Top Banner (2)
Ploegen eerste klasse finale ronde LSO bekend ------------- Ook ACoconut loopt averij op, Broki op dreef ------------- Federer klopt Dimitrov in eenzijdige eindstrijd ------------- Matchwinner Van Persie beseft dat Feyenoord beter moet dan Heracles ------------- Landskampioen Inter Moengotapoe delft onderspit bij Transvaal
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647

Wedstrijdschema SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Eerste Divisie speelronde 8: Botopasi WBC (vanwege een sterfgeval uitgesteld naar een nader te bepalen datum), Transvaal vs. Leo Victor op vrijdag 08 december in het A.Kamperveen stadion om 19.00u.

Lees meer...

Wedstrijdschema SVB (Surinaamse Voetbal Bond) 2e Divisie speelronde 6: Flora vs. Jong Aurora op donderdag 07 december in het Dr.Ir.F.Essed stadion om 20.00u, KD vs. Tahiti op zaterdag 09 december in het Ramkhelawan sportcentrum om 16.30u.

Lees meer...

Onderstaand artikel is ingezonden door het bestuur van Tahiti. Geachte SVB voorzitter, conform het competitie reglement tekennen wij binnen 3x24 uur protest aan betreft de Tweede Divisie wedstrijd Tahiti vs Deva boys.

Lees meer...

Alle uitslagen SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Eerste Divisie speelronde 7: Leo Victor vs. Papatam 7-1, PVV vs. West United 4-0, Voorwaarts vs. SNL 2-0, Transvaal vs. WBC 5-1, Botopasi vs. Nishan 42 2-2, Robinhood vs. Inter Moengotapoe 5-4.

Lees meer...

LSO (Livorno Sport Organisatie) uitslagen 03 december 2017: T. Caravan 2010 - Neta Dell (0-1) 0-2. Doelpuntenmakers Neta Dell: Sashwin Baynath en Amietkoemar Jiawan. T. Jong Hindelaya - Jong Jivan Jotie (0-3) 0-3.

Lees meer...

Uitslagen SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Tweede Divisie speelronde 5 02 december 2017: Tahiti vs. Santos 0-3, Happy Boys vs. Jong Aurora 4-1, Broki vs. Flora 0-0. De wedstrijd tussen Acoconut en Deva Boys van zondag 03 december vindt geen voortgang.

Lees meer...

Uitslagen SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Eerste Divisie speelronde 7 02 december 2017: PVV vs. West United 4-0, Voorwaarts vs. SNL 2-0. Overige uitslagen: Transvaal vs. WBC 5-1, Botopasi vs. Nishan 42 2-2, Robinhood vs. Inter Moengotapoe 5-4.

Lees meer...

Wedstrijdschema SVB (Surinaamse Voetbal Bond) 1e Divisie speelronde 7: Transvaal vs. WBC op woensdag 29 november in het A.Kamperveen stadion om 19.00u, Botopasi vs. Nishan 42 op donderdag 30 november in het Dr.Ir.F.Essed stadion om 20.00u.

Lees meer...

Wedstrijdschema SVB (Surinaamse Voetbal Bond) 2e Divisie speelronde 5: Tahiti vs. Santos op zaterdag 02 december in het Ramkhelawan sportcomplex om 16.30u, Happy Boys vs. Jong Aurora op zaterdag 02 december in het Meerzorg stadion om 16.30u.

Lees meer...

LSO (Livorno Sport Organisatie) uitslagen 26 november 2017: T. s.v. Welgedacht C II - Jong Hindelaya (2-0) 3-0. Doelpuntenmakers s.v. Welgedacht C II: Akoimi Yannick 2x, Daniel Kamsoeri, T. K.D. 2011 - Sudhar (0-3) 0-5.

Lees meer...

Uitslagen Veteranen Acht Recreatie Voetbal Bond (VARB) speelronde 29: 50+A Mast vs. Biek 1 - 2, 50+B The brothers vs. Tammenga 3 - 1, 50+A Njango vs. SLM Friends 1 - 2, 40+B Biek vs. Frico 6 - 2, 35+ Vasco da Gama vs. Saramacca 2 - 0.

Lees meer...

Uitslagen Veteranen Acht Recreatie Voetbal Bond (VARB) speelronde 28: 40+A The brothers vs. Waterfront 2 - 2, 40+A Styx MN vs. Openbaar groen 7 - 1, 40+B Nivo vs. Player in Action 7 - 0, 40+A Fajalobi vs. Obo 2 - 2, 50+A Goejaba vs. Ratio 1 - 1.

Lees meer...

Stand van zaken en wedstrijdschema SVB 2e Divisie speelronde 5: De uitslagen van de SVB Tweede Divisie van het afgelopen weekeinde: Jong Aurora - Slee Jr 3 - 1, Happy Boys - Broki 0 - 0, KD - Flora 0 - 2, Santos - ACoconut 3 - 2, Tahiti - Deva Boys 1 - 2.

Lees meer...

Stand van zaken en wedstrijdschema SVB 1e Divisie speelronde 6: De uitslagen van de SVB Eerste Divisie competitie van het afgelopen weekeinde: Leo Victor - Voorwaarts 2 - 1, Botopasi - Robinhood 1 - 2, Nishan 42 - West United 2 - 1, PVV - SNL 0 - 1.

Lees meer...

LSO (Livorno Sport Organisatie) uitslagen 19 november 2017: T. Caravan 2010 - s.v. Welgedacht C II (1-1) 1-1. Doelpuntenmakers: Caravan 2010 Romano Wijngaarde. s.v. Welgedacht C II Daniel Kamsoeri. T. Jong Jivan Jotie - Sudhar (0-2) 0-5.

Lees meer...

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Robinhood 13 09 04  00  31 37  15 
02 Notch 13  10  00  03  30 28 13
03 WBC 13  09  02  02  29 34  15 
04 Transvaal 13  08  03  02  27  31 12 
05 Inter M.T. 13  06  02  05  20  25  14 
06 PVV 12  06  01  05  19  21  26 
07 Leo Victor 13  05  04  04  19  22  14 
08 Voorwaarts 13  05  01  08  16  17  21 
09 Botopasi 12  04  01  07  13  17  26 
10 West United 13 03  00  10  09  13  28 
11 SNL  12  02  01  09  07  09  23 
12 Nishan 42 13 02  02  09  05  15 35 
13 Papatam 11  02  01  08  04  13  41

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 ACoconut 12 08  00  04  24  31 15 
02 Broki 12 07  03  02  24  22  09 
03 Santos 12 07  02  03  23  25  10 
04 Happy Boys 12  06  04  02  22  17  08 
05 Flora  12 05  04  03  19  25  15 
06 KD 12  05  02  05  17  19  15 
07 Jong Aurora  12  05  02  05  17  18  20 
08 Slee Jr.  12 05  02  05  17  18  20 
09 Tahiti 12 01 01 10 04 12 41
10 Deva Boys 12 01 00 11 00 09 44