Top Banner
Donovan 'Izri Don' Dongo schrijft geschiedenis in Guyana ------------- 11e editie Suriname International Badminton gaat van start ------------- 14e Srefidensi marathon ------------- 4e Radj Narain Srefidensi Open 2017 ------------- Acht worstelaars naar internationaal beachworsteltoernooi op Barbados
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647

Jaarlijks organiseert de CONCACAF samen met haar leden een “International Womensday” om meer vrouwen te interesseren om aan de voetbalsport te doen. De CONCACAF zal dit jaar de “internationale Vrouwenvoetbal dag” met haar nationale bonden in de regio vieren.

Lees meer...

Uitslagen en wedstrijdschema WSO (Wanica Sport Organisatie) 11 november 2017: Sunnypoint vs. TBL 6 - 2. Zondag 12 november 2017: Bende Konde vs. Jaw Jaw 0 - 1, SVH vs. Gremio 3 - 2, Pokigron - Toerano 1 - 1.

Lees meer...

Uitslagen Veteranen Acht Recreatie Voetbal Bond (VARB) speelronde 27: 40+B Hvb vs. Hermandad 3 - 1, 40+A Styx vs. Waterfront 3 - 1, 50+A Brantimakka vs. Succes 5 - 3, 40+A Palefi Boys vs. The Brorthers 2 - 5, 50+A Nivo vs. Mast 2 - 0.

Lees meer...

Wedstrijdschema speelronde 4 SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Tweede Divisie: Jong Aurora vs. Slee Jr. op donderdag 16 november in het Dr.Ir.F.Essed stadion om 20.00u, KD vs. Flora op zaterdag 18 november in het Ramkhelawan sportcomplex om 16.30u.

Lees meer...

Wedstrijdschema speelronde 5 SVB Eerste Divisie: Leo Victor vs. Voorwaarts op woensdag 15 november in het Dr.Ir.F.Essed stadion om 20.00u, Botopasi vs. Robinhood op vrijdag 17 november in het Dr.Ir.F.Essed stadion om 20.00u.

Lees meer...

Uitslagen LSO (Livorno Sport Organisatie) 1e en 2e klasse competitie 12 november 2017: T. Neta Dell - Jong Jivan Jotie (1-1) 3-4. Doelpuntenmaker Neta Dell: Manodjkoemar Ambika, Ravesh Bansie, Prashant Bhoendie.

Lees meer...

Alle uitslagen SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Tweede Divisie speelronde 3: Kamel Dewaker vs. Deva Boys 3-0, Santos vs. Happy Boys 0-0, Flora vs. Acoconut 1-3. Zondag won Broki met 3-0 van Slee Jr., terwijl Tahiti en Jong Aurora 0-0 gelijk speelden.

Lees meer...

Alle uitslagen SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Eerste Divisie speelronde 4: SNL vs. WBC 0-2, Transvaal vs. PVV 1-2, Voorwaarts vs. Nishan 42 2-1, Inter Moengotapoe vs. Leo Victor 1-1, West United vs. Botopasi 2-0, Papatam vs. Notch 1-4.

Lees meer...

Uitslagen SVB Tweede Divisie speelronde 3 04 november 2017: KD vs. Deva Boys 3-0, Santos vs. Happy Boys 0-0, Flora vs. Acoconut 1-3. Wedstrijdschema speelronde 3: Broki vs. Slee Jr op zondag 12 november in het Dr.Ir.F.Essed stadion om 16.30u.

Lees meer...

Uitslagen SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Eerste Divisie speelronde 4 11 november 2017: SNL vs. WBC 0-2, Transvaal vs. PVV 1-2, Voorwaarts vs. Nishan 42 2-1, Inter Moengotapoe vs. Leo Victor 1-1, West United vs. Botopasi 2-0.

Lees meer...
Pagina 1 van 37

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 WBC 04 04 00  00  12 13  02 
02 Notch 04  04  00  00  12 11 03
03 PVV 04  02  01  01  07 06  08 
04 Botopasi 03  02  00  01  06  06 05 
05 Leo Victor 04  01  03  00  06  04  03 
06 Voorwaarts 04  02  00  02  06  07  07 
07 Inter M.T. 04  01  02  01  05  04  03 
08 Robinhood 02  01  01  00  04  05  01 
09 Transvaal 04  01  01  02  04  07  06 
10 West United 03  01  00  02  03  03  03 
11 Papatam  03  00  00  03  00  02  13 
12 SNL 04 00  00  04  00  02  12 
13 Nishan 42 03  00  00  03  -3  03  06 

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 ACoconut 03 03  00  00  09  08 03 
02 Santos 03 02  01  00  07  05  01 
03 Broki 03 02  00  01  06  06  03 
04 Slee Jr.  03  02  00  01  06  04  04 
05 Happy Boys  03  01  02  00  05  03  01 
06 Jong Aurora 03  01  01  01  04  04  03 
07 KD 03  01  00  02  03  04  05 
08 Flora 03 00  01  02  01  03  06 
09 Tahiti 03 00 01 02 01  01 04 
10 Deva Boys 03 00  00  03  00  01  09