Top Banner (2)
Ploegen eerste klasse finale ronde LSO bekend ------------- Ook ACoconut loopt averij op, Broki op dreef ------------- Federer klopt Dimitrov in eenzijdige eindstrijd ------------- Matchwinner Van Persie beseft dat Feyenoord beter moet dan Heracles ------------- Landskampioen Inter Moengotapoe delft onderspit bij Transvaal
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
dinsdag, 02 februari 2016 23:00

Jaarkalender 2016 Surinaamse Badminton Bond

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Jaarkalender 2016 Surinaamse Badminton Bond: 1. 13e Ferdinand Kramer badminton toernooi Junioren/Beginners op 6 februari in de NGVB Sporthal (Golden Eagles). U-11 JE + ME Beg, U-13 JE + ME Beg, U-15 JE + ME Beg, U-17 JE + ME Beg.

2. KNTS Nieuwjaar badminton toernooi 2016 Junioren/Senioren van 19 tot 21 februari in de Chinese sporthal (KNTS). U-11 GD, U-13 GD, U-15 GD, U-17 GD, U-19 GD, A GD, B GD.

3. Nationale Club competitie 2016 Junioren/Senioren (lokatie nog te bepalen) SBB. U-13, U-17, A, B.

4. 9e Gerard Boijmans memorial Junioren/Senioren op 12 en 13 maart in de Chinese Sporthal (BC TNF), U-11 JE + ME, U-15 JE + ME, U-19 JE + ME, B HE+DE, A HE+DE.

5. 4e Badminton Paastoernooi Junioren/Senioren van 25 tot en met 28 maart in de Kwatta Sporthal (BC Clear Shot). U-15 Alle onderdelen, U-19 Alle onderdelen, A (Invitatie) Nog te bepalen.

6. Nationale Club competitie 2016 Junioren/Senioren (lokatie nog te bepalen) SBB. U-13, U-17, A, B.

7. 17e Ro Caster badminton toernooi Junioren/Senioren op 30 april en 1 mei in de Chinese sporthal (bc Lelydorp). U-11 JD + MD, U-15 JD + MD, U-19 JD + MD, B HD + DD, A HD + DD.

8. Nationale Club competitie 2016 Junioren/Senioren (lokatie nog te bepalen) SBB. U-13, U-17, A, B.

9. 28e Ma Lefi badminton toernooi Junioren/Senioren op 17, 18 en 19 juni in de Pa Lefi Sporthal (BC SCVU). U-11 JE + ME, U-13 JE + ME, U-15 GD, U-17 JE + ME, A HE/DE/GD.

10. Nationale Club competitie 2016 Junioren/Senioren (lokatie nog te bepalen) SBB. Days of the Champions U-13, U-17, A, B.

11. 4e Alishia Ramzan Memorial Badminton toernooi Junioren/ Beginners/ Senioren/ Recreanten op 16 en 17 juli in de Kwatta sporthal (BC Clear Shot). U-11 JE + ME Beg, U-13 JE + ME Beg, U-15 JE + ME Beg, U-17 JE + ME Beg, U-13 JD+MD+GD, U-17 JD+MD+GD, B HE + DE, Recreanten HD + DD.

12. 16e Lilian Bendter badminton toernooi Junioren/Senioren op 6 en 7 augustus in de IMEO gymzaal te Geyersvlijt (BC PFF). U-13 JE + ME, U-15 JE + ME, U-17 JE + ME, B HD + DD, A HD + DD.
   
13. Nationale Junioren kampioenschappen Junioren (lokatie nog te bepalen) SBB. U-13, U17 Alle onderdelen.

14. Nationale Junioren kampioenschappen Junioren (lokatie nog te bepalen) SBB. U-11 Alle onderdelen, U-15 Alle onderdelen, U-19 Alle onderdelen.

15. Nationale kampioenschappen 2016  Senioren in de Ismay van Wilgen sporthal (SBB) A Alle onderdelen en B Alle onderdelen.

Surinaamse Badminton Bond          

Copyright © 2016 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 1710 keer

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Robinhood 12 08 04  00  28 35  13 
02 WBC 12  09  01  02  28 32 13
03 Notch 12  09  00  03  27 26  13 
04 Transvaal 12  07  03  02  24  30 12 
05 Inter M.T. 12  06  02  04  20  25  13 
06 PVV 12  06  01  05  19  21  26 
07 Leo Victor 13  05  04  04  19  22  14 
08 Voorwaarts 12  04  01  08  13  15  20 
09 Botopasi 12  04  01  07  13  17  26 
10 West United 12 03  00  09  09  12  26 
11 SNL  11  02  01  08  07  09  21 
12 Nishan 42 12 02  02  08  05  14 33 
13 Papatam 10  02  00  08  03  11  39

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 ACoconut 11 08  00  03  24  29 12 
02 Santos 11 07  02  02  23  24  08 
03 Broki 11 06  03  02  21  20  08 
04 Happy Boys 11  05  04  02  19  15  07 
05 KD  12 05  02  05  17  19  15 
06 Slee Jr. 11  05  02  04  17  17  18 
07 Flora  11  04  04  03  16  22  14 
08 Jong Aurora 11 04  02  05  14  17  20 
09 Tahiti 11 01 01 09 04 11 37
10 Deva Boys 12 01 00 11 00 09 44