Top Banner
Team Yvel en First Class Boxing in Aruba voor 'Boss of the Ring 4' ------------- Yellow Birds wederom op voorsprong, SCVU wordt derde ------------- Donovan Wisse gaat voor wereldtitel bij MFC 12 ------------- Inter-Guyanese Goodwill Spelen 2017 voor de deur ------------- Santosh Bhagwandas leidt Jeugddam kampioenschappen in de U20 klasse
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
zaterdag, 28 mei 2016 01:16

Surinaamse Biljart Bond start met PK derde klasse libre 2016

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)
Imro Tevrede Imro Tevrede

De Surinaamse Biljart Bond (SBB) is vrijdagavond in de Billiards Center (NBC) aan de Limesgracht 80 gestart met de derde klasse Biljart Persoonlijk Kampioenschap 2016. Zowel in poule A als in poule B stonden er twee wedstrijden op programma.

In poule A won Ed Beuker met 70-34 in 20 beurten van Ronny Chan Jon Chu, terwijl David Madretsma met 70-47 in 17 beurten te sterk was voor Imro Tevrede. In poule B verloor Kenn Braaf van Bryan Chin A Foeng 44-70 (32 beurten). Ook Roy Pawirodimedjo moest tegen Bryan Chin A Foeng het onderspit delven met 60-70 (29 beurten).

De eerste partijen zijn dus afgewerkt en zo te zien zit de motivatie er goed in. Wedstrijdprogramma zaterdag 28 mei 2016: Emillion Berghaven vs. David Madretsma en Hendrik Berghaven vs. Roy Pawirodimedjo om 14.00u, Bryan Chin A Foeng vs. Roy Pawirodimedjo en Emillion Berghaven vs. Ronny Chan Jon Chu om 14.45u, Hendrik Berghaven vs. Rishin Kuldipsingh om 18.30u. (Foto: Bryan Chin A Foeng)Bryan Chin A Foeng
Surinaamse Biljart Bond

Copyright © 2016 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 281 keer Laatst aangepast op zaterdag, 28 mei 2016 01:44

SVB Topklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 Inter Moengotapoe 22 15 4 3 49 47 19
2 Leo Victor 22 15 4 3 49 49 20
3 WBC 22 14 5 3 47 58 32
4 Robinhood 22 12 7 3 43 59 29
5 Nishan 42 22 7 9 6 30 33 32
6 Transvaal 22 8 5 9 29 28 30
7 Botopasie 22 8 3 11 27 40 40
8 Voorwaarts 22 8 3 11 27 26 37
9 PVV 22 5 5 12 20 31 50
10 Jong Rambaan 22 5 4 13 19 32 58
11 Notch 22 5 3 14 18 26 47
12 SNL 22 3 2 17 11 17 48
Marsosur

SVB Hoofdklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 West United 17 9 7 1 34 35 17
2 Papatam 17 10 2 5 32 42 30
3 ACoconut 17 10 1 6 31 47 30
4 Santos 17 9 4 4 31 32 27
5 Slee Jr. 17 9 3 5 30 41 31
6 Tahiti 17 7 2 8 23 20 23
7 Flora 17 6 1 10 19 30 30
8 Boma Star 17 4 2 11 14 31 39
9 Caravan 17 1 1 15 4 20 64
10 TOK (geroy) 9 2 5 2 11 15 19