Top Banner
FC Sporting Unity wint met minimale score van Ghost ------------- Wild naar playoffs, Sharks zetten dramatische reeks voort ------------- Kwartfinalisten SVB Bekercompetitie bekend ------------- Valverde laat zien wie de beste is ------------- SZVB In- en overschrijvingen competitiejaar 2017
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
donderdag, 06 augustus 2015 00:43

Record 42 medailles voor Suriname in Special Olympics Los Angeles 2015

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)
Mikasja Kwasie Mikasja Kwasie

De Special Olympics Wereld Zomerspelen zijn beëindigd met een voor Special Olympics Suriname ongekend succes. Zestien gouden, zeventien zilveren en negen bronzen medailles vielen de Surinaamse atleten ten deel.

Dat was niet alles, ook de manier waarop deze ambassadeurs Suriname op de wereldkaart plaatsten, was uniek. Uit het talrijk opgekomen publiek wilden velen met de Surinaamse atleten op de foto, vooral de tweelingzwemmers Evalier en Enrique Inge waren ontzettend populair.

In een etentje, aangeboden op zaterdagavond 1 augustus door onze Ambassadeur bij de Verenigde Naties, Henry Macdonald, bedankte deze dan ook de Surinaamse ploeg voor hun voorbeeldig gedrag, hun goede motivatie en de geweldige prestatie.

Onze Paralympisch zwemmer Sefanja Hankers en atleet Biondi Misasi vertegenwoordigen Suriname op de Parapan Am games dat gehouden wordt van 7 tot en met 15 augustus in Toronto Canada.

Hieronder een overzicht van de behaalde medailles.

Tak van sport - naam - event - resultaat Special Olympics 2015 Los Angeles:
Aquatics/Swimming - Inge Enrique - AQ 50M Breaststroke - Goud.
Aquatics/Swimming - Veldkamp Rachel - AQ 50M Breaststroke - Goud.
Athletics/Track and Field - Banket Princes - AT Long Jump - Goud.
Athletics/Track and Field - Banket Princes - AT 4 x 100 M Relay - Goud.
Athletics/Track and Field - Blijd Gregory - AT Standing Long Jump - Goud.
Athletics/Track and Field - Hemai Hemlata - AT Standing Long Jump - Goud.
Athletics/Track and Field - Hemai Hemlata - AT 4 x 100 M Relay - Goud.
Athletics/Track and Field - Kwasie Mikasja - AT Long Jump - Goud.
Athletics/Track and Field - Kwasie Mikasja - AT 100M Run - Goud.
Athletics/Track and Field - Kwasie Mikasja - AT 4 x 100 M Relay - Goud.
Athletics/Track and Field - Van_der_Erf Angelique - AT 4 x 100 M Relay - Goud.
Bocce - Hilaire Alfonsius - BC Bocce Singles - Goud.
Gymnastics (Artistic) - Ghogli Vanessa - GY Female Floor Exercise - Goud.
Gymnastics (Artistic) - Ghogli Vanessa - GY Female All Around - Goud.
Gymnastics (Artistic) - Ghogli Vanessa - GY Female Uneven bar - Goud.
Gymnastics (Rhythmic) - Ligeon Samora - GY Rhythmic Ribbon - Goud.

Athletics/Track and Field - Blijd Gregory - AT 50M Run - Zilver.
Athletics/Track and Field - Blijd Gregory - AT 4 x 100 M Relay - Zilver.
Athletics/Track and Field - Paiman Randell - AT 4 x 100 M Relay - Zilver.
Athletics/Track and Field - Veninga Daniel - AT Standing Long Jump - Zilver.
Athletics/Track and Field - Veninga Daniel - AT Softball Throw - Zilver.
Athletics/Track and Field - Veninga Daniel - AT 4 x 100 M Relay - Zilver.
Athletics/Track and Field - Vreugd Steven - AT 4 x 100 M Relay - Zilver.
Bocce - Hilaire Alfonsius - BC Bocce Doubles - Zilver.
Bocce - Hirasingh Rishi - BC Bocce Unified Team - Zilver.
Bocce - Jaliens Marnix - BC Bocce Doubles - Zilver.
Bocce - Jeunesse Quincy - BC Bocce Unified Team - Zilver.
Bocce - Schenkers Abigail - BC Bocce Singles - Zilver.
Bocce - Schenkers Abigail - BC Bocce Unified Team - Zilver.
Bocce - Vijent Esmiralda - BC Bocce Unified Team - Zilver.
Gymnastics (Artistic) - Troenoredjo Willy - GY Male Floor Exercise - Zilver.
Gymnastics (Rhythmic) - Ligeon Samora - GY Rhythmic Hoop - Zilver.
Gymnastics (Rhythmic) - Ligeon Samora - GY Rhythmic Ball - Zilver.

Aquatics/Swimming - Inge Evallier - AQ 50M Breaststroke - Brons.
Athletics/Track and Field - Hemai Hemlata - AT 50M Run - Brons.
Athletics/Track and Field - Van_der_Erf Angelique - AT Softball Throw - Brons.
Athletics/Track and Field - Van_der_Erf Angelique - AT Standing Long Jump - Brons.
Bocce - Hirasingh Rishi - BC Bocce Singles - Brons.
Bocce - Ramsaroep Ingrid - BC Bocce Singles - Brons.
Bocce - Tjong_Ayong Jeanine - BC Bocce Singles - Brons.
Gymnastics (Artistic) - Ghogli Vanessa - GY Female Vaulting - Brons.
Gymnastics (Rhythmic) - Danning Latoya - GY Rhythmic Clubs - Brons.
Edward Gessel

Copyright © 2015 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 720 keer Laatst aangepast op donderdag, 06 augustus 2015 01:07
Marsosur