Top Banner
Zesde opeenvolgende landstitel voor Juventus ------------- Real Madrid verovert 33e landstitel ------------- Warriors op drempel van finale ------------- Getrouw nieuwe SuVoBo topman ------------- FC Sporting Unity wint wederom met grote cijfers
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
zaterdag, 28 mei 2016 01:16

Surinaamse Biljart Bond start met PK derde klasse libre 2016

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)
Imro Tevrede Imro Tevrede

De Surinaamse Biljart Bond (SBB) is vrijdagavond in de Billiards Center (NBC) aan de Limesgracht 80 gestart met de derde klasse Biljart Persoonlijk Kampioenschap 2016. Zowel in poule A als in poule B stonden er twee wedstrijden op programma.

In poule A won Ed Beuker met 70-34 in 20 beurten van Ronny Chan Jon Chu, terwijl David Madretsma met 70-47 in 17 beurten te sterk was voor Imro Tevrede. In poule B verloor Kenn Braaf van Bryan Chin A Foeng 44-70 (32 beurten). Ook Roy Pawirodimedjo moest tegen Bryan Chin A Foeng het onderspit delven met 60-70 (29 beurten).

De eerste partijen zijn dus afgewerkt en zo te zien zit de motivatie er goed in. Wedstrijdprogramma zaterdag 28 mei 2016: Emillion Berghaven vs. David Madretsma en Hendrik Berghaven vs. Roy Pawirodimedjo om 14.00u, Bryan Chin A Foeng vs. Roy Pawirodimedjo en Emillion Berghaven vs. Ronny Chan Jon Chu om 14.45u, Hendrik Berghaven vs. Rishin Kuldipsingh om 18.30u. (Foto: Bryan Chin A Foeng)Bryan Chin A Foeng
Surinaamse Biljart Bond

Copyright © 2016 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 239 keer Laatst aangepast op zaterdag, 28 mei 2016 01:44

SVB Topklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 Leo Victor 19 13 4 2 43 46 18
2 WBC 19 12 5 2 41 49 26
3 Inter Moengotapoe 19 12 4 3 40 37 17
4 Robinhood 19 10 6 3 36 50 25
5 Nishan 42 19 7 7 5 28 30 27
6 Transvaal 19 6 5 8 23 24 27
7 PVV 19 5 5 9 20 28 42
8 Voorwaarts 19 6 2 11 20 21 35
9 Jong Rambaan 19 5 4 10 19 26 42
10 Botopasie 19 5 3 11 18 29 35
11 Notch 19 5 3 11 18 24 41
12 SNL 19 3 2 14 11 15 40
Marsosur

SVB Hoofdklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 Santos 15 9 4 2 31 32 20
2 Papatam 15 8 2 5 26 25 21
3 West United  14 6 7 1 25 28 16
4 ACoconut 14 8 1 5 25 36 26
5 Slee Jr. 15 7 4 4 25 29 27
6 Flora 16 7 1 8 22 32 28
7 Tahiti 14 6 2 6 20 17 18
8 TOK 15 3 6 6 12 28 38
9 Boma Star 15 3 2 10 11 26 31
10 Caravan 15 2 1 12 7 24 52