Top Banner
Brief QN sports inzake weigering cameraploeg door Inter Moengotapoe ------------- Nini Harpal Open worsteltoernooi met top match-ups ------------- Aanstelling trainers nationale selecties ------------- Badminton Nationale Jeugd Kampioenschappen succesvol afgerond ------------- Telesur verovert CTSS Plus veteranentitel
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
vrijdag, 28 juli 2017 13:56

DH ploeg SCVU komt sterk terug

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

De dames hoofdklasse ploeg van SCVU is sterk teruggekomen in de halve finale playoffs van de Surinaamse Basketbal Associatie (SBA). In game 2 werd het een 51-52 overwinning voor SCVU. Bij rust stond De Arend nog voor met 28-26. De seriestand is nu 1-1 gelijk.

Breinburg Chayenne van De Arend en Kensmil Cyarah van SCVU scoorden respectievelijk 16 om 14 punten. Besluit bestuur SBA inzake ongerechtigde speler: op 25 juli j.l. heeft de vereniging SCVU in game 1 van de playoff wedstrijden in de U19 klasse gespeeld met speler Jamal van Ams, die niet gerechtigd was deel te nemen aan de playoffs (conform artikel 36 van het WR 2017). Op basis hiervan de mededeling namens de competitie leiding, dat SCVU deze wedstrijd heeft verloren, hetgeen betekent dat de seriestand 1-0 is voor Oase.

 

Wedstrijduitslagen van 27 juli 2017: De Arend vs Yellow Birds (playoff) 62-63 (32-28) topscoorders Elburg Chayf (13) De Arend & Samson Donyell (16) Yellow Birds, JU19 Oase vs SCVU (playoff) 58-79 (25-48) topscoorders Wielingen Chaief (15) Oase & Rozenwijn Serdinio (21) SCVU, HH Rialto/PBV vs Koi Carper 35-65 (17-30) topscoorders Benjamin Vincent (11) Rialto/PBV & Vrolijk Reuben (13) Koi Carper, HH SCVU vs CLD 100-82 (48-34) topscoorders Fisher Jason (35) SCVU & Goedschalk Yves (30) CLD.

Surinaamse Basketbal Associatie

Copyright © 2017 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 80 keer Laatst aangepast op vrijdag, 28 juli 2017 14:11

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pnt F A
1 Inter Moengotapoe              
2 Leo Victor              
3 WBC              
4 Robinhood              
5 Nishan 42              
6 Transvaal              
7 Botopasie              
8 Voorwaarts              
9 PVV              
10 West United              
11 Notch              
12 SNL              

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pnt F A
1 Broki              
2 Deva Boys              
3 ACoconut              
4 Santos              
5 Slee Jr.              
6 Tahiti              
7 Flora              
8 KD              
9 Happy Boys              
10 Jong Aurora