Top Banner
Styx pakt vierde kampioenschap op rij ------------- Kampoe verrast Ekta met dubbel baunie ------------- SDB organiseert 4e Sneldam 2017 ------------- Sportbegeleiders sluiten capaciteitsprogramma Ready&Able af met sportdag ------------- Rusland en Saudi-Arabië openen WK, Spanje bij Portugal
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
maandag, 05 oktober 2015 00:07

Seiken & Burgos winnaars bij SKA Kata & Kumite wedstrijden

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)
Amar Santokhi Amar Santokhi

Karateschool Seiken & Sport Instituut Burgos hebben afgelopen weekeinde in de Chinese sporthal de jaarlijkse Surinaamse Karate-do Associatie (SKA) Kata & Kumite wedstrijden gewonnen.

Karateschool Seiken eindigde bij de Kumite - team wedstrijden zaterdag op de eerste plaats en wist maar liefst 3 goud, 1 zilver en 1 brons te behalen. Bij het onderdeel Kata - individueel en team wedstrijden werd Sport Instituut Burgos met 9 goud, 3 zilver en 5 brons winnaar.

Winnares bij het onderdeel Seniors Kata Individual Female (+18Jr) werd Dusty Santokhi van Sport Instituut Burgos, terwijl bij de Seniors Kata Individual Male (+18Jr) Amar Santokhi van Sport Instituut Burgos op nummer 1 eindigde. Clifton Doekoe van Comb Feller en Amit Sewtahal van Karateschool Lelydorp kwamen bij dit zelfde onderdeel respectievelijk te staan op de tweede om derde plaats.Amar Santokhi
Uitslagen Kumite Team (Traditional) U10 Kumite Team Female/Male (8-9Jr): 1. Team Bushido - Sport instituut Bushido, 2. Team Seiken - Karateschool Seiken, 3.Team Lelydorp - Karateschool Lelydorp.

U12 Kumite Team Female/Male (10-11 Jr): 1. Team Lelydorp Male - Karateschool Lelydorp, 2. Team Lelydorp Female - Karateschool Lelydorp.

U14 Kumite Team Female (12-13Jr): 1. Team Seiken - Karateschool Seiken, 2. Team Lelydorp - Karateschool Lelydorp.

U14 Kumite Team Male (12-13Jr): 1. Team Seiken - Karateschool Seiken, 2. Team Lelydorp - Karateschool Lelydorp.        
        
Cadets/Juniors Kumite Team Female (14-17Jr): 1. Team Lelydorp Cadets - Karateschool Lelydorp, 2. Team Lelydorp Juniors - Karateschool Lelydorp.

Cadets Kumite Team Male (14-15Jr): 1. Team Seiken - Karateschool Seiken, 2. Team Lelydorp - Karateschool Lelydorp.

Juniors Kumite Team Male (16-17Jr): 1. Team Funakoshi - Karateschool Funakoshi, 2. Team Lelydorp - Karateschool Lelydorp, 3. Team Seiken - Karateschool Seiken.

Seniors Kumite Team Male (+18Jr): 1. Team Bushido - Sport instituut Bushido, 2. Team Lelydorp - Karateschool Lelydorp. (foto: Riaz Bondhla)Riaz Bondhla
Kata Team (Traditional) U14 Kata Team Female (12-13Jr): 1. Team Burgos - Sport Instituut Burgos.

Kata Individual (Traditional) U8 Kata Individueel Female (6-7Jr): 1. Lucia Santhoki - Sport Instituut Burgos.

U10 Kata Individual Female/Male (8-9Jr): 1. Surya Santokhi - Sport Instituut Burgos, 2. Stephan Gobin - Karateschool Funakoshi.

U12 Kata Individual Female (10-11Jr): 1. Martadinala Tiara - Sport Instituut Burgos, 2. Taryen Orleen - Sport Instituut Burgos, 3. Kromoredjo Kristy - Sport Instituut Burgos.

U12 Kata Individual Male (10-11Jr): 1. Alox Mahabier - Sport Instituut Burgos, 2. Miguel Fuljharie - Karateschool Funakoshi, 3. Xavier Rommy - Sport Instituut Burgos.

U14 Kata Individual Female (12-13Jr): 1. Shermain Paiman - Sport Instituut Burgos, 2. Kysha Leysner - Sport Instituut Burgos, 3. Prapi Kertodikromo - Sport Instituut Burgos.

U14 Kata Individual Male (12-13Jr): 1. Miguel Djasian - Sport Instituut Burgos, 2. Rohit Ramparichand - Karateschool Lelydorp, 3. Naveen Toewar - Sport Instituut Burgos, 3. Mitchel Fuljharie - Karateschool Funakoshi.

Cadets Kata Individual Female (14-15Jr): 1. Fuljhari Meriah - Karateschool Funakoshi, 2. Bisai Isheqa - Karateschool Funakoshi, 3. Hammen Cicily - Sport Instituut Burgos.

Cadets Kata Individual Male (14-15Jr): 1. Dimitri Stomp - Sport Instituut Burgos, 2. Jamil Esajas - Karateschool Funakoshi, 3. Levenzo Lindveld - Karateschool Funakoshi, 3. Kishan Ramparichan - Karateschool Lelydorp.

Juniors Kata Individual Female (16-17Jr): 1. Gyanti Tjon A Loi - Sport Instituut Burgos, 2. Plein Ipana - Sport Instituut Burgos.

Juniors Kata Individual Male (16-17Jr): 1. Leroy Herfst - Sport Instituut Burgos, 2. Guillermo Blokland - Karateschool Funakoshi, 3. Eranzo Esajas - Karateschool Funakoshi, 3. Rewish Mohan - Karateschool Lelydorp.

Seniors Kata Individual Female (+18Jr): 1. Dusty Santokhi - Sport Instituut Burgos.        
                                    
Seniors Kata Individual Male (+18Jr): 1. Amar Santokhi - Sport Instituut Burgos, 2. Clifton Doekoe - Comb Feller, 3. Amit Sewtahal - Karateschool Lelydorp. (foto: Amit Sewtahal)Amit Sewtahal
Medialle stand Team Kumite:                               
Karateschool Seiken: 3 goud, 1 zilver, 1 brons.    
Karateschool Lelydorp: 2 goud, 7 zilver, 1 brons.    
Sport Instituut Bushido: 2 goud, 0 zilver, 0 brons.    
Karateschool Funakoshi: 1 goud, 0 zilver, 0 brons.

Medialle stand Kata:                               
Sport Instituut Burgos: 9 goud, 3 zilver, 5 brons.    
Karateschool Funakoshi: 1 goud, 5 zilver, 3 brons.    
Karateschool Lelydorp: 0 goud, 1 zilver, 3 brons.    
Comb Feller: 0 goud, 1 zilver, 0 brons.  Riaz Bondhla Copyright © 2015 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 987 keer Laatst aangepast op maandag, 05 oktober 2015 00:26

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 WBC 06 05 00  01  15 15  03 
02 Notch 06  05  00  01  15 13 05
03 Leo Victor 06  03  03  00  12 08  04 
04 Robinhood 04  03  01  00  10  09 03 
05 PVV 06  03  01  02  10  08  09 
06 Transvaal 05  02  01  02  07  10  07 
07 Botopasi 05  02  00  03  06  07  10 
08 Voorwaarts 06  02  00  04  06  08  11 
09 SNL 06  02  00  04  06  06  12 
10 Inter M.T.  06  01  02  03  05  05  07 
11 West United  05  01  00  04  03  04  07 
12 Papatam 05 01  00  04  03  05  17 
13 Nishan 42 04  01  00  03  -3  05  07 

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Santos  04 03  01  00  10  08 03 
02 ACoconut 04 03  00  01  09  10  06 
03 Jong Aurora 04 02  01  01  07  07  04 
04 Broki  04  02  01  01  07  06  03 
05 Slee Jr.  05 02  01  02  07  06  06 
06 Happy Boys 04  01  03  00  06  03  01 
07 Flora  04  01  01  02  04  05  06 
08 KD 05 01  01  03  04  05  08 
09 Deva Boys 04 01 00 03 03 03 10
10 Tahiti 04 00 01 03 01 02 06