Top Banner (2)
Ploegen eerste klasse finale ronde LSO bekend ------------- Ook ACoconut loopt averij op, Broki op dreef ------------- Federer klopt Dimitrov in eenzijdige eindstrijd ------------- Matchwinner Van Persie beseft dat Feyenoord beter moet dan Heracles ------------- Landskampioen Inter Moengotapoe delft onderspit bij Transvaal
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
zondag, 22 november 2015 02:21

Buitenlanders domineren 9e Suriname Badminton International 2015

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)
Mitchel Wongsodikromo en Crystal Leefmans Mitchel Wongsodikromo en Crystal Leefmans

De 9e Suriname Badminton International 2015 is zaterdagavond afgerond. Dit jaarlijks internationaal evenement werd door de Badminton Bond onder auspiciën van de Pan American Badminton Confederation (PBC) en de Badminton World Federation (BWF) gehouden.

In de Ismay van Wilgen sporthal kwamen vijf dagen lang badmintonners van Cuba, Italië, Australië, Canada, Mexico, Peru, Porugal, Trinidad & Tobago, Slowakije, Tsjechië, USA, Brazilië, Duistland, Jamaica, Hongarije, Venezuela, Dom. Rep., Equador, Griekenland, Guyana en uiteraard Suriname in actie waarbij er vijf onderdelen werden afgewerkt. Bij elk onderdeel hebben buitenlanders de eerste plaats gewonnen.

Winnaars:
MS: 1. Cuba Osleni Guerrero [1], 2. Verenigde Staten Howard Shu [2], 3/4. Italië Rosario Maddaloni [6], 3/4. Tsjechië Jan Frohlich [8].

MD: 1. Mexico Job Castillo [1]-Mexico Lino Munoz, 2. Italië Giovanni Greco [2]-Italië Rosario Maddaloni, 3/4. Tsjechië Jan Frohlich-Slowakije Matej Hlinican, 3/4. Trinidad en Tobago Nicholas Bonkowsky-Trinidad en Tobago Alistair Espinoza.

WS: 1. Portugal Telma Santos, 2. Brazilië Lohaynny Vicente [1], 3/4 Hongarije Laura Sarosi [4], 3/4. Brazilië Fabiana Silva [3].

WD: 1. Mexico Haramara Gaitan [1]-Mexico Sabrina Solis, 2. Brazilië Ana Paula Campos-Brazilië Fabiana Silva, 3/4. Peru Daniela Macias-Ecuador Maria Delia Zambrano, 3/4. Suriname Rugshaar Ishaak-Suriname Santusha Ramzan

XD: 1. Duitsland Jonathan Persson-Brazilië Ana Paula Campos, 2. Suriname Dylan Darmohoetomo-Suriname Jill Sjauw - Mook, 3/4. Brazilië Alex Yuwan Tjong [1]-Brazilië Lohaynny Vicente, 3/4. Venezuela Jhonatan Wu Zheng [3]-Venezuela Damaris Mercedes Ortiz Parada.
 
Copyright © 2015 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 507 keer Laatst aangepast op zondag, 22 november 2015 02:25

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Robinhood 12 08 04  00  28 35  13 
02 WBC 12  09  01  02  28 32 13
03 Notch 12  09  00  03  27 26  13 
04 Transvaal 12  07  03  02  24  30 12 
05 Inter M.T. 12  06  02  04  20  25  13 
06 PVV 12  06  01  05  19  21  26 
07 Leo Victor 13  05  04  04  19  22  14 
08 Voorwaarts 12  04  01  08  13  15  20 
09 Botopasi 12  04  01  07  13  17  26 
10 West United 12 03  00  09  09  12  26 
11 SNL  11  02  01  08  07  09  21 
12 Nishan 42 12 02  02  08  05  14 33 
13 Papatam 10  02  00  08  03  11  39

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 ACoconut 11 08  00  03  24  29 12 
02 Santos 11 07  02  02  23  24  08 
03 Broki 11 06  03  02  21  20  08 
04 Happy Boys 11  05  04  02  19  15  07 
05 KD  12 05  02  05  17  19  15 
06 Slee Jr. 11  05  02  04  17  17  18 
07 Flora  11  04  04  03  16  22  14 
08 Jong Aurora 11 04  02  05  14  17  20 
09 Tahiti 11 01 01 09 04 11 37
10 Deva Boys 12 01 00 11 00 09 44