Top Banner
Surinaamse U15 voetbal selectie verslaat St.Lucia ------------- Suriname uitstekend bij Carebaco 2017 Junior Championships ------------- De Arend en SCVU trekken seriestand gelijk ------------- Kampioenen Jeugd damkampioenschappen 2017 bekend ------------- Koploper Pinto Boys verliest van Palm Boys
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647

Unique Soetosenojo (1h:12m:06s) en Enrico Molly (56m:05s) zijn respectievelijk in de categorie meisjes en jongens 14-15 jaar winnaar geworden van de "STU Kids Triathlon 2015" welk op zondag 5 juli 2015 onder auspiciën van de Surinaamse Triathlon Unie (STU) werd afgewerkt.

Lees meer...

Op 5 juli 2015 organiseert de Surinaamse Triathlon Unie (STU) haar volgende evenement en wel de "STU Kids Triathlon 2015". Deze Triathlon zal te Parima worden gehouden.

Lees meer...

Lesley Cairo is zondag 31 mei winnaar geworden van de  Witte Lotus Aquathlon 2015. Cairo had in het algemeen klassement voor 1000m zwemmen, 2.5km fietsen en 2.5km hardlopen in totaal 39 minuten en 04 seconden nodig.

Lees meer...

Op 31 mei 2015 houdt de Surinaamse Triathlon Unie (STU) de Witte Lotus Aquathlon 2015 te Witte Lotus. Deze aquathlon bestaat uit een zwem en een loop parcours.

Lees meer...

Op 9 mei 2015 houdt de Surinaamse Triathlon Unie (STU) haar volgende evenement en wel de Oase Kids Aquathlon 2015. De kids aquathlon bestaat uit een zwem en een ren parcours.

Lees meer...

Pierre-Nicolas Sandahl is zondag 19 april winnaar geworden van het OASE sprint Triathlon 2015. 750 m zwemmen, 20 km fietsen en 5 km hardlopen wist Sandahl in één uur, tien minuten en één seconden af te ronden.

Lees meer...
Pagina 2 van 2

SVB Topklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 Inter Moengotapoe 22 15 4 3 49 47 19
2 Leo Victor 22 15 4 3 49 49 20
3 WBC 22 14 5 3 47 58 32
4 Robinhood 22 12 7 3 43 59 29
5 Nishan 42 22 7 9 6 30 33 32
6 Transvaal 22 8 5 9 29 28 30
7 Botopasie 22 8 3 11 27 40 40
8 Voorwaarts 22 8 3 11 27 26 37
9 PVV 22 5 5 12 20 31 50
10 Jong Rambaan 22 5 4 13 19 32 58
11 Notch 22 5 3 14 18 26 47
12 SNL 22 3 2 17 11 17 48
Marsosur

SVB Hoofdklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 West United 17 9 7 1 34 35 17
2 Papatam 17 10 2 5 32 42 30
3 ACoconut 17 10 1 6 31 47 30
4 Santos 17 9 4 4 31 32 27
5 Slee Jr. 17 9 3 5 30 41 31
6 Tahiti 17 7 2 8 23 20 23
7 Flora 17 6 1 10 19 30 30
8 Boma Star 17 4 2 11 14 31 39
9 Caravan 17 1 1 15 4 20 64
10 TOK (geroy) 9 2 5 2 11 15 19