hubard Stephanie (27) SCVU & Manica Marelva (21) De Arend, MU19 Yellow Birds vs Rialto/PBV 28-42 (12-20) topscoorders: Monkau Martiena (17) Yellow Birds & Asaite Saundrie (21) Rialto/PBV, JU19 Yellow Birds vs Inter Maretraite 117-40 (49-16) topscoorders: Emanuels Isaiah (18) & Madramuthu Sachin (21) Inter Maretraite, JU19 Rialto/PBV vs B.V. Frimangron-Hurricanes 56-50 (20-23) topscoorders: Lion Vincent (30) Rialto/PBV & Waaldijk Andrico (21) B.V. Frimangron-Hurricanes, HE De Schakel vs Ruckers 72-69 (33-21) topscoorders: Brondenstein Lagwijn (30) De Schakel & Hoever Henri (16) Ruckers, HE Yellow Birds vs De Arend 66-37 (31-21) topscoorders: Samson Donyell (14) Yellow Birds & Simons Dwight (12) De Arend.

Wedstrijduitslagen van 4 maart 2017: JU16 Yellow Birds vs Koi Carper 102-45 topscoorders: Lobman Tano Joshua (41) & Pahalwankan Joel (18) Koi Carper, JU16 De Arend vs Rialto/PBV 75-46 (36-22) topscoorders: Windzak Marino (36) De Arend & Muntslag Gervinio (12) Rialto/PBV.

Surinaamse Basketbal Associatie

Copyright © 2017 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 164 keer

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pnt F A
1 Inter Moengotapoe              
2 Leo Victor              
3 WBC              
4 Robinhood              
5 Nishan 42              
6 Transvaal              
7 Botopasie              
8 Voorwaarts              
9 PVV              
10 West United              
11 Notch              
12 SNL              

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pnt F A
1 West United              
2 Papatam              
3 ACoconut              
4 Santos              
5 Slee Jr.              
6 Tahiti              
7 Flora              
8 Boma Star              
9 Caravan              
10 TOK