Top Banner
'Lords of the Ring' 2 levert pittige partijen op ------------- Team Su geeft Frans-Guyana er weer van langs ------------- Gerson Bendt doet mee aan Curaçaos Open damkampioenschappen 2017 ------------- Nieuw, tennis voor kinderen vanaf zes jaar te Lelydorp ------------- Inter Moengotapoe en Papatam spelen SVB Bekerfinale
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
dinsdag, 17 mei 2016 17:32

SKA levert elf geslaagden af

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)
Amar Santhoki Amar Santhoki

De Surinaamse Karate-Do Assocatie (SKA) heeft zondag elf geslaagden afgeleverd. De examens werden in de gymzaal van de Graaf von Zinzendorfschool afgenomen en de karateka's hebben de verschillende onderdelen ook met succes afgerond.

Kihon - Kyukushinkai technieken, standen / postities, Renraku Waza - beheersing van de basis technieken, Kata - stijl patroon, Kyokushin Kumite - aanval en verdedigings technieken, Zelfverdediging en Kumite - Vechten waren de onderdelen waarop de karateka's werden geëxamineerd.

Amar Santhoki - Burgos - 4de Dan, Amit Sewtahal - Lelydorp - 2de Dan, Coleen Frank - Seiken - 1ste Dan, Rewish Mohan - Lelydorp - 1ste Dan, Dwayne Pawiro - Burgos - 1ste Dan, Jamil Esajas - Funakoshi - 1ste Dan, Rohid Mohan - Lelydorp - 1ste Dan, Levenzo Lindveld - Funakoshi - 1ste Dan, Ashwien Mohan - Lelydorp - 1ste Dan, Rogeiro Kariaredja - Bushido - 1ste Dan, Ivar Bisphan - Burgos - 1ste Dan. Volgens de SKA had het geheel een heel vlot verloop. (Foto: Amit Sewtahal)Amit SewtahalAmar Santokhi Copyright © 2016 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 347 keer Laatst aangepast op dinsdag, 17 mei 2016 17:41

SVB Topklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 Inter Moengotapoe 22 15 4 3 49 47 19
2 Leo Victor 22 15 4 3 49 49 20
3 WBC 22 14 5 3 47 58 32
4 Robinhood 22 12 7 3 43 59 29
5 Nishan 42 22 7 9 6 30 33 32
6 Transvaal 22 8 5 9 29 28 30
7 Botopasie 22 8 3 11 27 40 40
8 Voorwaarts 22 8 3 11 27 26 37
9 PVV 22 5 5 12 20 31 50
10 Jong Rambaan 22 5 4 13 19 32 58
11 Notch 22 5 3 14 18 26 47
12 SNL 22 3 2 17 11 17 48
Marsosur

SVB Hoofdklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 West United 17 9 7 1 34 35 17
2 Papatam 17 10 2 5 32 42 30
3 ACoconut 17 10 1 6 31 47 30
4 Santos 17 9 4 4 31 32 27
5 Slee Jr. 17 9 3 5 30 41 31
6 Tahiti 17 7 2 8 23 20 23
7 Flora 17 6 1 10 19 30 30
8 Boma Star 17 4 2 11 14 31 39
9 Caravan 17 1 1 15 4 20 64
10 TOK (geroy) 9 2 5 2 11 15 19