Top Banner
Nasrudeen en Danny schrijven geschiedenis met de starting gate ------------- 1e Deca Challenge succesvol afgerond ------------- Formula nieuwe kampioen Surinaamse Troefcallbond
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
zondag, 16 november 2014 22:48

Frans Guyana winnaar Internationaal Srefidensie judo toernooi

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)
Francisko Chinkoe houdt de derde houdgreep op Mich Wong A Foe Francisko Chinkoe houdt de derde houdgreep op Mich Wong A Foe

De Surinaamse Judo Federatie (SJF) heeft in dit weekend van 15 en 16 november het Internationaal Srefidensie judo toernooi georganiseerd in de Chinese Hal. Dit toernooi wordt mede in het kader van de viering van de dag van de onafhankelijkheid gehouden.

Aan de andere kant krijgen vechters uit Frans Guyana de gelegenheid een tegenbezoek te brengen aan Suriname, nadat onze vechters de vorige maand in Frans Guyana waren voor de jaarlijkse Internationaal toernooi Frans Guyana. Dit jaar heeft na een heel lange tijd weer een kleine delegatie uit Guyana meegedaan aan een judo toernooi in Suriname.

De Franse delegatie heeft met ruim 50 judokas meegedaan, terwijl de Guyanezen zijn komen opdagen met 5 judokas. Van Surinaamse zijde hebben ruim 90 judokas meegedaan. De volgende judo clubs hebben meegedaan: St. Jigoro Kano, Christoforus Internaat, Awaroe Wape en St. Tatami.

De wedstrijden zijn zaterdag pas om 15.00u gestart in plaats van de gebruikelijke 10.00u omdat vrijdavond bleek dat de hal een dubbele boeking had gedaan. Er was geen keus dan de wedstrijden op een later tijdstip te doen aanvangen. In de senioren klasse (17jr en ouder) welke op de zaterdag werden afgedraaid hebben de Frans Guyanezen gedomineerd. In liefst 5 van de 9 gewichtscategorieën ging het goud naar een Franse, terwijl in de overige 4 Suriname het goud won. Op de zondag was de junioren groep (16jr en jonger) aan de beurt. Hier hebben de Surinamers gedomineerd door van de 28 gewichtscategorieën, ruim 17 met goud te winnen. De Frans Guyanezen hebben in 11 categorieën gewonnen.

Het vorig jaar won Suriname 17 gouden medailles, terwijl de Fransen met 22 gouden medailles vandoor gingen.

Medaille Stand                                 
1 Frans Guyana: goud 22 - zilver 18 - brons 7.    
2 Suriname: goud 21 - zilver 22 - brons 14.    
3 Guyana: goud 0 - zilver 2 - brons 1.    

De winnaars:
1.IJF Senioren Heren -55 Kg (17Jr en ouder)

1 Jose King Suriname        
2 Jayand Mansaram Suriname        
                                    
2. IJF Senioren Heren -60 Kg (17Jr en ouder)                        

1 Francios Prevoteau Frans Guyana        
2 Dylan Hu Yen Tack Frans Guyana        
3 Mitchel Monsels Suriname        
3 Alexis Blanchard Frans Guyana        
                                    
3. IJF Senioren Heren -66Kg (17Jr en ouder)                        

1 Yigal Kopinsky Suriname        
2 Kevin Van Hetten Suriname        
3 Petrono Poeketi Suriname        
                                    
4. IJF Senioren Heren -73Kg (17Jr en ouder)                        

1 Martin Rocha Gabriel Frans Guyana        
2 Bradley Vandenburg Frans Guyana        
                                    
5. IJF Senioren Heren -81Kg (17Jr en ouder)                        

1 Julien Hurm Frans Guyana        
2 Fabrice Ernoul Frans Guyana        
3 Ewald Laurencin Frans Guyana        
                                    
6. IJF Senioren Heren -90Kg (17Jr en ouder)                        

1 Giovannie Brunst Suriname    
2 Lionel Swedo Suriname        
                                    
7. IJF Senioren Heren +100Kg (17Jr en ouder)                    

1 Anthony Collen Frans Guyana        
2 Barry Stephan Guyana        
3 Giovannie Brunst Suriname        
                                    
8. IJF Senioren Dames -63Kg (17Jr en ouder)                        

1 Samantha Marica Suriname        
2 Rachel Herman Suriname        
3 Norissa Yong Guyana        
                                    
9. IJF Senioren Dames +78Kg (17Jr en ouder)                        

1 Deborah Ista Peirrera Frans Guyana        
2 Khadidja Ba Guyana        
                                    
10. Juvenile B Jongens -50Kg (15-16 Jaar)                        

1 Livai LuapFrans Guyana        
2 Ronaldo Asongi Suriname        
                                    
11. Juvenile B Jongens -55Kg (15-16 Jaar)                        

1 Loie Gauthier Frans Guyana        
2 Shekhar Sukhraj Suriname        
                                    
12. Juvenile B Jongens -66Kg (15-16 Jaar)                        

1 Francisco Chinkoe Suriname    
2 Micha Willems Suriname        
3 Alfredo Aloewanai Suriname        
                                    
13. Juvenile B Jongens -81Kg (15-16 Jaar)                        

1 Castex P-Emmanuel Frans Guyana        
2 Guiventho Bienaime Frans Guyana        
3 Serge-Nicolas Excoffier Frans Guyana        
                                    
14. Juvenile B Jongens +90Kg (15-16 Jaar)                        

1 Brandon Defrel Frans Guyana        
2 Juan Jurrel Suriname        
                                    
15. Juvenile B Meisjes -52Kg (15-16 Jaar)                        

1 Angela Pajonk Frans Guyana        
2 Jo-Annie Gandrille Frans Guyana        
                                    
16. Juvenile B Meisjes -70Kg (15-16 Jaar)                        

1 Sherley Dort Frans Guyana        
2 Sandra Karolczak Frans Guyana        
                                    
17. Juvenile A Jongens -40Kg (13-14 Jaar)                        

1 Shaiwyane William Frans Guyana        
2 Laurent Romney Frans Guyana        
3 Yannick Cush Frans Guyana        
                                    
18. Juvenile A Jongens -48Kg (13-14 Jaar)                        

1 Alain Kamperveen Suriname        
2 Alan Hu Yen Tack Frans Guyana        
3 Rino Warren Frans Guyana        
                                    
19. Juvenile A Jongens -53Kg (13-14 Jaar)        

1 Onel Hyacinthe Frans Guyana        
2 Pai Anthony Suriname        
3 Xavio Merhai Suriname        
                                    
20. Juvenile A Jongens -58Kg (13-14 Jaar)                        

1 Kevin Traag Suriname        
2 Lucas Batista Lobato Frans Guyana        
                                    
21. Juvenile A Jongens -64Kg (13-14 Jaar)                        

1. Wilhem Baron Frans Guyana        
2. Loan Paul Frans Guyana        
3. Rufio Spa Suriname        
                                    
22. Juvenile A Jongens +64Kg (13-14 Jaar)                        

1 Dimitri Bellemare Frans Guyana        
2 Girano Stuger Suriname        
3 Sequino Albertzoon Suriname        
                                    
23. Juvenile A Meisjes -44Kg (13-14 Jaar)                        

1 Tatjana Sommandas Suriname        
2 Clarys Coeta Frans Guyana        
                                    
24. Juvenile A Meisjes -53Kg (13-14 Jaar)                        

1 Ema Mlynarky Frans Guyana        
2 Elise Antoine Frans Guyana        
                                    
25. Juvenile A Meisjes -58Kg (13-14 Jaar)                        

1 Elisa Tuinfort Frans Guyana        
2 Paul Dalum Frans Guyana        
                                    
26. Juvenile A Meisjes +64Kg (13-14 Jaar)                      

1 Aurelie Achoun Frans Guyana        
2 Mailys Oliver Frans Guyana        
3 Sandy Luciathe Frans Guyana        
                                    
27. Intermediate 2 Jongens -34Kg (13-14 Jaar)                        

1 Harvey Helstone Suriname        
2 Patrick Chesron Suriname        
3 Savio Krishnadath Suriname        
                                    
28. Intermediate 2 Jongens -38Kg (13-14 Jaar)                        

1 Robin Chanterelle Frans Guyana        
2 Sophie Kendrick Frans Guyana        
3 Emerick Ho A Chuck Frans Guyana        
                                    
29. Intermediate 2 Jongens -42Kg (13-14 Jaar)                        

1 Ahmed Kartomo Suriname        
2 Lucas Petchy Frans Guyana        
                                    
30. Intermediate 2 Jongens -48Kg (13-14 Jaar)                        

1 Harris Christopher Frans Guyana        
2 Jah-El Slagtand Suriname        
3 Jair Hahn Suriname        
                                    
31. Intermediate 2 Jongens -53Kg (13-14 Jaar)                        

1 D'quan Pawiroredjo Suriname        
2 Jeremy Nadeau Frans Guyana        
                                    
32. Intermediate 2 Jongens +53Kg (13-14 Jaar)                        

1 Randy Beaufort Frans Guyana        
2 Yorick Louis Joseph Frans Guyana        
3 Michel-Dwight Dijksteel Suriname        
                                    
33. Intermediate 2 Meisjes -42Kg (13-14 Jaar)                        

1 Xaviera Kromowirjo Suriname        
2 Moesha Phaeton Frans Guyana        
3 Cindy Corandy Frans Guyana        
                                    
34. Intermediate 2 Meisjes -48Kg (13-14 Jaar)                        

1 Odricka Tarcy Frans Guyana        
2 Ouly Lebeau Frans Guyana        
                                    
36.Intermediate 1 Jongens -26Kg (9-10 Jaar)                        

1 Jaden Kemper Suriname        
2 Damon Thijm Suriname        
                                    
38. Intermediate 1 Jongens +43Kg (9-10 Jaar)                        

1 Timothy Doekhie Suriname        
2 Shamir Rozenblad Suriname

39. Bantam Jongens -23Kg (7-8 Jaar)                    

1 Rivano Griffith Suriname        
2 Maric Redjodikromo Suriname    
3 Shane Thijm Suriname        
                                    
40. Bantam Jongens -31Kg (7-8 Jaar)                        

1 Constant Ralf Suriname        
2 Jeraino Ling Suriname        
                                    
41. Bantam Jongens +35Kg (7-8 Jaar)                       

1 Ley-Stancio Kommies Suriname
2 Aidan Deira Suriname        
                                    
42. Bantam Meisjes -23Kg (7-8 Jaar)                            

1 Jamara Kasanwidjojo Suriname    
2 Emily Van Keeken Suriname        
                                    
43. Bantam Meisjes -27Kg (7-8 Jaar)                            

1 Charlize Pomo Suriname        
2 Rianna Juman Suriname        
3 Guilliane Koelemaij Suriname        
                                    
44. Bantam Meisjes -35Kg (7-8 Jaar)                            

1 Jahara Muntslag Suriname        
2 Megumi Kent Suriname        
3 Yushan Wijngaarde Suriname        

45. Bantam 2 Jongens -23Kg (6 Jaar)                            

1 Jeremy Doekhie Suriname        
2 Tristan Van der Lee Suriname        
3 Nazir van der Lee Suriname        
                                    
46. Bantam 2 Jongens -27Kg (6 Jaar)                            

1 Lennard Botland Suriname        
2 Gian Oudsten Suriname        
3 Djemairel Kemper Suriname        

Surinaamse Judo Federatie                                

Copyright © 2014 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!                                    
                                    
                                    
                                    

Lees 1065 keer
Marsosur