Top Banner (2)
s.v.Welgedacht C start finale ronde LSO met riante overwinning ------------- Zege voor Transvaal op SNL ------------- Natio U15 & U17 verslaan Frans Guyana op eerste speeldag ------------- Ook dames in actie op Nickerie Beach Wrestling ------------- Surinaamse boksers naar Guyana voor internationaal bokstoernooi
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647

Arief Salarbaks is zondag ongeslagen kampioen geworden van de 1ste sneldam toernooi dat gehouden werd onder auspiciën van de Surinaamse Dambond (SDB).

Lees meer...

De Surinaamse Dambond (SDB) zal op zondag 3 mei 2015 het eerste sneldam 2015 toernooi organiseren.

Lees meer...

Damvereniging Victoria ging op zaterdag 18 april 2015 van start met haar eerste Outreach.

Lees meer...

De jeugdigen Bhagwandas, Ngawikromo en Goli zijn bij de Surinaamse Jeugd damkampioenschappen 2015 als winnaars uit de bus gekomen.

Lees meer...

Guno Burleson is met 12 punten op de derde plaats geëindigd op de 18th Pan American Draughts Championship in São Sebastião Brazilië.

Lees meer...

De Surinaamse Jeugd damkampioenschappen 2015 heeft haar climax bereikt. Met nog 1 speeldag te gaan is de strijd nog open in de verschillende categorieën.

Lees meer...

De 18th Pan American Draughts Championship is nu volop aan de gang in São Sebastião Brazilië. Dit damtoernooi duurt van 12 tot en met 19 april 2015, waarbij Suriname wordt vertegenwoordigd door Rodney Lion, Rinaldo Kemnaad, Guno Burleson en Sital Dewsharan als begeleider van de drie dammers.

Lees meer...
Pagina 5 van 5

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Robinhood 14 10 04  00  34 39  16 
02 Notch 13  10  00  03  30 28 13
03 Transvaal 14  09  03  02  30 33  13 
04 WBC 13  09  02  02  29  34 15 
05 Inter M.T. 13  06  02  05  20  25  14 
06 Leo Victor 13  05  04  04  19  22  14 
07 PVV 13  06  01  06  19  22  28 
08 Voorwaarts 13  05  01  08  16  17  21 
09 Botopasi 12  04  01  07  13  17  26 
10 West United 13 03  00  10  09  13  28 
11 SNL  13  02  01  10  07  10  25 
12 Nishan 42 13 02  02  09  05  15 35 
13 Papatam 11  02  01  08  04  13  41

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 ACoconut 12 08  00  04  24  31 15 
02 Broki 12 07  03  02  24  22  09 
03 Santos 12 07  02  03  23  25  10 
04 Happy Boys 12  06  04  02  22  17  08 
05 Flora  12 05  04  03  19  25  15 
06 KD 12  05  02  05  17  19  15 
07 Jong Aurora  12  05  02  05  17  18  20 
08 Slee Jr.  12 05  02  05  17  18  20 
09 Tahiti 12 01 01 10 04 12 41
10 Deva Boys 12 01 00 11 00 09 44