Top Banner (2)
Ploegen eerste klasse finale ronde LSO bekend ------------- Ook ACoconut loopt averij op, Broki op dreef ------------- Federer klopt Dimitrov in eenzijdige eindstrijd ------------- Matchwinner Van Persie beseft dat Feyenoord beter moet dan Heracles ------------- Landskampioen Inter Moengotapoe delft onderspit bij Transvaal
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
zaterdag, 11 juli 2015 23:52

3e Alishia Ramzan Memoriaal Badminton Toernooi 2015 succesvol afgewerkt

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Het 3e Alishia Ramzan Memoriaal Badminton Toernooi 2015 dat zaterdag onder auspiciën van de Surinaamse Badminton Bond (SBB) in de Kwatta sporthal werd afgewerkt heeft een succesvol verloop gehad.

De organisatie lag dit jaar in handen van de badminton club Clear Shot en is meer een toernooi voor de badminton beginners. Dit toernooi werd vanwege de hoge aantal inschrijvingen ook al getypeerd als de grootste badmintonevenement van dit jaar.

De winnaars:
BD U13: 1 Rivano Bisphan-Timothy Karg, 2 Timothy De Witte-Al-Hassan Somedjo, 3 Eros Pierpont-
Verowfy Turney.

XD U15: 1 Jason Cheung-Stacy Cheung, 2 Jair Naipal-Kayleigh Moenne, 3 Vivek Nannanpanday- Iraisa Ramnandanlal.

BS U15: 1 Jair Naipal, 2 David Cheung, 3/4 Vivek Nannanpanday [1], 3/4 Jason Cheung.

GS U15: 1 Imani Mangroe [1], 2 Stacy Cheung [2], 3/4 Abigael Hing [3], 3/4 Faith Sariman.

BD U17: 1 Jascha Atmodikromo-Mitch Wong A Foe, 2 Anish Lakhi-Manish Nannanpanday, 3 3/4 Sjarief Djabar-Geordan Tjon Kon Joen, 3/4 David Cheung-Jason Cheung.

GD U17: 1 Imani Mangroe-Mary-Ann Zhong, 2 Abigael Hing-Joy Yzer, 3 Kayleigh Moenne-Chaista Soemodipoero.

XD U19: 1 Quinten Kertotiko-Shemara Lindveld, 2 Juan Delprado-Mary-Ann Zhong, 3/4 Kyle Kalaykhan-Sabrina Geduld, 3/4 Shawn Brandon-Imani Mangroe.

BS U19: 1 Kevin Zou [1], 2 Juan Delprado, 3/4 Jascha Atmodikromo, 3/4 Quinten Kertotiko.

GS U19: 1 Santusha Ramzan [1], 2 Shemara Lindveld [2], 3/4 Yuan Yuan Yang, 3/4 Chan Chan Yang [3].

MD-Recreanten: 1 Harvey Kasanwidjojo [1]-Johnnalton Kasanwidjojo, 2 Randy Amatnoh [2]- Ansjari Somedjo, 3/4 Miquel Groenewoud [3]-Dennis Jacott, 3/4 Elton Chin See Hoo-Joseph Tjon

WD-Recreanten: 1 Rebecca Djodikromo-Joella Lie A Fat, 2 Shannon Bongers-Dyane Chin Ten Fung, 3     
Fahranaz Lie Kwie Sjoe-Nishta Ooiberg.

MSB: 1 Richenel Atmodikromo, 2 Quinten Kertotiko, 3/4 Roche Young A Fat, 3/4 Harvey Kort.

WSB: 1 Ingrid Chan [1], 2 Jo-Anne Cronie [2], 3/4 Yuan Yuan Yang, 3/4 Anjali Paragsingh.

BGS-U11 Beginners: 1 Zair Khoesial, 2 Xue-Wen Fung.

BGS-U13 Beginners: 1 Isabella Li, 2 Rick Yu.

BS-U15 Beginners: 1 Ishan Mangal, 2 Jalen Olijfveld, 3 Mario Bhugwandas.

GS-U15 Beginners: 1 Fiona Li, 2 Monalisa Bron.

GS-U17 Beginners: 1 Agresha Bachasing, 2 Manuella Bottse, 3 Vavan Velliam.

Copyright © 2015 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 1426 keer

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Robinhood 12 08 04  00  28 35  13 
02 WBC 12  09  01  02  28 32 13
03 Notch 12  09  00  03  27 26  13 
04 Transvaal 12  07  03  02  24  30 12 
05 Inter M.T. 12  06  02  04  20  25  13 
06 PVV 12  06  01  05  19  21  26 
07 Leo Victor 13  05  04  04  19  22  14 
08 Voorwaarts 12  04  01  08  13  15  20 
09 Botopasi 12  04  01  07  13  17  26 
10 West United 12 03  00  09  09  12  26 
11 SNL  11  02  01  08  07  09  21 
12 Nishan 42 12 02  02  08  05  14 33 
13 Papatam 10  02  00  08  03  11  39

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 ACoconut 11 08  00  03  24  29 12 
02 Santos 11 07  02  02  23  24  08 
03 Broki 11 06  03  02  21  20  08 
04 Happy Boys 11  05  04  02  19  15  07 
05 KD  12 05  02  05  17  19  15 
06 Slee Jr. 11  05  02  04  17  17  18 
07 Flora  11  04  04  03  16  22  14 
08 Jong Aurora 11 04  02  05  14  17  20 
09 Tahiti 11 01 01 09 04 11 37
10 Deva Boys 12 01 00 11 00 09 44