Top Banner
De Surinaamse Boks Bond maakt zich niet druk over SuThaiBo ------------- SKA organiseert 2e banden toernooi ------------- Club Neutraal garandeert spannende races ------------- Bouw Olympisch Training Centrum ------------- Oase Kids en STU Olympic & Sprint Distance Triathlon
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
woensdag, 30 augustus 2017 12:20

Arwien Bhagwandas aan kop bij Jeugd Damkampioenschappen 2017

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)
Quincy Ngawikromo vs. Arwien Bhagwandas Quincy Ngawikromo vs. Arwien Bhagwandas

Afgelopen dinsdag vond de voortgang van de finale ronde plaats van de U20 Jeugd Damkampioenschappen 2017. De gebroeders Bhawandas (Arwien en Santosh) wonnen beide hun partijen in zowel de derde als de vierde ronde.

Arwien wist in een spannende wedstrijd Phavankoemar Basdewsing te verslaan. Verder won de koploper ook van Quincy Ngawikromo in de derde ronde. Op donderdag 31 augustus 2017 vindt de afsluiting van dit toernooi plaats om 19.00u te Jabar Imamdi Sportcomplex.

Uitslagen derde ronde finale Jeugddam kampioenschappen 2017 U20: Pavankumar Badewsing - Santosh Bhagwandas 0-2, Quincy Ngawikromo - Arwien Bhagwandas 0-2, Sagar Loedoer - Viresh Sheonath 1-1, Nawien Loedoer - Regillio Roos 2-0. Uitslagen ronde 4: Arwien Bhagwandas - Pavankumar Badewsing 2-0, Regillio Roos - Sagar Loedoer 2-0, Viresh Sheonath - Quincy Ngawikromo 0-2, Santosh Bhagwandas - Nawien Loedoer 2-0.

Copyright © 2017 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 93 keer

SVB Topklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 Inter Moengotapoe 22 15 4 3 49 47 19
2 Leo Victor 22 15 4 3 49 49 20
3 WBC 22 14 5 3 47 58 32
4 Robinhood 22 12 7 3 43 59 29
5 Nishan 42 22 7 9 6 30 33 32
6 Transvaal 22 8 5 9 29 28 30
7 Botopasie 22 8 3 11 27 40 40
8 Voorwaarts 22 8 3 11 27 26 37
9 PVV 22 5 5 12 20 31 50
10 Jong Rambaan 22 5 4 13 19 32 58
11 Notch 22 5 3 14 18 26 47
12 SNL 22 3 2 17 11 17 48

SVB Hoofdklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 West United 17 9 7 1 34 35 17
2 Papatam 17 10 2 5 32 42 30
3 ACoconut 17 10 1 6 31 47 30
4 Santos 17 9 4 4 31 32 27
5 Slee Jr. 17 9 3 5 30 41 31
6 Tahiti 17 7 2 8 23 20 23
7 Flora 17 6 1 10 19 30 30
8 Boma Star 17 4 2 11 14 31 39
9 Caravan 17 1 1 15 4 20 64
10 TOK (geroy) 9 2 5 2 11 15 19