Top Banner
Suriname winnaar derde editie Caribbean Karate Championship ------------- Xiomara Getrouw zwemt Surinaams nationaal record in Nederland ------------- Dogojo wilt pencak silat naar hoger niveau tillen ------------- Broki, Jong Aurora en Happy Boys promoveren naar SVB Hoofdklasse ------------- Ekta wint in de slotfase van Jai Gandhi
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
vrijdag, 17 maart 2017 02:17

Uitslagen Surinaamse Kampioenschap Dammen ronde 1 & 2

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Uitslagen Surinaamse Kampioenschap Dammen ronde 1 & 2: Ronde 1: Ramon Norden - Imro Adriaans 2-0, Montazali Nazir - Erik Ligeon 1-1, Robur Levens - Jimmy Cheng 0-2, Ashokkoemar Karia - Chandrebose Sitaram 2-0, Sewpersad Nannan - Dennis Landveld 1-1.

Glenn Dumfries - Stanley Mohan 0-2, Ricardo Palisie - Derryl Bohr 1-1, Suri Dummy - Fernando Amelo 0-2, Waldi Anches - Cliff Karijodrono 0-2, Edson Amoekonie - Rodney Lion 1-1, Gerson Bendt - John Schmelz 2-0, Jimmy Tay - Arun Mohan 1-1, Arwien Bhagwandas - Bisoenkoemar Oepasie 2-0, Stanley Kempenaar - Marcel Oostburg 1-1, Rinaldo Kemnaad - Perkas Sewradj 2-0, Gajinderpersad Sital - Rudi Benschop 1-1.

Ronde 2: Erik Ligeon - Ramon Norden 1-1, Jimmy Cheng - Ashokkoemar Karia 2-0, Stanley Mohan - Gerson Bendt 1-1, Fernando Amelo - Arwien Bhagwandas 0-2, Imro Adriaans - Montazali Nazir 0-2, Derryl Bohr - Sewpersad Nannan 1-1, Dennis Landveld - Ricardo Palisie 1-1, Arun Mohan - Edson Amoekonie 0-2, Rodney Lion - Jimmy Tay 2-0, Marcel Oostburg - Gajinderpersad Sital 2-0, Rudi Benschop - Stanley Kempenaar 0-2, Chandrebose Sitaram - Robur Levens 0-2, John Schmelz - Glenn Dumfries 1-1, Perkas Sewradj - Waldi Anches 1-1, Bisoenkoemar Oepasie - Suri Dummy 2-0, Cliff Karijodrono - Rinaldo Kemnaad 0-2.

Surinaamse Dam Bond

Copyright © 2017 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 299 keer

SVB Topklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 Inter Moengotapoe 22 15 4 3 49 47 19
2 Leo Victor 22 15 4 3 49 49 20
3 WBC 22 14 5 3 47 58 32
4 Robinhood 22 12 7 3 43 59 29
5 Nishan 42 22 7 9 6 30 33 32
6 Transvaal 22 8 5 9 29 28 30
7 Botopasie 22 8 3 11 27 40 40
8 Voorwaarts 22 8 3 11 27 26 37
9 PVV 22 5 5 12 20 31 50
10 Jong Rambaan 22 5 4 13 19 32 58
11 Notch 22 5 3 14 18 26 47
12 SNL 22 3 2 17 11 17 48
Marsosur

SVB Hoofdklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 West United 17 9 7 1 34 35 17
2 Papatam 17 10 2 5 32 42 30
3 ACoconut 17 10 1 6 31 47 30
4 Santos 17 9 4 4 31 32 27
5 Slee Jr. 17 9 3 5 30 41 31
6 Tahiti 17 7 2 8 23 20 23
7 Flora 17 6 1 10 19 30 30
8 Boma Star 17 4 2 11 14 31 39
9 Caravan 17 1 1 15 4 20 64
10 TOK (geroy) 9 2 5 2 11 15 19