Top Banner (2)
Ploegen eerste klasse finale ronde LSO bekend ------------- Ook ACoconut loopt averij op, Broki op dreef ------------- Federer klopt Dimitrov in eenzijdige eindstrijd ------------- Matchwinner Van Persie beseft dat Feyenoord beter moet dan Heracles ------------- Landskampioen Inter Moengotapoe delft onderspit bij Transvaal
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
maandag, 05 oktober 2015 00:07

Seiken & Burgos winnaars bij SKA Kata & Kumite wedstrijden

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)
Amar Santokhi Amar Santokhi

Karateschool Seiken & Sport Instituut Burgos hebben afgelopen weekeinde in de Chinese sporthal de jaarlijkse Surinaamse Karate-do Associatie (SKA) Kata & Kumite wedstrijden gewonnen.

Karateschool Seiken eindigde bij de Kumite - team wedstrijden zaterdag op de eerste plaats en wist maar liefst 3 goud, 1 zilver en 1 brons te behalen. Bij het onderdeel Kata - individueel en team wedstrijden werd Sport Instituut Burgos met 9 goud, 3 zilver en 5 brons winnaar.

Winnares bij het onderdeel Seniors Kata Individual Female (+18Jr) werd Dusty Santokhi van Sport Instituut Burgos, terwijl bij de Seniors Kata Individual Male (+18Jr) Amar Santokhi van Sport Instituut Burgos op nummer 1 eindigde. Clifton Doekoe van Comb Feller en Amit Sewtahal van Karateschool Lelydorp kwamen bij dit zelfde onderdeel respectievelijk te staan op de tweede om derde plaats.Amar Santokhi
Uitslagen Kumite Team (Traditional) U10 Kumite Team Female/Male (8-9Jr): 1. Team Bushido - Sport instituut Bushido, 2. Team Seiken - Karateschool Seiken, 3.Team Lelydorp - Karateschool Lelydorp.

U12 Kumite Team Female/Male (10-11 Jr): 1. Team Lelydorp Male - Karateschool Lelydorp, 2. Team Lelydorp Female - Karateschool Lelydorp.

U14 Kumite Team Female (12-13Jr): 1. Team Seiken - Karateschool Seiken, 2. Team Lelydorp - Karateschool Lelydorp.

U14 Kumite Team Male (12-13Jr): 1. Team Seiken - Karateschool Seiken, 2. Team Lelydorp - Karateschool Lelydorp.        
        
Cadets/Juniors Kumite Team Female (14-17Jr): 1. Team Lelydorp Cadets - Karateschool Lelydorp, 2. Team Lelydorp Juniors - Karateschool Lelydorp.

Cadets Kumite Team Male (14-15Jr): 1. Team Seiken - Karateschool Seiken, 2. Team Lelydorp - Karateschool Lelydorp.

Juniors Kumite Team Male (16-17Jr): 1. Team Funakoshi - Karateschool Funakoshi, 2. Team Lelydorp - Karateschool Lelydorp, 3. Team Seiken - Karateschool Seiken.

Seniors Kumite Team Male (+18Jr): 1. Team Bushido - Sport instituut Bushido, 2. Team Lelydorp - Karateschool Lelydorp. (foto: Riaz Bondhla)Riaz Bondhla
Kata Team (Traditional) U14 Kata Team Female (12-13Jr): 1. Team Burgos - Sport Instituut Burgos.

Kata Individual (Traditional) U8 Kata Individueel Female (6-7Jr): 1. Lucia Santhoki - Sport Instituut Burgos.

U10 Kata Individual Female/Male (8-9Jr): 1. Surya Santokhi - Sport Instituut Burgos, 2. Stephan Gobin - Karateschool Funakoshi.

U12 Kata Individual Female (10-11Jr): 1. Martadinala Tiara - Sport Instituut Burgos, 2. Taryen Orleen - Sport Instituut Burgos, 3. Kromoredjo Kristy - Sport Instituut Burgos.

U12 Kata Individual Male (10-11Jr): 1. Alox Mahabier - Sport Instituut Burgos, 2. Miguel Fuljharie - Karateschool Funakoshi, 3. Xavier Rommy - Sport Instituut Burgos.

U14 Kata Individual Female (12-13Jr): 1. Shermain Paiman - Sport Instituut Burgos, 2. Kysha Leysner - Sport Instituut Burgos, 3. Prapi Kertodikromo - Sport Instituut Burgos.

U14 Kata Individual Male (12-13Jr): 1. Miguel Djasian - Sport Instituut Burgos, 2. Rohit Ramparichand - Karateschool Lelydorp, 3. Naveen Toewar - Sport Instituut Burgos, 3. Mitchel Fuljharie - Karateschool Funakoshi.

Cadets Kata Individual Female (14-15Jr): 1. Fuljhari Meriah - Karateschool Funakoshi, 2. Bisai Isheqa - Karateschool Funakoshi, 3. Hammen Cicily - Sport Instituut Burgos.

Cadets Kata Individual Male (14-15Jr): 1. Dimitri Stomp - Sport Instituut Burgos, 2. Jamil Esajas - Karateschool Funakoshi, 3. Levenzo Lindveld - Karateschool Funakoshi, 3. Kishan Ramparichan - Karateschool Lelydorp.

Juniors Kata Individual Female (16-17Jr): 1. Gyanti Tjon A Loi - Sport Instituut Burgos, 2. Plein Ipana - Sport Instituut Burgos.

Juniors Kata Individual Male (16-17Jr): 1. Leroy Herfst - Sport Instituut Burgos, 2. Guillermo Blokland - Karateschool Funakoshi, 3. Eranzo Esajas - Karateschool Funakoshi, 3. Rewish Mohan - Karateschool Lelydorp.

Seniors Kata Individual Female (+18Jr): 1. Dusty Santokhi - Sport Instituut Burgos.        
                                    
Seniors Kata Individual Male (+18Jr): 1. Amar Santokhi - Sport Instituut Burgos, 2. Clifton Doekoe - Comb Feller, 3. Amit Sewtahal - Karateschool Lelydorp. (foto: Amit Sewtahal)Amit Sewtahal
Medialle stand Team Kumite:                               
Karateschool Seiken: 3 goud, 1 zilver, 1 brons.    
Karateschool Lelydorp: 2 goud, 7 zilver, 1 brons.    
Sport Instituut Bushido: 2 goud, 0 zilver, 0 brons.    
Karateschool Funakoshi: 1 goud, 0 zilver, 0 brons.

Medialle stand Kata:                               
Sport Instituut Burgos: 9 goud, 3 zilver, 5 brons.    
Karateschool Funakoshi: 1 goud, 5 zilver, 3 brons.    
Karateschool Lelydorp: 0 goud, 1 zilver, 3 brons.    
Comb Feller: 0 goud, 1 zilver, 0 brons.  Riaz Bondhla Copyright © 2015 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 1030 keer Laatst aangepast op maandag, 05 oktober 2015 00:26

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Robinhood 12 08 04  00  28 35  13 
02 WBC 12  09  01  02  28 32 13
03 Notch 12  09  00  03  27 26  13 
04 Transvaal 12  07  03  02  24  30 12 
05 Inter M.T. 12  06  02  04  20  25  13 
06 PVV 12  06  01  05  19  21  26 
07 Leo Victor 13  05  04  04  19  22  14 
08 Voorwaarts 12  04  01  08  13  15  20 
09 Botopasi 12  04  01  07  13  17  26 
10 West United 12 03  00  09  09  12  26 
11 SNL  11  02  01  08  07  09  21 
12 Nishan 42 12 02  02  08  05  14 33 
13 Papatam 10  02  00  08  03  11  39

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 ACoconut 11 08  00  03  24  29 12 
02 Santos 11 07  02  02  23  24  08 
03 Broki 11 06  03  02  21  20  08 
04 Happy Boys 11  05  04  02  19  15  07 
05 KD  12 05  02  05  17  19  15 
06 Slee Jr. 11  05  02  04  17  17  18 
07 Flora  11  04  04  03  16  22  14 
08 Jong Aurora 11 04  02  05  14  17  20 
09 Tahiti 11 01 01 09 04 11 37
10 Deva Boys 12 01 00 11 00 09 44