Top Banner
'Lords of the Ring' 2 levert pittige partijen op ------------- Team Su geeft Frans-Guyana er weer van langs ------------- Gerson Bendt doet mee aan Curaçaos Open damkampioenschappen 2017 ------------- Nieuw, tennis voor kinderen vanaf zes jaar te Lelydorp ------------- Inter Moengotapoe en Papatam spelen SVB Bekerfinale
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
zondag, 12 februari 2017 23:18

Gideon verliest van Yelyco 1

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)
Yelyco vs. Avanti Yelyco vs. Avanti

Gideon heeft bij de aanvang van de SuVoBo (Surinaamse Volleybal Bond) heren hoofdklasse competitie in de Lyceum 1 sporthal verloren. In drie straight sets 0-3 (22-25, 9-25, 16-25) was Yelyco 1 heer en meester over Gideon.

Overige uitslagen 11 februari: Mini 9 Yelyco 2 - SSVV 3-0, Mini 3 VC Delco - Yelyco 1 3-0, Maspi 4 Condor - Avanti 2-1, Mini 2 Survos - RPSV 0-3, Maspi 3 RPSV - Yelyco 0-3, JJ 5 RPSV - Gideon 0-3, H1 Avanti - Yelyco 1-2, H2 Bazooka - Gideon 2-0, D1 Condor 1 - Condor 2 2-0, H9 VFF - VCL 2-1, DH 5 Gideon - Yelyco 2 2-3 (25-22, 20-25, 21-25, 27-25, 8-15). HH 2 Yelyco 2 - Yellow Birds 0-3 (17-25, 19-25, 14-25), DH 6 Condor - Yellow Birds 3-1 (25-19, 25-21, 23-25, 25-14).

Uitslagen 10 februari: MJ 2 Avanti - Yelyco 0-3, MJ 1 Condor - Yellow Birds 3-0, H20 Yelyco - Lyzecks 1-2, HH4 Yelyco 1 - Lyzecks 3-1 (25-22, 25-21, 20-25, 25-15). Uitslagen 8 februari: JJ 2 Yelyco - Lyzecks 2-1, DH 4 Yellow Birds - Yelyco 2 3-0, DH 3 Yelyco 1 - Gideon 3-1.Yelyco vs. AvantiYelyco vs. AvantiCopyright © 2017 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 289 keer

SVB Topklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 Inter Moengotapoe 22 15 4 3 49 47 19
2 Leo Victor 22 15 4 3 49 49 20
3 WBC 22 14 5 3 47 58 32
4 Robinhood 22 12 7 3 43 59 29
5 Nishan 42 22 7 9 6 30 33 32
6 Transvaal 22 8 5 9 29 28 30
7 Botopasie 22 8 3 11 27 40 40
8 Voorwaarts 22 8 3 11 27 26 37
9 PVV 22 5 5 12 20 31 50
10 Jong Rambaan 22 5 4 13 19 32 58
11 Notch 22 5 3 14 18 26 47
12 SNL 22 3 2 17 11 17 48
Marsosur

SVB Hoofdklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 West United 17 9 7 1 34 35 17
2 Papatam 17 10 2 5 32 42 30
3 ACoconut 17 10 1 6 31 47 30
4 Santos 17 9 4 4 31 32 27
5 Slee Jr. 17 9 3 5 30 41 31
6 Tahiti 17 7 2 8 23 20 23
7 Flora 17 6 1 10 19 30 30
8 Boma Star 17 4 2 11 14 31 39
9 Caravan 17 1 1 15 4 20 64
10 TOK (geroy) 9 2 5 2 11 15 19