Top Banner
Chavella Lee pakt knappe overwinning in New York ------------- Sharapova boekt in Tianjin eerste toernooizege sinds dopingschorsing ------------- Federer maatje te groot voor Nadal in finale ------------- Ronaldo bezorgt Real zege met eerste competitietreffer ------------- Alexander Shvartsman wereldkampioen dammen
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647

De Surinaamse dames beach-selectie zal het vandaag in Jamaica opnemen tegen de Virgin Island voor de vijfde/ zesde plaats.

Lees meer...

De volleybal competitie van de Surinaamse Volleybal Bond (SuVoBo) werd op zaterdag 2 mei voortgezet in de Jongens Jeugd klasse. Er werd gespeeld in 2 poules.

Lees meer...

De Surinaamse dames beach-selectie is volop in de race voor Road to Rio 2016. Onze dames hebben er 1 landenwedstrijd op zitten met een winst en eentje die een golden set opleverde met 15-13 verloren.

Lees meer...

Yellow Birds heeft de eerste ronde van de SuVoBo heren hoofdklasse competitie sterk afgesloten.

Lees meer...

Het afgelopen weekend werd de SuVoBo volleybal competitie afgewerkt in de Meisjes Jeugd klasse (MJ) en de Heren lagere klasse B (H1).

Lees meer...

Condor, landskampioen SuVoBo dames hoofdklasse, heeft vrijdagavond in de Ismay van Wilgen sporthal in een zwaarbevochten wedstrijd kunnen winnen van Yellow Birds.

Lees meer...

Onderstaand artikel is ingezonden door de Surinaamse Volleybal Bond (SuVoBo). Het SuVoBo bestuur wil een ieder er op attenderen dat het wedstrijdreglement nog steeds van kracht is.

Lees meer...

Yelyco en Livo hebben bij de aanvang van de SuVoBo heren hoofdklasse competitie op dinsdag 21 april gezegevierd. Yelyco was met 3-1 te sterk voor Gideon.

Lees meer...

De heren eerste klasse ploeg van Avanti staat met acht punten uit vier gewonnen wedstrijden aan kop bij de volleybal competitie van de SuVoBo.

Lees meer...

De heren hoofdklasse ploegen van Yellow Birds en Livo hebben hun tegenstanders vrijdagavond in straight sets verslagen.

Lees meer...
Pagina 8 van 8

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pnt F A
1 Inter Moengotapoe              
2 Leo Victor              
3 WBC              
4 Robinhood              
5 Nishan 42              
6 Transvaal              
7 Botopasie              
8 Voorwaarts              
9 PVV              
10 West United              
11 Notch              
12 SNL              

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pnt F A
1 West United              
2 Papatam              
3 ACoconut              
4 Santos              
5 Slee Jr.              
6 Tahiti              
7 Flora              
8 Boma Star              
9 Caravan              
10 TOK