Top Banner
Suriname winnaar derde editie Caribbean Karate Championship ------------- Xiomara Getrouw zwemt Surinaams nationaal record in Nederland ------------- Dogojo wilt pencak silat naar hoger niveau tillen ------------- Broki, Jong Aurora en Happy Boys promoveren naar SVB Hoofdklasse ------------- Ekta wint in de slotfase van Jai Gandhi
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
zondag, 05 juni 2016 22:50

SCVU 1 geeft koppositie niet uit handen

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

SCVU 1 heeft bij de voortzetting van de tweede ronde SBB (Surinaamse Badminton Bond) Clubcompetitie 2016 in de B klasse haar koppositie niet uit handen gegeven. Zaterdag  versloeg SCVU 1 de ploegen van CS 1 en PFF 2 met respectievelijk 4-1 om 3-2.

Overige uitslagen B klasse 5 juni 2016: TNF 2 vs. CS 1 5-0, PFF 1 vs. TNF 2 2-3, PFF 2 vs. BCL 1 3-2, PFF 1 vs. BCL 1 5-0. In de B klasse staat TNF 2 op de tweede plaats en PFF 1 op plaats nummer drie.

Uitslagen U17 klasse: PFF 3 vs. BCL 2 5-0, SCVU 2 vs. BCL 2 3-1, PFF 3 vs. TNF 3 1-4, TNF 3 vs. GE 1 4-1. In de U17 klasse staat TNF 3 op de eerste plaats gevolgd door GE 1 op nummer twee en PFF 3 op de derde plaats.

Copyright © 2016 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 298 keer

SVB Topklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 Inter Moengotapoe 22 15 4 3 49 47 19
2 Leo Victor 22 15 4 3 49 49 20
3 WBC 22 14 5 3 47 58 32
4 Robinhood 22 12 7 3 43 59 29
5 Nishan 42 22 7 9 6 30 33 32
6 Transvaal 22 8 5 9 29 28 30
7 Botopasie 22 8 3 11 27 40 40
8 Voorwaarts 22 8 3 11 27 26 37
9 PVV 22 5 5 12 20 31 50
10 Jong Rambaan 22 5 4 13 19 32 58
11 Notch 22 5 3 14 18 26 47
12 SNL 22 3 2 17 11 17 48
Marsosur

SVB Hoofdklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 West United 17 9 7 1 34 35 17
2 Papatam 17 10 2 5 32 42 30
3 ACoconut 17 10 1 6 31 47 30
4 Santos 17 9 4 4 31 32 27
5 Slee Jr. 17 9 3 5 30 41 31
6 Tahiti 17 7 2 8 23 20 23
7 Flora 17 6 1 10 19 30 30
8 Boma Star 17 4 2 11 14 31 39
9 Caravan 17 1 1 15 4 20 64
10 TOK (geroy) 9 2 5 2 11 15 19