Top Banner (2)
Ploegen eerste klasse finale ronde LSO bekend ------------- Ook ACoconut loopt averij op, Broki op dreef ------------- Federer klopt Dimitrov in eenzijdige eindstrijd ------------- Matchwinner Van Persie beseft dat Feyenoord beter moet dan Heracles ------------- Landskampioen Inter Moengotapoe delft onderspit bij Transvaal
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647

Alle uitslagen SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Eerste Divisie speelronde 3: Leo Victor vs. Robinhood 0-0, Nishan 42 vs. PVV 1-2, Inter Moengotapoe vs. SNL 2-0, Botopasi vs. Voorwaarts 3-2, Notch vs. Transvaal 2-1, WBC vs. West United 2-1.

Lees meer...

Uitslagen SVB Eerste Divisie speelronde 3 van zaterdag 04 november 2017: Leo Victor vs. Robinhood 0-0, Nishan 42 vs. PVV 1-2, Inter Moengotapoe vs. SNL 2-0. De speelronde 1 wedstrijd tussen Robinhood en Nishan 42 is ongeldig verklaard.

Lees meer...

Uitslagen SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Tweede Divisie speelronde 2 van zaterdag 04 november 2017: Deva Boys vs. Jong Aurora 1-3, Broki vs. Santos 1-2, Happy Boys vs. Kamel Dewaker 2-0. Op zondag 05 november staan er twee wedstrijden op programma.

Lees meer...

Na Papatam met 3-1 te hebben verslagen in de SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Eerste Divisie, lukte het Botopasi woensdagavond ook van Voorwaarts te winnen. Na een 2-0 ruststand in het Dr.Ir.F.Essed stadion werd het tenslotte 3-2 voor Botopasi.

Lees meer...

Uitslagen Veteranen Acht Recreatie Voetbal Bond (VARB) speelronde 25: 50+A Nivo vs. SLM Friends 0 - 2, 40+A Styx MN vs. The Brothers 1 - 1, 40+A Fajalobi vs. Tammenga 0 - 4, 50+B The brothers vs. Albitrost 4 - 2, 60+ Hermandad vs. Palefi Boys 1 - 0.

Lees meer...

Wedstrijdschema SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Tweede Divisie speelronde 2: Deva Boys vs. Jong Aurora op donderdag 02 november in het Dr.Ir.F.Essed stadion om 20.00u, Broki vs. Santos op zaterdag 04 november in het A.Kamperveen stadion om 16.30u.

Lees meer...

Wedstrijdschema SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Eerste Divisie speelronde 3: Botopasi vs. Voorwaarts op woensdag 01 november in het Dr.Ir.F.Essed stadion om 20.00u, Leo Victor vs. Robinhood op vrijdag 03 november in het Dr.Ir.F.Essed stadion om 20.00u.

Lees meer...

Alle uitslagen SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Eerste Divisie speelronde 2: Nishan 42 vs. Leo Victor 1-2, Notch vs. Inter Moengotapoe 2-1, Voorwaarts vs. WBC 1-3, Robinhood vs. PVV 5-1, Papatam vs. Botopasie 1-3, Transvaal vs. SNL 5-2.

Lees meer...

Hindboys is de eerste klasse competitie van de Livorno Sport Organisatie (LSO) met een knappe overwinning gestart. Tegen Hindelaya wist Hindboys na twee keren achter te hebben gestaan tenslotte in de blessuretijd (92e minuut) met 4-3 te winnen.

Lees meer...

Alle uitslagen SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Tweede Divisie speelronde 1: Jong Aurora vs. Broki 1-2, Santos vs. Deva Boys 3-0, Kamel Dewaker vs. ACoconut 1-3, Flora vs. Happy Boys 1-1. Tahiti verloor zondag met 0-2 van Slee Jr.

Lees meer...

Uitslagen SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Tweede Divisie speelronde 1 28 oktober 2017: Jong Aurora vs. Broki 1-2, Santos vs. Deva Boys 3-0, Kamel Dewaker vs. ACoconut 1-3. Donderdagavond kwamen Flora en Happy Boys niet verder dan een 1-1 gelijkspel.

Lees meer...

Uitslagen SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Eerste Divisie speelronde 2 van zaterdag 28 oktober 2017: Nishan 42 vs. Leo Victor 1-2, Notch vs. Inter Moengotapoe 2-1, Voorwaarts vs. WBC 1-3, Robinhood won afgelopen woensdag met 5-1 van PVV.

Lees meer...

L.S.O. (Livorno Sport Organisatie) competitie programma 2017 - 2018 nr. 1. Plaats: Eddy Blackman Stadion aan de Botromankiweg (Tel./Fax 484728). Zondag 29 oktober 2017 10.30 E. Hindboys - Hindelaya, 12.30 T. s.v. Welgedacht C II - Neta Dell.

Lees meer...

De rood groene formatie heeft zijn eerste drie punten binnen. In speelronde twee van de SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Eerste Divisie wist Robinhood woensdagavond in het Dr.Ir.F.Essed stadion na een 4-0 tussenstand met 5-1 te winnen van PVV.

Lees meer...

Uitslagen Veteranen Acht Recreatie Voetbal Bond (VARB) speelronde 24: 50+A Mast vs. Njango 1 - 1, 50+B TAS vs. Palefi Boys 5 - 1, 40+A Obo vs. Tammenga 2 - 2, 40+A SLM Friends vs. Palefi Boys 4 - 0, 50+A Brantimakka vs. Ratio 4 - 0.

Lees meer...

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Robinhood 13 09 04  00  31 37  15 
02 Notch 13  10  00  03  30 28 13
03 WBC 13  09  02  02  29 34  15 
04 Transvaal 13  08  03  02  27  31 12 
05 Inter M.T. 13  06  02  05  20  25  14 
06 PVV 12  06  01  05  19  21  26 
07 Leo Victor 13  05  04  04  19  22  14 
08 Voorwaarts 13  05  01  08  16  17  21 
09 Botopasi 12  04  01  07  13  17  26 
10 West United 13 03  00  10  09  13  28 
11 SNL  12  02  01  09  07  09  23 
12 Nishan 42 13 02  02  09  05  15 35 
13 Papatam 11  02  01  08  04  13  41

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 ACoconut 12 08  00  04  24  31 15 
02 Broki 12 07  03  02  24  22  09 
03 Santos 12 07  02  03  23  25  10 
04 Happy Boys 12  06  04  02  22  17  08 
05 Flora  12 05  04  03  19  25  15 
06 KD 12  05  02  05  17  19  15 
07 Jong Aurora  12  05  02  05  17  18  20 
08 Slee Jr.  12 05  02  05  17  18  20 
09 Tahiti 12 01 01 10 04 12 41
10 Deva Boys 12 01 00 11 00 09 44