Top Banner
SDB start met U20 Jeugd damkampioenschappen 2017 ------------- Real Madrid is lief voor aartsrivaal Barça ------------- Sudhar beëindigd overwinningsreeks van Kampoe ------------- Rock CrossFit atlete Sahiesta Sadhoe pakt prijs in Trinidad ------------- Dunja Burkhard gaat met Trumandate voor een trackrecord
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
zaterdag, 25 juni 2016 14:33

Geen Rio voor Surinaamse beachvolleybalselectie

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Zowel de nationale mannen als vrouwen beachvolleybalselectie van Suriname zijn in de vierde ronde van het Olympisch kwalificatietoernooi uitgeschakeld. Ons land werd in Mexico vertegenwoordigd door de absolute top voor wat het volleyballen betreft.

Afgelopen donderdag op dag 1 verloor onze mannenselectie van met 3-0 van Costa Rica; Smith/Valenciano CRC1 vs. Vliet Joval SUR2 2-0 (21-9, 21-13), Monge/Escobar CRC2 vs. Sporkslede/Ong A Fat SUR1 2-0 (21-17, 21-13), Smith/Valenciano CRC1 vs. Sporkslede/Ong A Fat SUR1 2-0 (21-7, 21-15).

Bij de vrouwen was Jamaica met 3-1 te sterk voor Suriname; Hunsel/Brunings SUR1 vs. Temple/Wallen JAM2 2-1 (15-21, 21-19, 15-9), Perry/Wright JAM1 vs. Wip/Frankel SUR2 2-0 (21-13, 21-10), Perry Wright JAM1 vs. Hunsel/Burnings SUR1 2-0 (21-18, 21-14), Temple JAM2 vs. Wip/Frankel SUR2 2-0 (21-12, 21-15).

Ook vrijdag op dag 2 van het toernooi kon er zowel bij de heren als de dames van Suriname geen overwinning worden geboekt. Onze damesselectie verloor toen met 3-1 van Nicaragua; Hunsel/Brunings SUR1 vs. Mendoza/Lopez NCA2 2-1 (22-20, 16-21, 15-12), Machado/Rodriguez NCA1 vs. Wip/Frankel SUR2 2-0 (21-7, 21-11), Machado/Rodriguez NCA1 vs. Hunsel/Brunings SUR1 2-0 (23-21, 21-14), Mendoza/Lopez NCA2 vs. Wip/Frankel SUR2 2-0 (21-17, 21-12).

Bij de mannen werd het nog een taaie vijf-setter tussen Suriname en St.Lucia, maar laatstgenoemde zou tenslotte toch aan het langste eind trekken 3-2; Clercent/Julian LCA2 vs. Sporkslede/Ong A Fat SUR1 2-0 (21-9, 21-13), Vliet/Sporkslede SUR2 vs. Caesar/St Jean LCA1 2-1 (12-21, 21-17, 15-13), Sporkslede/Ong A Fat SUR1 vs. Caesar/St Jean LCA1 2-0 (23-21, 21-14), Clercent/Julian LCA2 vs. Vliet/Sporkslede SUR 2, 2-0 (21-11, 21-10). Golden set: Clercent/Julian LCA2 vs. Vliet/Sporkslede SUR2 (15-11).

De Surinaamse delegatie keert maandag terug richting Suriname.   

Copyright © 2016 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 329 keer

SVB Topklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 Inter Moengotapoe 22 15 4 3 49 47 19
2 Leo Victor 22 15 4 3 49 49 20
3 WBC 22 14 5 3 47 58 32
4 Robinhood 22 12 7 3 43 59 29
5 Nishan 42 22 7 9 6 30 33 32
6 Transvaal 22 8 5 9 29 28 30
7 Botopasie 22 8 3 11 27 40 40
8 Voorwaarts 22 8 3 11 27 26 37
9 PVV 22 5 5 12 20 31 50
10 Jong Rambaan 22 5 4 13 19 32 58
11 Notch 22 5 3 14 18 26 47
12 SNL 22 3 2 17 11 17 48
Marsosur

SVB Hoofdklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 West United 17 9 7 1 34 35 17
2 Papatam 17 10 2 5 32 42 30
3 ACoconut 17 10 1 6 31 47 30
4 Santos 17 9 4 4 31 32 27
5 Slee Jr. 17 9 3 5 30 41 31
6 Tahiti 17 7 2 8 23 20 23
7 Flora 17 6 1 10 19 30 30
8 Boma Star 17 4 2 11 14 31 39
9 Caravan 17 1 1 15 4 20 64
10 TOK (geroy) 9 2 5 2 11 15 19