Top Banner
Brief QN sports inzake weigering cameraploeg door Inter Moengotapoe ------------- Nini Harpal Open worsteltoernooi met top match-ups ------------- Aanstelling trainers nationale selecties ------------- Badminton Nationale Jeugd Kampioenschappen succesvol afgerond ------------- Telesur verovert CTSS Plus veteranentitel
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
dinsdag, 18 juli 2017 06:47

SBA wedstrijduitslagen 15 en 17 juli 2017

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

SBA (Surinaamse Basketbal Associatie) wedstrijduitslagen 15 juli 2017: De Arend vs Ballers Club Wanica 29-55 (17-29) topscoorders Marica Mirelva (16) De Arend & Jedinie Rochella (24) Ballers Club Wanica, MU19 Rialto/PBV vs SCVU 22-90 (5-35).

Topscoorders Amaisi Cyarah (11) Rialto/PBV & Nijman Jolaine (32) SCVU. Wedstrijduitslagen van 16 juli 2017: JU19 CLD vs Koi Carper 119-57 (48-19) topscoorders Baarn Dion (37) CLD & Pahalwankhan Joel (28) Koi Carper, JU19 B.V. Frimangron-Hurricanes vs SCVU 0-20 (reglementaire winst SCVU), DH Yellow Birds vs De Arend 51-39 (28-18) topscoorders Fang Onna (18) Yellow Birds & Esajas Simone (15) De Arend, HH Rialto/PBV vs De Schakel 39-100 (25-50) topscoorders Brondstein Gilbert (11) Rialto/PBV & Wielingen Gideon (28) De Schakel, HH Koi Carper vs CLD 87-84 (37-33) topscoorders Geene van Juan (38) Koi Carper & Goedschalk Yves (27) CLD.

Wedstrijduitslagen van 17 juli 2017: MU16 Rialto/PBV vs Ballers Club Wanica 41-55 (20-24) topscoorders Amaisi Cyarah (22) Rialto/PBV & Jedinie Rochella (32) Ballers Club Wanica, MU19 De Arend vs SCVU 30-57 (11-31) topscoorders Breinburg Chayenne (10) De Arend & Kensmil Cyarah (17) SCVU.

Surinaamse Basketbal Associatie

Copyright © 2017 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 124 keer Laatst aangepast op dinsdag, 18 juli 2017 15:30

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pnt F A
1 Inter Moengotapoe              
2 Leo Victor              
3 WBC              
4 Robinhood              
5 Nishan 42              
6 Transvaal              
7 Botopasie              
8 Voorwaarts              
9 PVV              
10 West United              
11 Notch              
12 SNL              

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pnt F A
1 Broki              
2 Deva Boys              
3 ACoconut              
4 Santos              
5 Slee Jr.              
6 Tahiti              
7 Flora              
8 KD              
9 Happy Boys              
10 Jong Aurora