Top Banner
Inter Moengotapoe wint kraker en wordt SVB Topklasse kampioen ------------- West United en Papatam verzekerd van SVB Topklasse voetbal ------------- Woodsball paintball battle te Bigie Kroetoe ------------- Team Yvel presenteert 'The Lords of the Ring 2' ------------- Ook Styx kan verliezen
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
maandag, 22 mei 2017 11:34

SBA wedstrijduitslagen 20 - 21 mei 2017

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

SBA wedstrijduitslagen van 21 mei 2017: HT Koi Carper vs SCVU 50-48 (22-23) topscoorders Jones Jason (11) Koi Carper & Maatrijk Marlon (12) SCVU, HT De Arend vs Telesur 61-56 (34-24) topscoorders Riedewald Maikel (13) De Arend & Tay Furgill (7) Telesur.

DH Rialto/PBV vs De Arend 41-51 (17-24) topscoorders Zeefuik Zephanya (12) Rialto/PBV & Flamingo Marilyn (13) De Arend, DH Yellow Birds vs SCVU 59-62 (30-25) topscoorders Fang Onna (22) Yellow Birds & Adriaanz Carolyn (12) SCVU, HH De Arend vs Rialto/PBV 98-31 (40-22) topscoorders Elburg Chayf (19) De Arend & Kemper Remilio (14) Rialto/PBV, HH Yellow Birds vs Koi Carper 70-82 (47-29) topscoorders Van Ams Xaviro (21) Yellow Birds & Watson Herbert (18) Koi Carper.

Wedstrijduitslagen van 20 mei 2017: MU16 Rialto/PBV vs SCVU 0-20 (reglementaire winst voor SCVU), MU16 Ballers Club Wanica vs De Arend 111-30 (45-20) topscoorders Jedenie Rochella (46) Ballers Club Wanica & Marica Mirelva (16) De Arend.

Surinaamse Basketbal Associatie

Copyright © 2017 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 73 keer

SVB Topklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 Inter Moengotapoe 22 15 4 3 49 47 19
2 Leo Victor 22 15 4 3 49 49 20
3 WBC 22 14 5 3 47 58 32
4 Robinhood 22 12 7 3 43 59 29
5 Nishan 42 22 7 9 6 30 33 32
6 Transvaal 22 8 5 9 29 28 30
7 Botopasie 22 8 3 11 27 40 40
8 Voorwaarts 22 8 3 11 27 26 37
9 PVV 22 5 5 12 20 31 50
10 Jong Rambaan 22 5 4 13 19 32 58
11 Notch 22 5 3 14 18 26 47
12 SNL 22 3 2 17 11 17 48
Marsosur

SVB Hoofdklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 West United 17 9 7 1 34 35 17
2 Papatam 17 10 2 5 32 42 30
3 ACoconut 17 10 1 6 31 47 30
4 Santos 17 9 4 4 31 32 27
5 Slee Jr. 17 9 3 5 30 41 31
6 Tahiti 17 7 2 8 23 20 23
7 Flora 17 6 1 10 19 30 30
8 Boma Star 17 4 2 11 14 31 39
9 Caravan 17 1 1 15 4 20 64
10 TOK (geroy) 9 2 5 2 11 15 19