Top Banner
Styx pakt vierde kampioenschap op rij ------------- Kampoe verrast Ekta met dubbel baunie ------------- SDB organiseert 4e Sneldam 2017 ------------- Sportbegeleiders sluiten capaciteitsprogramma Ready&Able af met sportdag ------------- Rusland en Saudi-Arabië openen WK, Spanje bij Portugal
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
woensdag, 15 februari 2017 21:59

Nationaal badminton circuit 2017

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Nationaal badminton circuit 2017 Surinaamse Badminton Bond (SBB): 10/11 februari Golden Eagles Beginners toernooi in het NGVB sporthal, 17/18 februari 5e KNTS Nieuw jaar badminton toernooi in het Pa Lefi sporthal (SCVU).

25/26 februari 5e KNTS Nieuw jaar badminton toernooi in de Chinese sporthal, 17/18 maart 11e Gerard Boijmans Memorial in de Chinese sporthal, 25/26 maart Perfect Flying Feathers toernooi in IMEAO gymzaal (Geyersvlijt), 15/16 april 5e Internationaal badminton paas toernooi in de Kwatta sporthal, 28/29 april 21e Ro Caster badminton toernooi in de Chinese sporthal, 8 mei Nationale Clubkampioenschappen.

23/24 juni Golden Eagles toernooi in de NGVB sporthal, 21/22 juli 30e Ma Lefi badminton toernooi in de Pa Lefi sporthal, 28/29 juli 5e Alishia Ramzan Memorial in de Kwatta sporthal, 5/6 augustus 17e Lilian Bendter Memorial in IMEAO gymzaal, 12/13 augustus BCL toernooi in de Chinese sporthal, 14 september Kamp 2017, 30 september / 1 oktober Nationale Junioren kampioenschappen 2017 te NTB, 7/8 oktober Nationale Junioren kampioenschappen 2017 te NTB, 13/14 oktober TNF toernooi te NTB, 21/22 oktober SBB single tournament, 2/3/4/ november National kampioenschappen te NTB, 16/17/18/ november 11e Suriname International te NTB.

Copyright © 2017 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 495 keer

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 WBC 06 05 00  01  15 15  03 
02 Notch 06  05  00  01  15 13 05
03 Leo Victor 06  03  03  00  12 08  04 
04 Robinhood 04  03  01  00  10  09 03 
05 PVV 06  03  01  02  10  08  09 
06 Transvaal 05  02  01  02  07  10  07 
07 Botopasi 05  02  00  03  06  07  10 
08 Voorwaarts 06  02  00  04  06  08  11 
09 SNL 06  02  00  04  06  06  12 
10 Inter M.T.  06  01  02  03  05  05  07 
11 West United  05  01  00  04  03  04  07 
12 Papatam 05 01  00  04  03  05  17 
13 Nishan 42 04  01  00  03  -3  05  07 

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Santos  04 03  01  00  10  08 03 
02 ACoconut 04 03  00  01  09  10  06 
03 Jong Aurora 04 02  01  01  07  07  04 
04 Broki  04  02  01  01  07  06  03 
05 Slee Jr.  05 02  01  02  07  06  06 
06 Happy Boys 04  01  03  00  06  03  01 
07 Flora  04  01  01  02  04  05  06 
08 KD 05 01  01  03  04  05  08 
09 Deva Boys 04 01 00 03 03 03 10
10 Tahiti 04 00 01 03 01 02 06