Top Banner
Styx pakt vierde kampioenschap op rij ------------- Kampoe verrast Ekta met dubbel baunie ------------- SDB organiseert 4e Sneldam 2017 ------------- Sportbegeleiders sluiten capaciteitsprogramma Ready&Able af met sportdag ------------- Rusland en Saudi-Arabië openen WK, Spanje bij Portugal
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647

Stand van zaken en wedstrijdschema SVB 2e Divisie speelronde 7: De uitslagen van de SVB Tweede Divisie competitie van het afgelopen weekeinde: Flora - Jong Aurora 2-2, KD - Tahiti 7-1, Slee Jr - Santos 1-5, Acoconut - Broki 2-0, Deva Boys - Happy Boys (uitgesteld).

Lees meer...

Wedstrijdschema SVB (Surinaamse Voetbal Bond) 2e Divisie speelronde 6: Flora vs. Jong Aurora op donderdag 07 december in het Dr.Ir.F.Essed stadion om 20.00u, KD vs. Tahiti op zaterdag 09 december in het Ramkhelawan sportcentrum om 16.30u.

Lees meer...

Onderstaand artikel is ingezonden door het bestuur van Tahiti. Geachte SVB voorzitter, conform het competitie reglement tekennen wij binnen 3x24 uur protest aan betreft de Tweede Divisie wedstrijd Tahiti vs Deva boys.

Lees meer...

Uitslagen SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Tweede Divisie speelronde 5 02 december 2017: Tahiti vs. Santos 0-3, Happy Boys vs. Jong Aurora 4-1, Broki vs. Flora 0-0. De wedstrijd tussen Acoconut en Deva Boys van zondag 03 december vindt geen voortgang.

Lees meer...

Wedstrijdschema SVB (Surinaamse Voetbal Bond) 2e Divisie speelronde 5: Tahiti vs. Santos op zaterdag 02 december in het Ramkhelawan sportcomplex om 16.30u, Happy Boys vs. Jong Aurora op zaterdag 02 december in het Meerzorg stadion om 16.30u.

Lees meer...

Stand van zaken en wedstrijdschema SVB 2e Divisie speelronde 5: De uitslagen van de SVB Tweede Divisie van het afgelopen weekeinde: Jong Aurora - Slee Jr 3 - 1, Happy Boys - Broki 0 - 0, KD - Flora 0 - 2, Santos - ACoconut 3 - 2, Tahiti - Deva Boys 1 - 2.

Lees meer...

Wedstrijdschema speelronde 4 SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Tweede Divisie: Jong Aurora vs. Slee Jr. op donderdag 16 november in het Dr.Ir.F.Essed stadion om 20.00u, KD vs. Flora op zaterdag 18 november in het Ramkhelawan sportcomplex om 16.30u.

Lees meer...

Alle uitslagen SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Tweede Divisie speelronde 3: Kamel Dewaker vs. Deva Boys 3-0, Santos vs. Happy Boys 0-0, Flora vs. Acoconut 1-3. Zondag won Broki met 3-0 van Slee Jr., terwijl Tahiti en Jong Aurora 0-0 gelijk speelden.

Lees meer...

Uitslagen SVB Tweede Divisie speelronde 3 04 november 2017: KD vs. Deva Boys 3-0, Santos vs. Happy Boys 0-0, Flora vs. Acoconut 1-3. Wedstrijdschema speelronde 3: Broki vs. Slee Jr op zondag 12 november in het Dr.Ir.F.Essed stadion om 16.30u.

Lees meer...

Wedstrijdschema speelronde 3 SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Tweede Divisie: Kamel Dewaker vs. Deva Boys op zaterdag 11 november in het Ramkhelawan sportcomplex om 16.30u, Santos vs. Happy Boys op zaterdag 11 november in het A.Pierkhan stadion om 16.30u.

Lees meer...
Pagina 1 van 7

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Robinhood 06 05 01  00  16 23  08 
02 Leo Victor 08  04  04  00  16 15 05
03 WBC 07  05  00  02  15 16  08 
04 Notch 07  05  00  02  15  13 08 
05 PVV 07  04  01  02  13  12  09 
06 Voorwaarts 08  04  00  04  12  13  11 
07 Transvaal 07  03  02  02  11  15  08 
08 Inter M.T. 08  02  02  04  08  14  12 
09 Botopasi 06  02  01  03  07  09  12 
10 SNL  07  02  00  05  06  06  14 
11 West United  06  01  00  05  03  04  11 
12 Papatam 07 01  00  06  03  07  33 
13 Nishan 42 06  01  01  04  01  07  14 

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Santos  06 05  01  00  16  16 04 
02 ACoconut 05 04  00  01  12  12  06 
03 Happy Boys 05 02  03  00  09  07  02 
04 Broki  06  02  02  02  08  06  05 
05 Jong Aurora  06 02  02  02  08  10  10 
06 KD 06  02  01  03  07  12  09 
07 Slee Jr. 06  02  01  03  07  07  13 
08 Flora 06 01  03  02  06  07  08 
09 Tahiti 05 00 01 04 01 02 14
10 Deva Boys 03 00 00 03 -3 01 09