Top Banner
HVV brengt grote titel voor het eerst naar huis ------------- Santos en Papatam bekeren verder ------------- Arsenal kan seizoen redden met FA Cup ------------- Karateschool Seiken winnaar Lelydorp karate kampioenschappen ------------- Messi schiet Barça in extremis naar winst in Clásico
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
vrijdag, 17 maart 2017 02:17

Uitslagen Surinaamse Kampioenschap Dammen ronde 1 & 2

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Uitslagen Surinaamse Kampioenschap Dammen ronde 1 & 2: Ronde 1: Ramon Norden - Imro Adriaans 2-0, Montazali Nazir - Erik Ligeon 1-1, Robur Levens - Jimmy Cheng 0-2, Ashokkoemar Karia - Chandrebose Sitaram 2-0, Sewpersad Nannan - Dennis Landveld 1-1.

Glenn Dumfries - Stanley Mohan 0-2, Ricardo Palisie - Derryl Bohr 1-1, Suri Dummy - Fernando Amelo 0-2, Waldi Anches - Cliff Karijodrono 0-2, Edson Amoekonie - Rodney Lion 1-1, Gerson Bendt - John Schmelz 2-0, Jimmy Tay - Arun Mohan 1-1, Arwien Bhagwandas - Bisoenkoemar Oepasie 2-0, Stanley Kempenaar - Marcel Oostburg 1-1, Rinaldo Kemnaad - Perkas Sewradj 2-0, Gajinderpersad Sital - Rudi Benschop 1-1.

Ronde 2: Erik Ligeon - Ramon Norden 1-1, Jimmy Cheng - Ashokkoemar Karia 2-0, Stanley Mohan - Gerson Bendt 1-1, Fernando Amelo - Arwien Bhagwandas 0-2, Imro Adriaans - Montazali Nazir 0-2, Derryl Bohr - Sewpersad Nannan 1-1, Dennis Landveld - Ricardo Palisie 1-1, Arun Mohan - Edson Amoekonie 0-2, Rodney Lion - Jimmy Tay 2-0, Marcel Oostburg - Gajinderpersad Sital 2-0, Rudi Benschop - Stanley Kempenaar 0-2, Chandrebose Sitaram - Robur Levens 0-2, John Schmelz - Glenn Dumfries 1-1, Perkas Sewradj - Waldi Anches 1-1, Bisoenkoemar Oepasie - Suri Dummy 2-0, Cliff Karijodrono - Rinaldo Kemnaad 0-2.

Surinaamse Dam Bond

Copyright © 2017 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 178 keer

SVB Topklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 Leo Victor 15 10 3 2 33 34 13
2 Inter Moengotapoe 15 10 3 2 33 31 14
3 WBC 15 9 4 2 31 38 22
4 Robinhood 15 7 5 3 26 35 22
5 Nishan 42 15 6 5 4 23 25 21
6 Voorwaarts 15 6 1 8 19 17 23
7 PVV 15 5 2 8 17 22 33
8 Jong Rambaan 15 4 4 7 16 21 28
9 Notch 15 4 3 8 15 17 27
10 Transvaal 15 3 5 7 14 14 22
11 Botopasie 15 4 2 9 14 21 30
12 SNL 15 3 1 11 10 12 32
Marsosur

SVB Hoofdklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 Santos 12 7 4 1 25 24 12
2 Acoconut 11 7 1 3 22 28 18
3 West United 12 5 6 1 21 23 12
4 Papatam 12 6 2 4 20 19 14
5 Tahiti 12 6 2 4 20 16 12
6 Slee Jr. 12 5 3 4 18 22 22
7 TOK 12 3 6 3 15 21 27
8 Flora 12 4 1 7 13 17 21
9 Boma Star 12 1 2 9 5 13 27
10 Caravan 11 1 1 9 4 14 31