Top Banner (2)
Ploegen eerste klasse finale ronde LSO bekend ------------- Ook ACoconut loopt averij op, Broki op dreef ------------- Federer klopt Dimitrov in eenzijdige eindstrijd ------------- Matchwinner Van Persie beseft dat Feyenoord beter moet dan Heracles ------------- Landskampioen Inter Moengotapoe delft onderspit bij Transvaal
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647

Uitslagen LSO (Livorno Sport Organisatie) 1e en 2e klasse competitie 12 november 2017: T. Neta Dell - Jong Jivan Jotie (1-1) 3-4. Doelpuntenmaker Neta Dell: Manodjkoemar Ambika, Ravesh Bansie, Prashant Bhoendie.

Lees meer...

Alle uitslagen SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Tweede Divisie speelronde 3: Kamel Dewaker vs. Deva Boys 3-0, Santos vs. Happy Boys 0-0, Flora vs. Acoconut 1-3. Zondag won Broki met 3-0 van Slee Jr., terwijl Tahiti en Jong Aurora 0-0 gelijk speelden.

Lees meer...

Alle uitslagen SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Eerste Divisie speelronde 4: SNL vs. WBC 0-2, Transvaal vs. PVV 1-2, Voorwaarts vs. Nishan 42 2-1, Inter Moengotapoe vs. Leo Victor 1-1, West United vs. Botopasi 2-0, Papatam vs. Notch 1-4.

Lees meer...

Uitslagen SVB Tweede Divisie speelronde 3 04 november 2017: KD vs. Deva Boys 3-0, Santos vs. Happy Boys 0-0, Flora vs. Acoconut 1-3. Wedstrijdschema speelronde 3: Broki vs. Slee Jr op zondag 12 november in het Dr.Ir.F.Essed stadion om 16.30u.

Lees meer...

Uitslagen SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Eerste Divisie speelronde 4 11 november 2017: SNL vs. WBC 0-2, Transvaal vs. PVV 1-2, Voorwaarts vs. Nishan 42 2-1, Inter Moengotapoe vs. Leo Victor 1-1, West United vs. Botopasi 2-0.

Lees meer...

Uitslagen Veteranen Acht Recreatie Voetbal Bond (VARB) speelronde 26: 40+A WSS vs. Waterfront 1 - 4, 40+B MVV vs. Player in Action 2 - 1, 40+B Hermandad vs. OWOS (OWOS kwam voor de tweede keer niet verschijnen met als gevolg royement).

Lees meer...

Wedstrijdschema speelronde 4 SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Eerste Divisie: SNL vs. WBC op donderdag 09 november in het Dr.Ir.F.Essed stadion om 20.00u, Transvaal vs. PVV op vrijdag 10 november in het A.Kamperveen stadion om 19.00u.

Lees meer...

Wedstrijdschema speelronde 3 SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Tweede Divisie: Kamel Dewaker vs. Deva Boys op zaterdag 11 november in het Ramkhelawan sportcomplex om 16.30u, Santos vs. Happy Boys op zaterdag 11 november in het A.Pierkhan stadion om 16.30u.

Lees meer...

Hercules Voetbal Vereniging (HVV) is vandaag zijn eerste klasse competitie van de Livorno Sport Organisatie (LSO) gestart met een 1-1 gelijkspel tegen aartsrivaal Hindboys. Miquel Hill bracht Hindboys twee minuten voor rust op 1-0 voorsprong.

Lees meer...

Alle uitslagen SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Tweede Divisie speelronde 2: Deva Boys vs. Jong Aurora 1-3, Broki vs. Santos 1-2, Happy Boys vs. Kamel Dewaker 2-0, Flora vs. Slee Jr. 1-2, ACoconut vs. Tahiti 2-1. Santos staat met zes punten aan kop.

Lees meer...

Alle uitslagen SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Eerste Divisie speelronde 3: Leo Victor vs. Robinhood 0-0, Nishan 42 vs. PVV 1-2, Inter Moengotapoe vs. SNL 2-0, Botopasi vs. Voorwaarts 3-2, Notch vs. Transvaal 2-1, WBC vs. West United 2-1.

Lees meer...

Uitslagen SVB Eerste Divisie speelronde 3 van zaterdag 04 november 2017: Leo Victor vs. Robinhood 0-0, Nishan 42 vs. PVV 1-2, Inter Moengotapoe vs. SNL 2-0. De speelronde 1 wedstrijd tussen Robinhood en Nishan 42 is ongeldig verklaard.

Lees meer...

Uitslagen SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Tweede Divisie speelronde 2 van zaterdag 04 november 2017: Deva Boys vs. Jong Aurora 1-3, Broki vs. Santos 1-2, Happy Boys vs. Kamel Dewaker 2-0. Op zondag 05 november staan er twee wedstrijden op programma.

Lees meer...

Na Papatam met 3-1 te hebben verslagen in de SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Eerste Divisie, lukte het Botopasi woensdagavond ook van Voorwaarts te winnen. Na een 2-0 ruststand in het Dr.Ir.F.Essed stadion werd het tenslotte 3-2 voor Botopasi.

Lees meer...

Uitslagen Veteranen Acht Recreatie Voetbal Bond (VARB) speelronde 25: 50+A Nivo vs. SLM Friends 0 - 2, 40+A Styx MN vs. The Brothers 1 - 1, 40+A Fajalobi vs. Tammenga 0 - 4, 50+B The brothers vs. Albitrost 4 - 2, 60+ Hermandad vs. Palefi Boys 1 - 0.

Lees meer...

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Robinhood 12 08 04  00  28 35  13 
02 WBC 12  09  01  02  28 32 13
03 Notch 12  09  00  03  27 26  13 
04 Transvaal 12  07  03  02  24  30 12 
05 Inter M.T. 12  06  02  04  20  25  13 
06 PVV 12  06  01  05  19  21  26 
07 Leo Victor 13  05  04  04  19  22  14 
08 Voorwaarts 12  04  01  08  13  15  20 
09 Botopasi 12  04  01  07  13  17  26 
10 West United 12 03  00  09  09  12  26 
11 SNL  11  02  01  08  07  09  21 
12 Nishan 42 12 02  02  08  05  14 33 
13 Papatam 10  02  00  08  03  11  39

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 ACoconut 11 08  00  03  24  29 12 
02 Santos 11 07  02  02  23  24  08 
03 Broki 11 06  03  02  21  20  08 
04 Happy Boys 11  05  04  02  19  15  07 
05 KD  12 05  02  05  17  19  15 
06 Slee Jr. 11  05  02  04  17  17  18 
07 Flora  11  04  04  03  16  22  14 
08 Jong Aurora 11 04  02  05  14  17  20 
09 Tahiti 11 01 01 09 04 11 37
10 Deva Boys 12 01 00 11 00 09 44