Top Banner (2)
Ploegen eerste klasse finale ronde LSO bekend ------------- Ook ACoconut loopt averij op, Broki op dreef ------------- Federer klopt Dimitrov in eenzijdige eindstrijd ------------- Matchwinner Van Persie beseft dat Feyenoord beter moet dan Heracles ------------- Landskampioen Inter Moengotapoe delft onderspit bij Transvaal
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
dinsdag, 14 maart 2017 06:22

Uitslagen nationale persoonlijke kampioenschappen 5e klasse libre

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Uitslagen nationale persoonlijke kampioenschappen 5e klasse libre 7 tot en met 12 maart 2017: Jeshua Soekdew vs Ashish Lalaram 16-30, Arwin Changoer vs Wirin Darsan 15-30, Frans Creepsburg vs Santosh Ramdjiawan 18-30, Marvin Keelan vs Vidjai Kirpal 30-25.

Jerome Romeo vs Rishi Jiwalal 8-30, Jino Karwofodi vs Rohoman Abdoel 30-27, Clifton de Vries vs Ashish Lalaram 22-30, Wirin Darsan vs Harold Bhageloe 18-30, Rishi Jiwalal vs Santosh Ramdjiawan 24-30, Vijay Lachmon vs Jonathan Pawiro 30-8, Rajiv Radjkoemar vs Robert Wonoredjo 30-9, Navindra Douglas vs Mario Wijntuin 20-30, Rishi Jiwalal vs Vidjai Kirpal 24-30, Clifton de Vries vs Rohoman Abdoel 25-30, Ashish Lalaram vs Jino Karwofodi 30-18, Harold Bhageloe vs Arwin Changoer 30-23, Frans Creepsburg vs Jerome Romeo 30-25, Mario Wijntuin vs Rishi Jiwalal 29-30, Jeshua Soekdew vs Rohoman Abdoel 30-20.

Rajiv Radjkoemar vs Kevin Wirongali 30-25, Frans Creepsburg vs Navindra Douglas 30-18, Henri Atmosoerodjo vs Vijay Lachmon 9-30, Jimmy Wirongali vs Jeshua Soekdew 30-21, Celestine Wirongali vs Rajiv Radjkoemar 12-30, Celestine Wirongali vs Jean-Ray Sowikromo 13-30, Jonathan Pawiro vs Gerold Yngard 16-30, Wirin Darsan vs Henri Atmosoerodjo 30-15, Siegfried Wolff vs Kevin Wirongali 20-30, Jimmy Wirongali vs Rohoman Abdoel 30-26, Henri Atmosoerodjo vs Jonathan Pawiro 30-30, Jean-Ray Sowikromo vs Kevin Wirongali 30-26, Dheeradj Sheonath vs Harold Bhageloe 22-30, Rishi Jiwalal vs Frans Creepsburg 30-13, Vijay Lachmon vs Gerold Yngard 29-30, Dheeradj Sheonath vs Henri Atmosoerodjo 30-14

De eerstvolgende wedstrijden in maart zijn op: dinsdag 14, donderdag 16, vrijdag 17 telkens om 18.00u, zaterdag 18 om 16.00u en zondag 19 om 12.00u. De speellocatie is: NBC biljart Centrum aan de Limesgracht #80 (PWO-terrein). De toegang is gratis.

Surinaamse Biljart Bond

Copyright © 2017 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 186 keer Laatst aangepast op dinsdag, 14 maart 2017 06:23

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Robinhood 13 09 04  00  31 37  15 
02 Notch 13  10  00  03  30 28 13
03 WBC 13  09  02  02  29 34  15 
04 Transvaal 13  08  03  02  27  31 12 
05 Inter M.T. 13  06  02  05  20  25  14 
06 PVV 12  06  01  05  19  21  26 
07 Leo Victor 13  05  04  04  19  22  14 
08 Voorwaarts 13  05  01  08  16  17  21 
09 Botopasi 12  04  01  07  13  17  26 
10 West United 13 03  00  10  09  13  28 
11 SNL  12  02  01  09  07  09  23 
12 Nishan 42 13 02  02  09  05  15 35 
13 Papatam 11  02  01  08  04  13  41

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 ACoconut 12 08  00  04  24  31 15 
02 Broki 12 07  03  02  24  22  09 
03 Santos 12 07  02  03  23  25  10 
04 Happy Boys 12  06  04  02  22  17  08 
05 Flora  12 05  04  03  19  25  15 
06 KD 12  05  02  05  17  19  15 
07 Jong Aurora  12  05  02  05  17  18  20 
08 Slee Jr.  12 05  02  05  17  18  20 
09 Tahiti 12 01 01 10 04 12 41
10 Deva Boys 12 01 00 11 00 09 44