Top Banner
Requel Dulder en Zefia Faerber pakken best lifter titel van Suriname ------------- Chris Froome wint voor de vierde keer Tour de France ------------- DH ploeg Rialto/PBV uitgesloten van SBA playoffs 2017 ------------- SDB houdt Jeugddam Kampioenschappen 2017 ------------- Jai Gandhi wint met groot verschil van Kolibrie
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
zaterdag, 11 juli 2015 23:52

3e Alishia Ramzan Memoriaal Badminton Toernooi 2015 succesvol afgewerkt

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Het 3e Alishia Ramzan Memoriaal Badminton Toernooi 2015 dat zaterdag onder auspiciën van de Surinaamse Badminton Bond (SBB) in de Kwatta sporthal werd afgewerkt heeft een succesvol verloop gehad.

De organisatie lag dit jaar in handen van de badminton club Clear Shot en is meer een toernooi voor de badminton beginners. Dit toernooi werd vanwege de hoge aantal inschrijvingen ook al getypeerd als de grootste badmintonevenement van dit jaar.

De winnaars:
BD U13: 1 Rivano Bisphan-Timothy Karg, 2 Timothy De Witte-Al-Hassan Somedjo, 3 Eros Pierpont-
Verowfy Turney.

XD U15: 1 Jason Cheung-Stacy Cheung, 2 Jair Naipal-Kayleigh Moenne, 3 Vivek Nannanpanday- Iraisa Ramnandanlal.

BS U15: 1 Jair Naipal, 2 David Cheung, 3/4 Vivek Nannanpanday [1], 3/4 Jason Cheung.

GS U15: 1 Imani Mangroe [1], 2 Stacy Cheung [2], 3/4 Abigael Hing [3], 3/4 Faith Sariman.

BD U17: 1 Jascha Atmodikromo-Mitch Wong A Foe, 2 Anish Lakhi-Manish Nannanpanday, 3 3/4 Sjarief Djabar-Geordan Tjon Kon Joen, 3/4 David Cheung-Jason Cheung.

GD U17: 1 Imani Mangroe-Mary-Ann Zhong, 2 Abigael Hing-Joy Yzer, 3 Kayleigh Moenne-Chaista Soemodipoero.

XD U19: 1 Quinten Kertotiko-Shemara Lindveld, 2 Juan Delprado-Mary-Ann Zhong, 3/4 Kyle Kalaykhan-Sabrina Geduld, 3/4 Shawn Brandon-Imani Mangroe.

BS U19: 1 Kevin Zou [1], 2 Juan Delprado, 3/4 Jascha Atmodikromo, 3/4 Quinten Kertotiko.

GS U19: 1 Santusha Ramzan [1], 2 Shemara Lindveld [2], 3/4 Yuan Yuan Yang, 3/4 Chan Chan Yang [3].

MD-Recreanten: 1 Harvey Kasanwidjojo [1]-Johnnalton Kasanwidjojo, 2 Randy Amatnoh [2]- Ansjari Somedjo, 3/4 Miquel Groenewoud [3]-Dennis Jacott, 3/4 Elton Chin See Hoo-Joseph Tjon

WD-Recreanten: 1 Rebecca Djodikromo-Joella Lie A Fat, 2 Shannon Bongers-Dyane Chin Ten Fung, 3     
Fahranaz Lie Kwie Sjoe-Nishta Ooiberg.

MSB: 1 Richenel Atmodikromo, 2 Quinten Kertotiko, 3/4 Roche Young A Fat, 3/4 Harvey Kort.

WSB: 1 Ingrid Chan [1], 2 Jo-Anne Cronie [2], 3/4 Yuan Yuan Yang, 3/4 Anjali Paragsingh.

BGS-U11 Beginners: 1 Zair Khoesial, 2 Xue-Wen Fung.

BGS-U13 Beginners: 1 Isabella Li, 2 Rick Yu.

BS-U15 Beginners: 1 Ishan Mangal, 2 Jalen Olijfveld, 3 Mario Bhugwandas.

GS-U15 Beginners: 1 Fiona Li, 2 Monalisa Bron.

GS-U17 Beginners: 1 Agresha Bachasing, 2 Manuella Bottse, 3 Vavan Velliam.

Copyright © 2015 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 1345 keer

SVB Topklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 Inter Moengotapoe 22 15 4 3 49 47 19
2 Leo Victor 22 15 4 3 49 49 20
3 WBC 22 14 5 3 47 58 32
4 Robinhood 22 12 7 3 43 59 29
5 Nishan 42 22 7 9 6 30 33 32
6 Transvaal 22 8 5 9 29 28 30
7 Botopasie 22 8 3 11 27 40 40
8 Voorwaarts 22 8 3 11 27 26 37
9 PVV 22 5 5 12 20 31 50
10 Jong Rambaan 22 5 4 13 19 32 58
11 Notch 22 5 3 14 18 26 47
12 SNL 22 3 2 17 11 17 48
Marsosur

SVB Hoofdklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 West United 17 9 7 1 34 35 17
2 Papatam 17 10 2 5 32 42 30
3 ACoconut 17 10 1 6 31 47 30
4 Santos 17 9 4 4 31 32 27
5 Slee Jr. 17 9 3 5 30 41 31
6 Tahiti 17 7 2 8 23 20 23
7 Flora 17 6 1 10 19 30 30
8 Boma Star 17 4 2 11 14 31 39
9 Caravan 17 1 1 15 4 20 64
10 TOK (geroy) 9 2 5 2 11 15 19