Top Banner
SDB start met U20 Jeugd damkampioenschappen 2017 ------------- Real Madrid is lief voor aartsrivaal Barça ------------- Sudhar beëindigd overwinningsreeks van Kampoe ------------- Rock CrossFit atlete Sahiesta Sadhoe pakt prijs in Trinidad ------------- Dunja Burkhard gaat met Trumandate voor een trackrecord
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
zondag, 22 november 2015 02:21

Buitenlanders domineren 9e Suriname Badminton International 2015

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)
Mitchel Wongsodikromo en Crystal Leefmans Mitchel Wongsodikromo en Crystal Leefmans

De 9e Suriname Badminton International 2015 is zaterdagavond afgerond. Dit jaarlijks internationaal evenement werd door de Badminton Bond onder auspiciën van de Pan American Badminton Confederation (PBC) en de Badminton World Federation (BWF) gehouden.

In de Ismay van Wilgen sporthal kwamen vijf dagen lang badmintonners van Cuba, Italië, Australië, Canada, Mexico, Peru, Porugal, Trinidad & Tobago, Slowakije, Tsjechië, USA, Brazilië, Duistland, Jamaica, Hongarije, Venezuela, Dom. Rep., Equador, Griekenland, Guyana en uiteraard Suriname in actie waarbij er vijf onderdelen werden afgewerkt. Bij elk onderdeel hebben buitenlanders de eerste plaats gewonnen.

Winnaars:
MS: 1. Cuba Osleni Guerrero [1], 2. Verenigde Staten Howard Shu [2], 3/4. Italië Rosario Maddaloni [6], 3/4. Tsjechië Jan Frohlich [8].

MD: 1. Mexico Job Castillo [1]-Mexico Lino Munoz, 2. Italië Giovanni Greco [2]-Italië Rosario Maddaloni, 3/4. Tsjechië Jan Frohlich-Slowakije Matej Hlinican, 3/4. Trinidad en Tobago Nicholas Bonkowsky-Trinidad en Tobago Alistair Espinoza.

WS: 1. Portugal Telma Santos, 2. Brazilië Lohaynny Vicente [1], 3/4 Hongarije Laura Sarosi [4], 3/4. Brazilië Fabiana Silva [3].

WD: 1. Mexico Haramara Gaitan [1]-Mexico Sabrina Solis, 2. Brazilië Ana Paula Campos-Brazilië Fabiana Silva, 3/4. Peru Daniela Macias-Ecuador Maria Delia Zambrano, 3/4. Suriname Rugshaar Ishaak-Suriname Santusha Ramzan

XD: 1. Duitsland Jonathan Persson-Brazilië Ana Paula Campos, 2. Suriname Dylan Darmohoetomo-Suriname Jill Sjauw - Mook, 3/4. Brazilië Alex Yuwan Tjong [1]-Brazilië Lohaynny Vicente, 3/4. Venezuela Jhonatan Wu Zheng [3]-Venezuela Damaris Mercedes Ortiz Parada.
 
Copyright © 2015 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 423 keer Laatst aangepast op zondag, 22 november 2015 02:25

SVB Topklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 Inter Moengotapoe 22 15 4 3 49 47 19
2 Leo Victor 22 15 4 3 49 49 20
3 WBC 22 14 5 3 47 58 32
4 Robinhood 22 12 7 3 43 59 29
5 Nishan 42 22 7 9 6 30 33 32
6 Transvaal 22 8 5 9 29 28 30
7 Botopasie 22 8 3 11 27 40 40
8 Voorwaarts 22 8 3 11 27 26 37
9 PVV 22 5 5 12 20 31 50
10 Jong Rambaan 22 5 4 13 19 32 58
11 Notch 22 5 3 14 18 26 47
12 SNL 22 3 2 17 11 17 48
Marsosur

SVB Hoofdklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 West United 17 9 7 1 34 35 17
2 Papatam 17 10 2 5 32 42 30
3 ACoconut 17 10 1 6 31 47 30
4 Santos 17 9 4 4 31 32 27
5 Slee Jr. 17 9 3 5 30 41 31
6 Tahiti 17 7 2 8 23 20 23
7 Flora 17 6 1 10 19 30 30
8 Boma Star 17 4 2 11 14 31 39
9 Caravan 17 1 1 15 4 20 64
10 TOK (geroy) 9 2 5 2 11 15 19