Top Banner
Brief QN sports inzake weigering cameraploeg door Inter Moengotapoe ------------- Nini Harpal Open worsteltoernooi met top match-ups ------------- Aanstelling trainers nationale selecties ------------- Badminton Nationale Jeugd Kampioenschappen succesvol afgerond ------------- Telesur verovert CTSS Plus veteranentitel
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
dinsdag, 25 juli 2017 12:01

SBA wedstrijduitslagen 22 - 24 juli 2017

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)
U16 SCVU vs. Oase U16 SCVU vs. Oase

SBA (Surinaamse Basketbal Associatie) wedstrijduitslagen van 22 juli 2017: MU16 Rialto/PBV vs SCVU 40-77 (15-33) topscoorders Tolud Anita (21) Rialto/PBV & Hubard Stephanie (19) SCVU, MU16 Ballers Club Wanica vs De Arend 60-21 (26-13).

Topscoorders: Jedinie Rochella (24) BCW & Van Kust Chayenne (8) en Marica Mirelva (8) De Arend. Wedstrijduitslagen van 23 juli 2017: JU19 De Arend vs De Schakel 70-65 (37-25) topscoorders Elburg Chayf (20) De Arend & Brondenstein Lagwijn (28) De Schakel, DH SCVU vs De Arend (Playoff) 47-51 (20-27) topscoorders Zebeda Farida (11) SCVU & Sedoc Marcella (15) De Arend, HH Yellow Birds vs De Arend 80-67 (34-37) topscoorders Ewijk Bjorn (14) Yellow Birds & Zeefuik Mitchel (15) De Arend, HH De Schakel vs SCVU 66-67 (34-38) topscoorders Wielingen Gideon (14), Henar Jahmal (14) en Eudoxie Stefano (14) De Schakel & Watamaleo Gylan (21) SCVU.

Wedstrijduitslagen van 24 juli 2017: MU16 De Arend vs SCVU 28-76 (13-43) topscoorders Marica Mirelva (14) De Arend & Hubard Stephanie (26) SCVU.

Surinaamse Basketbal Associatie

Copyright © 2017 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 83 keer Laatst aangepast op dinsdag, 25 juli 2017 21:07

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pnt F A
1 Inter Moengotapoe              
2 Leo Victor              
3 WBC              
4 Robinhood              
5 Nishan 42              
6 Transvaal              
7 Botopasie              
8 Voorwaarts              
9 PVV              
10 West United              
11 Notch              
12 SNL              

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pnt F A
1 Broki              
2 Deva Boys              
3 ACoconut              
4 Santos              
5 Slee Jr.              
6 Tahiti              
7 Flora              
8 KD              
9 Happy Boys              
10 Jong Aurora