Top Banner
Brief QN sports inzake weigering cameraploeg door Inter Moengotapoe ------------- Nini Harpal Open worsteltoernooi met top match-ups ------------- Aanstelling trainers nationale selecties ------------- Badminton Nationale Jeugd Kampioenschappen succesvol afgerond ------------- Telesur verovert CTSS Plus veteranentitel
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
zondag, 19 maart 2017 23:08

NPK uitslagen 5e klasse libre 14 - 19 maart 2017

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Uitslagen NPK (Nationale Persoonlijke Kampioenschappen) 5e klasse libre vanaf 14 maart 2017 tot en met 19 maart 2017: Gerold Yngard vs Dheeradj Sheonath 30-8, Marvin Keelan vs Mario Wijntuin 30-28, Wirin Darsan vs Gerold Yngard 30-10.

Jerome Romeo vs Santosh Ramdjiawan 15-30, Marvin Keelan vs Santosh Ramdjiawan 27-30, Frans Creepsburg vs Vidjai Kirpal 29-30, Mario Wijntuin vs Jerome Romeo 30-3, Vijay Lachmon vs Harold Bhageloe 25-30, Rajiv Radjkoemar vs Siegfried Wolff 30-18, Mario Wijntuin vs Frans Creepsburg 21-30.

Jonathan Pawiro vs Arwin Changoer 25-30, Robert Wonoredjo vs Soeradj Chhabra 25-30, Dheeradj Sheonath vs Arwin Changoer 30-23, Clifton de Vries vs Jeshua Soekdew 30-22, Navindra Douglas vs Santosh Ramdjiawan 20-30, Vijay Lachmon vs Wirin Darsan 30-28, Jeshua Soekdew vs Jino Karwofodi 30-10, Jean-Ray Sowikromo vs Soeradj Chhabra 26-30, Navindra Douglas vs Marvin Keelan 8-30, Wirin Darsan vs Dheeradj Sheonath 27-30.

Jean-Ray Sowikromo vs Robert Wonoredjo 21-30, Navindra Douglas vs Vidjai Kirpal 22-30, Arwin Changoer vs Gerold Yngard 7-30, Clifton de Vries vs Jino Karwofodi 25-30, Wirin Darsan vs Jonathan Pawiro 30-12, Dheeradj Sheonath vs Jonathan Pawiro 30-8, Gerold Yngard vs Harold Bhageloe 30-23, Jean-Ray Sowikromo vs Rajiv Radjkoemar 19-30.

De overige wedstrijden in de eerste speelronde van de 5e klasse nationale persoonlijke kampioenschappen biljarten 2017 zijn: dinsdag 21 maart 2017 vanaf 18.00u: Santosh Ramdjiawan - Mario Wijntuin, Rishi Jiwalal - Marvin Keelan, Santosh Ramdjiawan - Vidjai Kirpal, Soeradj Chhabra - Siegfried Wolff, Ashish Lalaram - Rohoman Abdoel, Robert Wonoredjo - Siegfried Wolff. Op woensdag 22 maart om 18.00u:
Henri Atmosoerodjo - Gerold Yngard. Locatie: Biljartclub NBC aan de Limmesgracht #80
PWO - terrein.

Surinaamse Biljart Bond

Copyright © 2017 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 192 keer

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pnt F A
1 Inter Moengotapoe              
2 Leo Victor              
3 WBC              
4 Robinhood              
5 Nishan 42              
6 Transvaal              
7 Botopasie              
8 Voorwaarts              
9 PVV              
10 West United              
11 Notch              
12 SNL              

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pnt F A
1 Broki              
2 Deva Boys              
3 ACoconut              
4 Santos              
5 Slee Jr.              
6 Tahiti              
7 Flora              
8 KD              
9 Happy Boys              
10 Jong Aurora