Top Banner
Styx pakt vierde kampioenschap op rij ------------- Kampoe verrast Ekta met dubbel baunie ------------- SDB organiseert 4e Sneldam 2017 ------------- Sportbegeleiders sluiten capaciteitsprogramma Ready&Able af met sportdag ------------- Rusland en Saudi-Arabië openen WK, Spanje bij Portugal
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
dinsdag, 14 maart 2017 06:22

Uitslagen nationale persoonlijke kampioenschappen 5e klasse libre

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Uitslagen nationale persoonlijke kampioenschappen 5e klasse libre 7 tot en met 12 maart 2017: Jeshua Soekdew vs Ashish Lalaram 16-30, Arwin Changoer vs Wirin Darsan 15-30, Frans Creepsburg vs Santosh Ramdjiawan 18-30, Marvin Keelan vs Vidjai Kirpal 30-25.

Jerome Romeo vs Rishi Jiwalal 8-30, Jino Karwofodi vs Rohoman Abdoel 30-27, Clifton de Vries vs Ashish Lalaram 22-30, Wirin Darsan vs Harold Bhageloe 18-30, Rishi Jiwalal vs Santosh Ramdjiawan 24-30, Vijay Lachmon vs Jonathan Pawiro 30-8, Rajiv Radjkoemar vs Robert Wonoredjo 30-9, Navindra Douglas vs Mario Wijntuin 20-30, Rishi Jiwalal vs Vidjai Kirpal 24-30, Clifton de Vries vs Rohoman Abdoel 25-30, Ashish Lalaram vs Jino Karwofodi 30-18, Harold Bhageloe vs Arwin Changoer 30-23, Frans Creepsburg vs Jerome Romeo 30-25, Mario Wijntuin vs Rishi Jiwalal 29-30, Jeshua Soekdew vs Rohoman Abdoel 30-20.

Rajiv Radjkoemar vs Kevin Wirongali 30-25, Frans Creepsburg vs Navindra Douglas 30-18, Henri Atmosoerodjo vs Vijay Lachmon 9-30, Jimmy Wirongali vs Jeshua Soekdew 30-21, Celestine Wirongali vs Rajiv Radjkoemar 12-30, Celestine Wirongali vs Jean-Ray Sowikromo 13-30, Jonathan Pawiro vs Gerold Yngard 16-30, Wirin Darsan vs Henri Atmosoerodjo 30-15, Siegfried Wolff vs Kevin Wirongali 20-30, Jimmy Wirongali vs Rohoman Abdoel 30-26, Henri Atmosoerodjo vs Jonathan Pawiro 30-30, Jean-Ray Sowikromo vs Kevin Wirongali 30-26, Dheeradj Sheonath vs Harold Bhageloe 22-30, Rishi Jiwalal vs Frans Creepsburg 30-13, Vijay Lachmon vs Gerold Yngard 29-30, Dheeradj Sheonath vs Henri Atmosoerodjo 30-14

De eerstvolgende wedstrijden in maart zijn op: dinsdag 14, donderdag 16, vrijdag 17 telkens om 18.00u, zaterdag 18 om 16.00u en zondag 19 om 12.00u. De speellocatie is: NBC biljart Centrum aan de Limesgracht #80 (PWO-terrein). De toegang is gratis.

Surinaamse Biljart Bond

Copyright © 2017 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 177 keer Laatst aangepast op dinsdag, 14 maart 2017 06:23

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 WBC 06 05 00  01  15 15  03 
02 Notch 06  05  00  01  15 13 05
03 Leo Victor 06  03  03  00  12 08  04 
04 Robinhood 04  03  01  00  10  09 03 
05 PVV 06  03  01  02  10  08  09 
06 Transvaal 05  02  01  02  07  10  07 
07 Botopasi 05  02  00  03  06  07  10 
08 Voorwaarts 06  02  00  04  06  08  11 
09 SNL 06  02  00  04  06  06  12 
10 Inter M.T.  06  01  02  03  05  05  07 
11 West United  05  01  00  04  03  04  07 
12 Papatam 05 01  00  04  03  05  17 
13 Nishan 42 04  01  00  03  -3  05  07 

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Santos  04 03  01  00  10  08 03 
02 ACoconut 04 03  00  01  09  10  06 
03 Jong Aurora 04 02  01  01  07  07  04 
04 Broki  04  02  01  01  07  06  03 
05 Slee Jr.  05 02  01  02  07  06  06 
06 Happy Boys 04  01  03  00  06  03  01 
07 Flora  04  01  01  02  04  05  06 
08 KD 05 01  01  03  04  05  08 
09 Deva Boys 04 01 00 03 03 03 10
10 Tahiti 04 00 01 03 01 02 06