Top Banner
Chavella Lee pakt knappe overwinning in New York ------------- Sharapova boekt in Tianjin eerste toernooizege sinds dopingschorsing ------------- Federer maatje te groot voor Nadal in finale ------------- Ronaldo bezorgt Real zege met eerste competitietreffer ------------- Alexander Shvartsman wereldkampioen dammen
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
zondag, 07 februari 2016 23:33

SBB start badmintonseizoen met 14e Ferdinand Kramer Memorial toernooi

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Onder auspiciën van de Surinaamse Badminton Bond (SBB) is het nieuw bestuur op zaterdag 6 februari gestart met haar jaarprogramma 2016. In de NGVB sporthal werd een aanvang gemaakt met de veertiende Ferdinand Kramer Memorial beginners badminton toernooi.

De organisatie van dit toernooi lag in handen van Golden Eagles en er deden 62 jeugdige badmintonners mee aan de wedstrijden welke in de categorieën U-11, U-13, U-15, U-17 en 17+ klasse werden afgewerkt.

De winnaars: GS 17+ 1. Sachelle Pawiro-Oelomo (BCL), 2. Tiara Plet (KNTS), 3. Gabriella Karijodinomo (BCL). BS 17+ 1. Dirk Yau (KNTS), 2. Rafael Djonisie (Golden Eagles). GS U17 1. Ivy Ke (KNTS), 2. Laila Eilioth (BCL). BS U17 1. Xiomar Beeldstro (Golden Eagles), 2. Jean-Dreez Sarmin (Golden Eagles).

BGS U15 1. Jan Sandiman (PFF), 2. Jared Kertosari (Golden Eagles), 3. Gian Sordjo (PFF), 3. Nevyle Sarmin (PFF). GS U13 1. Solange Wirongali (Golden Eagles), 2. Serena Martomamat (Golden Eagles), 3. Zamani Terborg (Golden Eagles). BS U13 1. Taarich Sheoratan (Golden Eagles), Marco Wijngaarde (Golden Eagles), 3. Terrel Kastoredjo (BCL), 3. Jair Soesman (Golden Eagles). BGS U11 1. Damian Nijbroek (BCL), 2. Shaunlee Li (KNTS).

Het volgende SBB toernooi op programma is het KNTS Nieuwjaar badminton toernooi 2016. Hierbij zullen de junioren en senioren van 19 tot en met 21 februari in de Chinese sporthal (KNTS) in de onderdelen U-11 GD, U-13 GD, U-15 GD, U-17 GD, U-19 GD, A GD en B GD tegen elkaar uitkomen. 
Copyright © 2016 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 471 keer Laatst aangepast op maandag, 08 februari 2016 00:19

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pnt F A
1 Inter Moengotapoe              
2 Leo Victor              
3 WBC              
4 Robinhood              
5 Nishan 42              
6 Transvaal              
7 Botopasie              
8 Voorwaarts              
9 PVV              
10 West United              
11 Notch              
12 SNL              

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pnt F A
1 West United              
2 Papatam              
3 ACoconut              
4 Santos              
5 Slee Jr.              
6 Tahiti              
7 Flora              
8 Boma Star              
9 Caravan              
10 TOK