Top Banner
HVV brengt grote titel voor het eerst naar huis ------------- Santos en Papatam bekeren verder ------------- Arsenal kan seizoen redden met FA Cup ------------- Karateschool Seiken winnaar Lelydorp karate kampioenschappen ------------- Messi schiet Barça in extremis naar winst in Clásico
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
zondag, 19 maart 2017 23:08

NPK uitslagen 5e klasse libre 14 - 19 maart 2017

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Uitslagen NPK (Nationale Persoonlijke Kampioenschappen) 5e klasse libre vanaf 14 maart 2017 tot en met 19 maart 2017: Gerold Yngard vs Dheeradj Sheonath 30-8, Marvin Keelan vs Mario Wijntuin 30-28, Wirin Darsan vs Gerold Yngard 30-10.

Jerome Romeo vs Santosh Ramdjiawan 15-30, Marvin Keelan vs Santosh Ramdjiawan 27-30, Frans Creepsburg vs Vidjai Kirpal 29-30, Mario Wijntuin vs Jerome Romeo 30-3, Vijay Lachmon vs Harold Bhageloe 25-30, Rajiv Radjkoemar vs Siegfried Wolff 30-18, Mario Wijntuin vs Frans Creepsburg 21-30.

Jonathan Pawiro vs Arwin Changoer 25-30, Robert Wonoredjo vs Soeradj Chhabra 25-30, Dheeradj Sheonath vs Arwin Changoer 30-23, Clifton de Vries vs Jeshua Soekdew 30-22, Navindra Douglas vs Santosh Ramdjiawan 20-30, Vijay Lachmon vs Wirin Darsan 30-28, Jeshua Soekdew vs Jino Karwofodi 30-10, Jean-Ray Sowikromo vs Soeradj Chhabra 26-30, Navindra Douglas vs Marvin Keelan 8-30, Wirin Darsan vs Dheeradj Sheonath 27-30.

Jean-Ray Sowikromo vs Robert Wonoredjo 21-30, Navindra Douglas vs Vidjai Kirpal 22-30, Arwin Changoer vs Gerold Yngard 7-30, Clifton de Vries vs Jino Karwofodi 25-30, Wirin Darsan vs Jonathan Pawiro 30-12, Dheeradj Sheonath vs Jonathan Pawiro 30-8, Gerold Yngard vs Harold Bhageloe 30-23, Jean-Ray Sowikromo vs Rajiv Radjkoemar 19-30.

De overige wedstrijden in de eerste speelronde van de 5e klasse nationale persoonlijke kampioenschappen biljarten 2017 zijn: dinsdag 21 maart 2017 vanaf 18.00u: Santosh Ramdjiawan - Mario Wijntuin, Rishi Jiwalal - Marvin Keelan, Santosh Ramdjiawan - Vidjai Kirpal, Soeradj Chhabra - Siegfried Wolff, Ashish Lalaram - Rohoman Abdoel, Robert Wonoredjo - Siegfried Wolff. Op woensdag 22 maart om 18.00u:
Henri Atmosoerodjo - Gerold Yngard. Locatie: Biljartclub NBC aan de Limmesgracht #80
PWO - terrein.

Surinaamse Biljart Bond

Copyright © 2017 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 77 keer

SVB Topklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 Leo Victor 15 10 3 2 33 34 13
2 Inter Moengotapoe 15 10 3 2 33 31 14
3 WBC 15 9 4 2 31 38 22
4 Robinhood 15 7 5 3 26 35 22
5 Nishan 42 15 6 5 4 23 25 21
6 Voorwaarts 15 6 1 8 19 17 23
7 PVV 15 5 2 8 17 22 33
8 Jong Rambaan 15 4 4 7 16 21 28
9 Notch 15 4 3 8 15 17 27
10 Transvaal 15 3 5 7 14 14 22
11 Botopasie 15 4 2 9 14 21 30
12 SNL 15 3 1 11 10 12 32
Marsosur

SVB Hoofdklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 Santos 12 7 4 1 25 24 12
2 Acoconut 11 7 1 3 22 28 18
3 West United 12 5 6 1 21 23 12
4 Papatam 12 6 2 4 20 19 14
5 Tahiti 12 6 2 4 20 16 12
6 Slee Jr. 12 5 3 4 18 22 22
7 TOK 12 3 6 3 15 21 27
8 Flora 12 4 1 7 13 17 21
9 Boma Star 12 1 2 9 5 13 27
10 Caravan 11 1 1 9 4 14 31