Top Banner (2)
Ploegen eerste klasse finale ronde LSO bekend ------------- Ook ACoconut loopt averij op, Broki op dreef ------------- Federer klopt Dimitrov in eenzijdige eindstrijd ------------- Matchwinner Van Persie beseft dat Feyenoord beter moet dan Heracles ------------- Landskampioen Inter Moengotapoe delft onderspit bij Transvaal
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
dinsdag, 02 mei 2017 14:38

SBA wedstrijduitslagen 29 - 30 april 2017

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

SBA (Surinaamse Basketbal Associatie) wedstrijduitslagen 30 april 2017: HT Telesur vs B.V. Frimangon-Hurricanes 69-68 (37-32) topscoorders Sweet Armand (18) Telesur & Wright Quincy (24) B.V. Frimangon-Hurricanes, HT SCVU vs De Arend 64-48 (34-29). 

Topscoorders Maatrijk Marlon (26) SCVU & Riedewald Dwight (13) De Arend, MU16 SCVU vs Ballers Club Wanica 73-42 (44-15) topscoorders Hubard Stephanie (19) SCVU & Jodenie Rochella (30) Ballers Club Wanica, DH SCVU vs Rialto/PBV 53-36 (20-17) topscoorders Nirk Venicia (14) SCVU & Hawker Meredith (11) Rialto/PBV, HH Rialto/PBV vs Koi Carper 58-67 (20-38) topscoorders Benjamin Vincent (12) Rialto/PBV & Van Geene Juan (23) Koi Carper. HH SCVU vs CLD 152-38 (76-20) topscoorders Fisher Jason (29) SCVU & Nijman Jose (11) CLD, U10 SCVU vs CLD 68-16 (35-12) topscoorders Vreden Jivar (27) SCVU & Van Ams Jannick (7) CLD, U14 SCVU vs CLD 45-45 (23-28) topscoorders Deira Aden (21) SCVU & Lieuw On Shane (29) CLD.

Wedstrijduitslagen van 29 april 2017: MU19 Rialto/PBV vs SCVU 23-86 (6-39) topscoorders Tolud Anita (12) Rialto/PBV & Nirk Venicia (26) SCVU, MU19 Yellow Birds vs De Arend 44-51 (24-22) topscoorders Monkou Martiena (26) Yellow Birds & Marica Mirelva (20) De Arend, U10 Ballers Club Wanica vs Rialto/PBV (tot nader orde uitgesteld), U14 De Arend vs Rialto/PBV (tot nader orde uitgesteld), U14 Yellow Birds vs Inter Maretraite 59-52 (17-20) topscoorders Kuik Savilio (20) Yellow Birds & Tojo Sven (34) Inter Maretraite.

Surinaamse Basketbal Associatie

Copyright © 2017 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 131 keer

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Robinhood 13 09 04  00  31 37  15 
02 Notch 13  10  00  03  30 28 13
03 WBC 13  09  02  02  29 34  15 
04 Transvaal 13  08  03  02  27  31 12 
05 Inter M.T. 13  06  02  05  20  25  14 
06 PVV 12  06  01  05  19  21  26 
07 Leo Victor 13  05  04  04  19  22  14 
08 Voorwaarts 13  05  01  08  16  17  21 
09 Botopasi 12  04  01  07  13  17  26 
10 West United 13 03  00  10  09  13  28 
11 SNL  12  02  01  09  07  09  23 
12 Nishan 42 13 02  02  09  05  15 35 
13 Papatam 11  02  01  08  04  13  41

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 ACoconut 12 08  00  04  24  31 15 
02 Broki 12 07  03  02  24  22  09 
03 Santos 12 07  02  03  23  25  10 
04 Happy Boys 12  06  04  02  22  17  08 
05 Flora  12 05  04  03  19  25  15 
06 KD 12  05  02  05  17  19  15 
07 Jong Aurora  12  05  02  05  17  18  20 
08 Slee Jr.  12 05  02  05  17  18  20 
09 Tahiti 12 01 01 10 04 12 41
10 Deva Boys 12 01 00 11 00 09 44