Top Banner
Ascona kampioen SVB Bekercompetitie 2018 ------------- Inter Moengotapoe, Botopasi en WBC uit de bekercompetitie gewipt ------------- Turan verruilt FC Barcelona definitief voor Istanbul Basaksehir ------------- Feyenoord sluit Van Persie weer in de armen ------------- Deva Boys nog steeds zonder overwinning
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647

De Arend 1 heeft een century score overwinning kunnen boeken op De Schakel in de SBA Jongens Jeugd klasse. Het werd maar liefst (61-18) 110-40 voor de jongens van De Arend 1.

Lees meer...

De heren eerste klasse ploeg van Yellow Birds heeft bij de aanvang van de SBA basketbal competitie op woensdag 22 april een ruime overwinning geboekt op CLD.

Lees meer...

De Surinaamse Basketbal Associatie (SBA) zal ook dit jaar de Scholen Basketbal Competitie (SBC) onder haar auspiciën afwerken.

Lees meer...

Inter Maretraite is bij de voortzetting van de heren eerste klasse competitie van de Surinaamse Basketbal Associatie sterk terug gekomen tegen De Arend.

Lees meer...

CLD heeft donderdagavond het onderspit moeten delven tegen SCVU. Bij de voortzetting van de SBA basketbal competitie werd het een (40-27) 81-68 overwinning voor SCVU.

Lees meer...

De dames hoofdklasse ploeg van SCVU zijn met drie punten tekortgeschoten tegen De Arend. Na een 22-15 voorsprong bij rust verloor SCVU tenslotte met 42-45. Marcella Sedoc van De Arend werd topscorer met 18 punten.

Lees meer...
Pagina 10 van 10

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Robinhood 08 07 01  00  22 30  11 
02 WBC 09  07  00  02  21 23 12
03 Notch 08  06  00  02  18 17  09 
04 Leo Victor 09  04  04  01  16  17 08 
05 Transvaal 08  04  02  02  14  20  08 
06 PVV 07  04  01  02  13  12  09 
07 Voorwaarts 08  04  00  04  12  12  11 
08 Inter M.T. 09  03  02  04  11  17  12 
09 Botopasi 08  02  01  05  07  11  19 
10 West United 08  02  00  06  06  07  16 
11 SNL  09  02  00  07  06  08  18 
12 Nishan 42 08 01  01  06  01  09  24 
13 Papatam 07  01  00  06  00  07  33 

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Santos  07 06  01  00  19  17 04 
02 ACoconut 07 05  00  02  15  18  08 
03 Happy Boys 07 04  03  00  15  11  04 
04 Slee Jr  07  03  01  03  10  10  13 
05 Flora  07 02  03  02  09  15  10 
06 Broki 07  02  03  02  09  06  05 
07 KD 07  02  02  03  08  12  09 
08 Jong Aurora 07 02  02  03  08  10  11 
09 Tahiti 07 01 01 05 04 08 23
10 Deva Boys 07 00 00 07 -3 03 22