Top Banner (2)
Ploegen eerste klasse finale ronde LSO bekend ------------- Ook ACoconut loopt averij op, Broki op dreef ------------- Federer klopt Dimitrov in eenzijdige eindstrijd ------------- Matchwinner Van Persie beseft dat Feyenoord beter moet dan Heracles ------------- Landskampioen Inter Moengotapoe delft onderspit bij Transvaal
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
maandag, 14 november 2016 01:59

Karateschool Seiken oogst 25 plakken bij SKA NK 2016

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

De Surinaamse Karate-do Associatie (SKA) heeft haar Nationale Kampioenschappen 2016 in de Chinese sporthal op zaterdag 12 en zondag 13 november afgewerkt. Karateschool Seiken kwam met 10 goud, 8 zilver en 7 brons als overwinnaar uit de bus.

Sport instituut Poeketie en Karateschool Bushido eindigden respectievelijk op de tweede om derde plaats. Er deden maar liefst 250 karateka's mee aan deze wedstrijden. Van de twaalf scholen waren er tien aanwezig. Deze waren: Karate school Burgos, Karate school Bushido, Karate school De Cristo, Karate school Funakoshi, Karate school Kenzetsu, Karate school Kime, Karate school Lelydorp, Karate school Mawashi, Karate school Poeketie en Karate school Seiken.

Nummer 1 winnaars:
Cadets Kumite Individual Female +54Kg: Odile Jules Karateschool Seiken.
Cadets Kumite Individual Female -47Kg: Landveld Shyfka Sport Instituut Poeketie.
Cadets Kumite Individual Female -54Kg: Djoe Nagaja Karateschool Seiken.
Cadets Kumite Individual Male +70Kg: de Keizer Gabriel Karateschool Funakoshi.
Cadets Kumite Individual Male -52Kg: Adipie Derrik Karateschool Bushido.
Cadets Kumite Individual Male -57Kg: Deel Thierry Sport Instituut Poeketie.    
Cadets Kumite Individual Male -63Kg: Stomp Dimitri Sport Instituut Burgos.
Cadets Kumite Individual Male -70Kg: Ramautar Rayen Sport Instituut Kime.         

Juniors Kumite Individual Female -53Kg: Fuljhari Meriah Karateschool Funakoshi.
Juniors Kumite Individual Male +76Kg: Lindveld Levenzo Karateschool Funakoshi.
Juniors Kumite Individual Male -55Kg: Chehin Jason Sport Instituut Kime.         
Juniors Kumite Individual Male -61Kg: Chandoesing Daniel Sport Instituut Kime.    
Juniors Kumite Individual Male -68Kg: Karjaredja Rogeiro Karateschool Bushido.    
Juniors Kumite Individual Male -76Kg: Somai Radjiv Karateschool Lelydorp.         
     
Seniors Kumite Individual Female -55Kg: Doekoe Rosalinda Karateschool Bushido.    
Seniors Kumite Individual Female -61Kg: Frank Coleen Karateschool Seiken.         
Seniors Kumite Individual Female -68Kg: Manuka Roxian Sport Instituut Poeketie.    
Seniors Kumite Individual Female Open: Djoe Nagaja Karateschool Seiken.         
Seniors Kumite Individual Male +84Kg: Howard Orpheo Sport Instituut Kime.         
Seniors Kumite Individual Male -60Kg: Gatoni Tony Sport Instituut Poeketie.         
Seniors Kumite Individual Male -67Kg: Main Amadeo Sport Instituut Poeketie.         
Seniors Kumite Individual Male -75Kg: Van Dijk Tosh Karateschool Bushido.         
Seniors Kumite Individual Male Open: Gatoni Tony Sport Instituut Poeketie.         

U10 Kumite Individual Female -30Kg: Hadassa Abigail Karate De Cristo.         
U10 Kumite Individual Male -30Kg: Amania Leroy Karateschool Lelydorp.         
U10 Kumite Individual Male -35Kg: Wittenberg Matthew Sport Instituut Burgos.         
    
U12 Kumite Individual Female +40Kg: Van Dijk Serena Karateschool Bushido.         
U12 Kumite Individual Female -35Kg: Namiganda Jules Karateschool Seiken.         
U12 Kumite Individual Female -40Kg: Gezuis Mercy Karateschool Seiken.         
U12 Kumite Individual Male +45Kg: Dunken Stephanus Karateschool Seiken.         
U12 Kumite Individual Male -35Kg: Adipi Dermani Karateschool Bushido.         
U12 Kumite Individual Male -40Kg: Poekitie Oedimar Sport Instituut Poeketie.         
U12 Kumite Individual Male -45Kg: Castro Murilo Karate De Cristo.         

U14 Kumite Individual Female +45Kg: Ngadimin Serena Sport Instituut Kime.         
U14 Kumite Individual Female -35Kg: Kromoredjo Kirsty Sport Instituut Burgos.    
U14 Kumite Individual Female -40Kg: Martadinala Tiara Sport Instituut Burgos.    
U14 Kumite Individual Female -45Kg: Joekoe Rimke Karateschool Seiken.         
U14 Kumite Individual Male +50Kg: Djasian Miguel Sport Instituut Burgos.         
U14 Kumite Individual Male -35Kg: Damari Rahiel Sport Instituut Burgos.         
U14 Kumite Individual Male -40Kg: Rigters Dwight Karateschool Seiken.         
U14 Kumite Individual Male -45Kg: Dankoi Georgetini Sport Instituut Poeketie.    
U14 Kumite Individual Male -50Kg: Amania Gervon Karateschool Lelydorp.         

U8 Kumite Individual Female: Blokband Sheromie Karateschool Funakoshi.         
U8 Kumite Individual Male: Joekoe Kemuel Karateschool Seiken.    

Medaille stand goud - zilver - brons:
1. Karateschool Seiken 10 - 8 - 7.
2. Sport Instituut Poeketie 8 - 4 - 10.
3. Karateschool Bushido 6 - 7 - 7.
4. Sport Instituut Burgos 6 - 5 - 9.
5. Sport Instituut Kime 5 - 1 - 5.
6. Karateschool Funakoshi 4 - 8 - 8.
7. Karateschool Lelydorp 3 - 6 - 10.
8. Karate De Cristo 2 - 3 - 3.
9. Karateschool KenZetSu 0 - 1 - 2.
10. Karateschool Mawasi 0 - 1 - 1.Copyright © 2016 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 553 keer

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Robinhood 13 09 04  00  31 37  15 
02 Notch 13  10  00  03  30 28 13
03 WBC 13  09  02  02  29 34  15 
04 Transvaal 13  08  03  02  27  31 12 
05 Inter M.T. 13  06  02  05  20  25  14 
06 PVV 12  06  01  05  19  21  26 
07 Leo Victor 13  05  04  04  19  22  14 
08 Voorwaarts 13  05  01  08  16  17  21 
09 Botopasi 12  04  01  07  13  17  26 
10 West United 13 03  00  10  09  13  28 
11 SNL  12  02  01  09  07  09  23 
12 Nishan 42 13 02  02  09  05  15 35 
13 Papatam 11  02  01  08  04  13  41

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 ACoconut 12 08  00  04  24  31 15 
02 Broki 12 07  03  02  24  22  09 
03 Santos 12 07  02  03  23  25  10 
04 Happy Boys 12  06  04  02  22  17  08 
05 Flora  12 05  04  03  19  25  15 
06 KD 12  05  02  05  17  19  15 
07 Jong Aurora  12  05  02  05  17  18  20 
08 Slee Jr.  12 05  02  05  17  18  20 
09 Tahiti 12 01 01 10 04 12 41
10 Deva Boys 12 01 00 11 00 09 44