Top Banner
Chavella Lee pakt knappe overwinning in New York ------------- Sharapova boekt in Tianjin eerste toernooizege sinds dopingschorsing ------------- Federer maatje te groot voor Nadal in finale ------------- Ronaldo bezorgt Real zege met eerste competitietreffer ------------- Alexander Shvartsman wereldkampioen dammen
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
zaterdag, 28 mei 2016 01:16

Surinaamse Biljart Bond start met PK derde klasse libre 2016

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)
Imro Tevrede Imro Tevrede

De Surinaamse Biljart Bond (SBB) is vrijdagavond in de Billiards Center (NBC) aan de Limesgracht 80 gestart met de derde klasse Biljart Persoonlijk Kampioenschap 2016. Zowel in poule A als in poule B stonden er twee wedstrijden op programma.

In poule A won Ed Beuker met 70-34 in 20 beurten van Ronny Chan Jon Chu, terwijl David Madretsma met 70-47 in 17 beurten te sterk was voor Imro Tevrede. In poule B verloor Kenn Braaf van Bryan Chin A Foeng 44-70 (32 beurten). Ook Roy Pawirodimedjo moest tegen Bryan Chin A Foeng het onderspit delven met 60-70 (29 beurten).

De eerste partijen zijn dus afgewerkt en zo te zien zit de motivatie er goed in. Wedstrijdprogramma zaterdag 28 mei 2016: Emillion Berghaven vs. David Madretsma en Hendrik Berghaven vs. Roy Pawirodimedjo om 14.00u, Bryan Chin A Foeng vs. Roy Pawirodimedjo en Emillion Berghaven vs. Ronny Chan Jon Chu om 14.45u, Hendrik Berghaven vs. Rishin Kuldipsingh om 18.30u. (Foto: Bryan Chin A Foeng)Bryan Chin A Foeng
Surinaamse Biljart Bond

Copyright © 2016 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 307 keer Laatst aangepast op zaterdag, 28 mei 2016 01:44

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pnt F A
1 Inter Moengotapoe              
2 Leo Victor              
3 WBC              
4 Robinhood              
5 Nishan 42              
6 Transvaal              
7 Botopasie              
8 Voorwaarts              
9 PVV              
10 West United              
11 Notch              
12 SNL              

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pnt F A
1 Broki              
2 Deva Boys              
3 ACoconut              
4 Santos              
5 Slee Jr.              
6 Tahiti              
7 Flora              
8 KD              
9 Happy Boys              
10 Jong Aurora