Top Banner
Chavella Lee pakt knappe overwinning in New York ------------- Sharapova boekt in Tianjin eerste toernooizege sinds dopingschorsing ------------- Federer maatje te groot voor Nadal in finale ------------- Ronaldo bezorgt Real zege met eerste competitietreffer ------------- Alexander Shvartsman wereldkampioen dammen
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
woensdag, 15 februari 2017 21:59

Nationaal badminton circuit 2017

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Nationaal badminton circuit 2017 Surinaamse Badminton Bond (SBB): 10/11 februari Golden Eagles Beginners toernooi in het NGVB sporthal, 17/18 februari 5e KNTS Nieuw jaar badminton toernooi in het Pa Lefi sporthal (SCVU).

25/26 februari 5e KNTS Nieuw jaar badminton toernooi in de Chinese sporthal, 17/18 maart 11e Gerard Boijmans Memorial in de Chinese sporthal, 25/26 maart Perfect Flying Feathers toernooi in IMEAO gymzaal (Geyersvlijt), 15/16 april 5e Internationaal badminton paas toernooi in de Kwatta sporthal, 28/29 april 21e Ro Caster badminton toernooi in de Chinese sporthal, 8 mei Nationale Clubkampioenschappen.

23/24 juni Golden Eagles toernooi in de NGVB sporthal, 21/22 juli 30e Ma Lefi badminton toernooi in de Pa Lefi sporthal, 28/29 juli 5e Alishia Ramzan Memorial in de Kwatta sporthal, 5/6 augustus 17e Lilian Bendter Memorial in IMEAO gymzaal, 12/13 augustus BCL toernooi in de Chinese sporthal, 14 september Kamp 2017, 30 september / 1 oktober Nationale Junioren kampioenschappen 2017 te NTB, 7/8 oktober Nationale Junioren kampioenschappen 2017 te NTB, 13/14 oktober TNF toernooi te NTB, 21/22 oktober SBB single tournament, 2/3/4/ november National kampioenschappen te NTB, 16/17/18/ november 11e Suriname International te NTB.

Copyright © 2017 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 452 keer

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pnt F A
1 Inter Moengotapoe              
2 Leo Victor              
3 WBC              
4 Robinhood              
5 Nishan 42              
6 Transvaal              
7 Botopasie              
8 Voorwaarts              
9 PVV              
10 West United              
11 Notch              
12 SNL              

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pnt F A
1 West United              
2 Papatam              
3 ACoconut              
4 Santos              
5 Slee Jr.              
6 Tahiti              
7 Flora              
8 Boma Star              
9 Caravan              
10 TOK