Top Banner
SuThaiBo legt nadruk op behaalde successen ------------- Jubileum editie Srefidensi Chess Celebration ------------- Suriname International 2017 succesvol afgewerkt ------------- Seiken winnaar SKA Nationale Kampioenschappen ------------- Oase Kids Aquathlon & Mixed Team Relay Triathlon
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
maandag, 12 juni 2017 22:52

SBA wedstrijduitslagen 10 - 12 juni 2017

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)
CLD vs. SCVU CLD vs. SCVU

SBA (Surinaamse Basketbal Associatie) wedstrijduitslagen 10 juni 2017: MU16 SCVU vs De Arend 78-27 (33-14) topscoorders Kensmil Cyarah (35) SCVU & Marica Mirelva (13) De Arend, MU19 Rialto/PBV vs Yellow Birds 27-76 (9-42).

Topscoorders Comvalius Cheranza (8) Rialto/PBV & Zeefuik Suena (36) Yellow Birds, U12 CLD vs Yellow Birds (vond geen voortgang vanwege de regen), U14 CLD vs Yellow Birds (vond geen voortgang vanwege de regen).

Wedstrijduitslagen van 11 juni 2017: HT Telesur vs Koi Carper 71-47 (31-30) topscoorders Tay Furgill (18) Telesur & Ho Chico (9) Koi Carper, HT SCVU vs Rialto/PBV 20-0 (reglementaire winst voor SCVU), JU19 De Arend vs Oase 92-55 (49-22) topscoorders Blijd Andrew (31) De Arend & Lieuw Kie Song Timothy (12) Oase, DH De Arend vs Yellow Birds 44-58 (14-26) topscoorders Marica Marelva (11) De Arend & Naarden Chayenne (28) Yellow Birds.

HH Koi Carper vs Rialto/PBV 92-64 (52-23) topscoorders Watson Herbert (43) Koi Carper & Benjamin Vincent (17) Rialto/PBV, HH CLD vs SCVU 58-108 (24-48) topscoorders Sabajo Earl (17) CLD & Fraser Safiero (25) SCVU, U12 De Arend vs SCVU 18-65 (12-26) topscoorders Macbean Joel (8) De Arend & Soesman Joshua (29) SCVU, U14 De Arend vs SCVU 25-53 (9-39) topscoorders Ho A Hing Enrico (12) De Arend & Promes Archef (16) SCVU.

Wedstrijduitslagen van 12 juni 2017: JU16 De Arend vs SCVU 41-100 (21-54) topscoorders Fedies Kenyon (15) De Arend & Babel Giovannie (27) SCVU, JU16 CLD vs Yellow Birds 49-77 (18-33) topscoorders Sield Vitone (17) CLD & Lobman Tano (21) Yellow Birds.

Surinaamse Basketbal Associatie

Copyright © 2017 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 190 keer Laatst aangepast op dinsdag, 13 juni 2017 15:40

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 WBC 04 04 00  00  12 13  02 
02 Notch 04  04  00  00  12 11 03
03 PVV 04  02  01  01  07 06  08 
04 Botopasi 03  02  00  01  06  06 05 
05 Leo Victor 04  01  03  00  06  04  03 
06 Voorwaarts 04  02  00  02  06  07  07 
07 Inter M.T. 04  01  02  01  05  04  03 
08 Robinhood 02  01  01  00  04  05  01 
09 Transvaal 04  01  01  02  04  07  06 
10 West United 03  01  00  02  03  03  03 
11 Papatam  03  00  00  03  00  02  13 
12 SNL 04 00  00  04  00  02  12 
13 Nishan 42 03  00  00  03  -3  03  06 

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 ACoconut 03 03  00  00  09  08 03 
02 Santos 03 02  01  00  07  05  01 
03 Broki 03 02  00  01  06  06  03 
04 Slee Jr.  03  02  00  01  06  04  04 
05 Happy Boys  03  01  02  00  05  03  01 
06 Jong Aurora 03  01  01  01  04  04  03 
07 KD 03  01  00  02  03  04  05 
08 Flora 03 00  01  02  01  03  06 
09 Tahiti 03 00 01 02 01  01 04 
10 Deva Boys 03 00  00  03  00  01  09