Top Banner
Suriname winnaar derde editie Caribbean Karate Championship ------------- Xiomara Getrouw zwemt Surinaams nationaal record in Nederland ------------- Dogojo wilt pencak silat naar hoger niveau tillen ------------- Broki, Jong Aurora en Happy Boys promoveren naar SVB Hoofdklasse ------------- Ekta wint in de slotfase van Jai Gandhi
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
zaterdag, 26 maart 2016 08:32

SBWB dit keer met meer grote namen naar Arnold Classic

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)
Koese Soepe Koese Soepe

De Surinaamse Bodybuilding & Weightlifting Bond (SBWB) zal komende week vier van haar atleten afvaardigen naar Rio de Janeiro, Brazilië, alwaar de Arnold Classic Kampioenschappen op 1, 2 en 3 april 2016 zullen plaats vinden.

In het jaar 2015 eindigde Soepe Koese, uit de 600 atleten, op de vijfde plaats tijdens de Arnold Classics 2015 in Rio de Janeiro. De viermaal SBWB/IFBB mr. Suriname winnaar won in 2014 brons tijdens de Arnold Classic Amateurs in Rio de Janeiro Brazilië en in 2012 eindigde Koese op plaats nummer zeven bij deze zelfde kampioenschappen dat toen in Madrid werd gehouden.

De overige drie atleten die afgevaardigd worden zijn: Wendel Setropawiro (overall heavyweight kampioen Flex Night 2015, 2e plaats SBWB/IFBB mr. Suriname 2015), Stefani Tjon a San (winnares SBWB/IFBB Miss Bikini Fitness kampioenschap 2015), Suelle Shepperd (5e SBWB/IFBB Miss Bikini Fitness 2015).Stefani Tjon A SanWendel SetropawiroSuelle Shepperd
Copyright © 2016 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 326 keer Laatst aangepast op zaterdag, 26 maart 2016 08:44

SVB Topklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 Inter Moengotapoe 22 15 4 3 49 47 19
2 Leo Victor 22 15 4 3 49 49 20
3 WBC 22 14 5 3 47 58 32
4 Robinhood 22 12 7 3 43 59 29
5 Nishan 42 22 7 9 6 30 33 32
6 Transvaal 22 8 5 9 29 28 30
7 Botopasie 22 8 3 11 27 40 40
8 Voorwaarts 22 8 3 11 27 26 37
9 PVV 22 5 5 12 20 31 50
10 Jong Rambaan 22 5 4 13 19 32 58
11 Notch 22 5 3 14 18 26 47
12 SNL 22 3 2 17 11 17 48
Marsosur

SVB Hoofdklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 West United 17 9 7 1 34 35 17
2 Papatam 17 10 2 5 32 42 30
3 ACoconut 17 10 1 6 31 47 30
4 Santos 17 9 4 4 31 32 27
5 Slee Jr. 17 9 3 5 30 41 31
6 Tahiti 17 7 2 8 23 20 23
7 Flora 17 6 1 10 19 30 30
8 Boma Star 17 4 2 11 14 31 39
9 Caravan 17 1 1 15 4 20 64
10 TOK (geroy) 9 2 5 2 11 15 19