Top Banner
Requel Dulder en Zefia Faerber pakken best lifter titel van Suriname ------------- Chris Froome wint voor de vierde keer Tour de France ------------- DH ploeg Rialto/PBV uitgesloten van SBA playoffs 2017 ------------- SDB houdt Jeugddam Kampioenschappen 2017 ------------- Jai Gandhi wint met groot verschil van Kolibrie
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
dinsdag, 02 februari 2016 23:00

Jaarkalender 2016 Surinaamse Badminton Bond

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Jaarkalender 2016 Surinaamse Badminton Bond: 1. 13e Ferdinand Kramer badminton toernooi Junioren/Beginners op 6 februari in de NGVB Sporthal (Golden Eagles). U-11 JE + ME Beg, U-13 JE + ME Beg, U-15 JE + ME Beg, U-17 JE + ME Beg.

2. KNTS Nieuwjaar badminton toernooi 2016 Junioren/Senioren van 19 tot 21 februari in de Chinese sporthal (KNTS). U-11 GD, U-13 GD, U-15 GD, U-17 GD, U-19 GD, A GD, B GD.

3. Nationale Club competitie 2016 Junioren/Senioren (lokatie nog te bepalen) SBB. U-13, U-17, A, B.

4. 9e Gerard Boijmans memorial Junioren/Senioren op 12 en 13 maart in de Chinese Sporthal (BC TNF), U-11 JE + ME, U-15 JE + ME, U-19 JE + ME, B HE+DE, A HE+DE.

5. 4e Badminton Paastoernooi Junioren/Senioren van 25 tot en met 28 maart in de Kwatta Sporthal (BC Clear Shot). U-15 Alle onderdelen, U-19 Alle onderdelen, A (Invitatie) Nog te bepalen.

6. Nationale Club competitie 2016 Junioren/Senioren (lokatie nog te bepalen) SBB. U-13, U-17, A, B.

7. 17e Ro Caster badminton toernooi Junioren/Senioren op 30 april en 1 mei in de Chinese sporthal (bc Lelydorp). U-11 JD + MD, U-15 JD + MD, U-19 JD + MD, B HD + DD, A HD + DD.

8. Nationale Club competitie 2016 Junioren/Senioren (lokatie nog te bepalen) SBB. U-13, U-17, A, B.

9. 28e Ma Lefi badminton toernooi Junioren/Senioren op 17, 18 en 19 juni in de Pa Lefi Sporthal (BC SCVU). U-11 JE + ME, U-13 JE + ME, U-15 GD, U-17 JE + ME, A HE/DE/GD.

10. Nationale Club competitie 2016 Junioren/Senioren (lokatie nog te bepalen) SBB. Days of the Champions U-13, U-17, A, B.

11. 4e Alishia Ramzan Memorial Badminton toernooi Junioren/ Beginners/ Senioren/ Recreanten op 16 en 17 juli in de Kwatta sporthal (BC Clear Shot). U-11 JE + ME Beg, U-13 JE + ME Beg, U-15 JE + ME Beg, U-17 JE + ME Beg, U-13 JD+MD+GD, U-17 JD+MD+GD, B HE + DE, Recreanten HD + DD.

12. 16e Lilian Bendter badminton toernooi Junioren/Senioren op 6 en 7 augustus in de IMEO gymzaal te Geyersvlijt (BC PFF). U-13 JE + ME, U-15 JE + ME, U-17 JE + ME, B HD + DD, A HD + DD.
   
13. Nationale Junioren kampioenschappen Junioren (lokatie nog te bepalen) SBB. U-13, U17 Alle onderdelen.

14. Nationale Junioren kampioenschappen Junioren (lokatie nog te bepalen) SBB. U-11 Alle onderdelen, U-15 Alle onderdelen, U-19 Alle onderdelen.

15. Nationale kampioenschappen 2016  Senioren in de Ismay van Wilgen sporthal (SBB) A Alle onderdelen en B Alle onderdelen.

Surinaamse Badminton Bond          

Copyright © 2016 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 1574 keer

SVB Topklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 Inter Moengotapoe 22 15 4 3 49 47 19
2 Leo Victor 22 15 4 3 49 49 20
3 WBC 22 14 5 3 47 58 32
4 Robinhood 22 12 7 3 43 59 29
5 Nishan 42 22 7 9 6 30 33 32
6 Transvaal 22 8 5 9 29 28 30
7 Botopasie 22 8 3 11 27 40 40
8 Voorwaarts 22 8 3 11 27 26 37
9 PVV 22 5 5 12 20 31 50
10 Jong Rambaan 22 5 4 13 19 32 58
11 Notch 22 5 3 14 18 26 47
12 SNL 22 3 2 17 11 17 48
Marsosur

SVB Hoofdklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 West United 17 9 7 1 34 35 17
2 Papatam 17 10 2 5 32 42 30
3 ACoconut 17 10 1 6 31 47 30
4 Santos 17 9 4 4 31 32 27
5 Slee Jr. 17 9 3 5 30 41 31
6 Tahiti 17 7 2 8 23 20 23
7 Flora 17 6 1 10 19 30 30
8 Boma Star 17 4 2 11 14 31 39
9 Caravan 17 1 1 15 4 20 64
10 TOK (geroy) 9 2 5 2 11 15 19