Top Banner
SUBOBO op bezoek bij Minister Joan Dogojo ------------- Transvaal verslaat Surinaams Nationaal Leger ------------- Manchester United kampioen Europa League ------------- SKA scheidsrechters behalen PKF licentie met succes ------------- Kampoe start sterk in Troefcall Warming-up toernooi
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
maandag, 14 november 2016 01:59

Karateschool Seiken oogst 25 plakken bij SKA NK 2016

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

De Surinaamse Karate-do Associatie (SKA) heeft haar Nationale Kampioenschappen 2016 in de Chinese sporthal op zaterdag 12 en zondag 13 november afgewerkt. Karateschool Seiken kwam met 10 goud, 8 zilver en 7 brons als overwinnaar uit de bus.

Sport instituut Poeketie en Karateschool Bushido eindigden respectievelijk op de tweede om derde plaats. Er deden maar liefst 250 karateka's mee aan deze wedstrijden. Van de twaalf scholen waren er tien aanwezig. Deze waren: Karate school Burgos, Karate school Bushido, Karate school De Cristo, Karate school Funakoshi, Karate school Kenzetsu, Karate school Kime, Karate school Lelydorp, Karate school Mawashi, Karate school Poeketie en Karate school Seiken.

Nummer 1 winnaars:
Cadets Kumite Individual Female +54Kg: Odile Jules Karateschool Seiken.
Cadets Kumite Individual Female -47Kg: Landveld Shyfka Sport Instituut Poeketie.
Cadets Kumite Individual Female -54Kg: Djoe Nagaja Karateschool Seiken.
Cadets Kumite Individual Male +70Kg: de Keizer Gabriel Karateschool Funakoshi.
Cadets Kumite Individual Male -52Kg: Adipie Derrik Karateschool Bushido.
Cadets Kumite Individual Male -57Kg: Deel Thierry Sport Instituut Poeketie.    
Cadets Kumite Individual Male -63Kg: Stomp Dimitri Sport Instituut Burgos.
Cadets Kumite Individual Male -70Kg: Ramautar Rayen Sport Instituut Kime.         

Juniors Kumite Individual Female -53Kg: Fuljhari Meriah Karateschool Funakoshi.
Juniors Kumite Individual Male +76Kg: Lindveld Levenzo Karateschool Funakoshi.
Juniors Kumite Individual Male -55Kg: Chehin Jason Sport Instituut Kime.         
Juniors Kumite Individual Male -61Kg: Chandoesing Daniel Sport Instituut Kime.    
Juniors Kumite Individual Male -68Kg: Karjaredja Rogeiro Karateschool Bushido.    
Juniors Kumite Individual Male -76Kg: Somai Radjiv Karateschool Lelydorp.         
     
Seniors Kumite Individual Female -55Kg: Doekoe Rosalinda Karateschool Bushido.    
Seniors Kumite Individual Female -61Kg: Frank Coleen Karateschool Seiken.         
Seniors Kumite Individual Female -68Kg: Manuka Roxian Sport Instituut Poeketie.    
Seniors Kumite Individual Female Open: Djoe Nagaja Karateschool Seiken.         
Seniors Kumite Individual Male +84Kg: Howard Orpheo Sport Instituut Kime.         
Seniors Kumite Individual Male -60Kg: Gatoni Tony Sport Instituut Poeketie.         
Seniors Kumite Individual Male -67Kg: Main Amadeo Sport Instituut Poeketie.         
Seniors Kumite Individual Male -75Kg: Van Dijk Tosh Karateschool Bushido.         
Seniors Kumite Individual Male Open: Gatoni Tony Sport Instituut Poeketie.         

U10 Kumite Individual Female -30Kg: Hadassa Abigail Karate De Cristo.         
U10 Kumite Individual Male -30Kg: Amania Leroy Karateschool Lelydorp.         
U10 Kumite Individual Male -35Kg: Wittenberg Matthew Sport Instituut Burgos.         
    
U12 Kumite Individual Female +40Kg: Van Dijk Serena Karateschool Bushido.         
U12 Kumite Individual Female -35Kg: Namiganda Jules Karateschool Seiken.         
U12 Kumite Individual Female -40Kg: Gezuis Mercy Karateschool Seiken.         
U12 Kumite Individual Male +45Kg: Dunken Stephanus Karateschool Seiken.         
U12 Kumite Individual Male -35Kg: Adipi Dermani Karateschool Bushido.         
U12 Kumite Individual Male -40Kg: Poekitie Oedimar Sport Instituut Poeketie.         
U12 Kumite Individual Male -45Kg: Castro Murilo Karate De Cristo.         

U14 Kumite Individual Female +45Kg: Ngadimin Serena Sport Instituut Kime.         
U14 Kumite Individual Female -35Kg: Kromoredjo Kirsty Sport Instituut Burgos.    
U14 Kumite Individual Female -40Kg: Martadinala Tiara Sport Instituut Burgos.    
U14 Kumite Individual Female -45Kg: Joekoe Rimke Karateschool Seiken.         
U14 Kumite Individual Male +50Kg: Djasian Miguel Sport Instituut Burgos.         
U14 Kumite Individual Male -35Kg: Damari Rahiel Sport Instituut Burgos.         
U14 Kumite Individual Male -40Kg: Rigters Dwight Karateschool Seiken.         
U14 Kumite Individual Male -45Kg: Dankoi Georgetini Sport Instituut Poeketie.    
U14 Kumite Individual Male -50Kg: Amania Gervon Karateschool Lelydorp.         

U8 Kumite Individual Female: Blokband Sheromie Karateschool Funakoshi.         
U8 Kumite Individual Male: Joekoe Kemuel Karateschool Seiken.    

Medaille stand goud - zilver - brons:
1. Karateschool Seiken 10 - 8 - 7.
2. Sport Instituut Poeketie 8 - 4 - 10.
3. Karateschool Bushido 6 - 7 - 7.
4. Sport Instituut Burgos 6 - 5 - 9.
5. Sport Instituut Kime 5 - 1 - 5.
6. Karateschool Funakoshi 4 - 8 - 8.
7. Karateschool Lelydorp 3 - 6 - 10.
8. Karate De Cristo 2 - 3 - 3.
9. Karateschool KenZetSu 0 - 1 - 2.
10. Karateschool Mawasi 0 - 1 - 1.Copyright © 2016 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 313 keer

SVB Topklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 Leo Victor 19 13 4 2 43 46 18
2 WBC 19 12 5 2 41 49 26
3 Inter Moengotapoe 19 12 4 3 40 37 17
4 Robinhood 19 10 6 3 36 50 25
5 Nishan 42 19 7 7 5 28 30 27
6 Transvaal 20 7 5 8 26 26 27
7 PVV 19 5 5 9 20 28 42
8 Voorwaarts 19 6 2 11 20 21 35
9 Jong Rambaan 19 5 4 10 19 26 42
10 Botopasie 19 5 3 11 18 29 35
11 Notch 19 5 3 11 18 24 41
12 SNL 20 3 2 15 11 15 42
Marsosur

SVB Hoofdklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 Santos 15 9 4 2 31 32 20
2 Papatam 15 8 2 5 26 25 21
3 West United  14 6 7 1 25 28 16
4 ACoconut 14 8 1 5 25 36 26
5 Slee Jr. 15 7 4 4 25 29 27
6 Flora 16 7 1 8 22 32 28
7 Tahiti 14 6 2 6 20 17 18
8 TOK 15 3 6 6 12 28 38
9 Boma Star 15 3 2 10 11 26 31
10 Caravan 15 2 1 12 7 24 52