Top Banner
Team Yvel en First Class Boxing in Aruba voor 'Boss of the Ring 4' ------------- Yellow Birds wederom op voorsprong, SCVU wordt derde ------------- Donovan Wisse gaat voor wereldtitel bij MFC 12 ------------- Inter-Guyanese Goodwill Spelen 2017 voor de deur ------------- Santosh Bhagwandas leidt Jeugddam kampioenschappen in de U20 klasse
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
maandag, 14 maart 2016 01:30

Sport Instituut Burgos pakt 30 medailles bij SKA Kata toernooi

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

De Surinaamse Karate-Do Assiociatie (SKA) o.l.v. voorzitter Kenneth Sijp organiseerde afgelopen zaterdag het SKA Kata toernooi 2016 voor junioren en senioren. Deze wedstrijden vonden plaats in het SOC gebouw en hadden vooral een vlot verloop.

Sport Instituut Burgos werd met 30 medialles (13 goud, 9 zilver, 8 brons) winnaar van dit toernooi. Op de tweede en derde plaats eindigden respectievelijk Karateschool Funakoshi (2 goud, 4 zilver, 5 bron) en Karateschool Lelydorp (1 goud, 1 brons). Karateschool Seiken en Sport Instituut Poeketie pakten elk eenmaal brons.

Winnaars Onderdeel Kata Team (Traditional):
U14 Kata Team Female (12-13Jr): 1. Team Burgos.
Cadets/Juniors Kata Team Female (14-17Jr): 1. Team Funakoshi.        
Cadets/Juniors Kata Team Male (14-17Jr): 1. Team Funakoshi 2, 2. Team Funakoshi 1.        
Seniors Kata Team Male (+16Jr): 1. Team Burgos

Onderdeel Kata Individueel (Traditional):
U8 Kata Indivueel Female (6-7Jr): 1. Lucia Santhoki Burgos, 2. Zuhra Pang A Tjok Burgos.    
U10 Kata Indivueel Open (8-9Jr): 1. Surya Santhoki Burgos, 2. Theone Tholel Burgos, 3. Stephan Gobin Funakoshi, 3. Chester de Vries Bushido.        

U12 Kata Indivueel Female (10-11Jr): 1. Tarijen Orleen Burgos, 2. Tiara Martadinala Burgos.     
U12 Kata Indivueel Male (10-11Jr): 1. Rithiek Kanavan Lelydorp, 2. Shamil Alie Funakoshi, 3. Ivan Calor Funakoshi, 3. Miguel Fuljharie Funakoshi.

U14 Kata Indivueel Female (12-13Jr): 1. Kristy Kromoredjo Burgos, 2. Shermain Paiman Burgos, 3. Amaris Kross Burgos.        
U14 Kata Indivueel Male (12-13Jr): 1. Miguel Djasian Burgos, 2. Alok Mahabier Burgos, 3. Rohit Ramparichand Seiken, 3. Naveen Toewar Burgos.        
                                    
Cadets Kata Indivueel Female (14-15Jr): 1 Prapi Kertodikromo Burgos, 2. Keysha Leysner Burgos, 3 Nahleen Tjauw    Burgos, 3. Cicily Hammen Burgos.        
Cadets Kata Indivueel Male (14-15Jr): 1. Dwayne Pawiro Burgos, 2. Jamil Esajas Funakoshi, 3. Levenzo Lindveld Funakoshi, 3. Dimitri Stomp Burgos.

Juniors Kata Indivueel Female (16-17Jr): 1. Smriti Somai Burgos, 2. Gyanti Tjon A Loi Burgos, 3. Ipana Plein Burgos.        
Juniors Kata Indivueel Male (16-17Jr): 1. Arno Mohan Burgos, 2. Guillermo Blokland Funakoshi, 3. Eranzo Esajas Funakoshi.        
                                    
Seniors Kata Indivueel Female (+16Jr): 1. Dusty Santhoki Burgos, 2. Shruti Somai Burgos 3. Mellany Soerotaroeno Lelydorp.        
Seniors Kata Indivueel Male (+16Jr): 1. Amar Santhoki Burgos, 2. Ivar Bispan Burgos, 3. Leroy Herfst Burgos, 3. Jordy Kromoredjo Burgos.Copyright © 2016 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht! 

Lees 545 keer Laatst aangepast op maandag, 14 maart 2016 14:56

SVB Topklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 Inter Moengotapoe 22 15 4 3 49 47 19
2 Leo Victor 22 15 4 3 49 49 20
3 WBC 22 14 5 3 47 58 32
4 Robinhood 22 12 7 3 43 59 29
5 Nishan 42 22 7 9 6 30 33 32
6 Transvaal 22 8 5 9 29 28 30
7 Botopasie 22 8 3 11 27 40 40
8 Voorwaarts 22 8 3 11 27 26 37
9 PVV 22 5 5 12 20 31 50
10 Jong Rambaan 22 5 4 13 19 32 58
11 Notch 22 5 3 14 18 26 47
12 SNL 22 3 2 17 11 17 48
Marsosur

SVB Hoofdklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 West United 17 9 7 1 34 35 17
2 Papatam 17 10 2 5 32 42 30
3 ACoconut 17 10 1 6 31 47 30
4 Santos 17 9 4 4 31 32 27
5 Slee Jr. 17 9 3 5 30 41 31
6 Tahiti 17 7 2 8 23 20 23
7 Flora 17 6 1 10 19 30 30
8 Boma Star 17 4 2 11 14 31 39
9 Caravan 17 1 1 15 4 20 64
10 TOK (geroy) 9 2 5 2 11 15 19