Top Banner (2)
Ploegen eerste klasse finale ronde LSO bekend ------------- Ook ACoconut loopt averij op, Broki op dreef ------------- Federer klopt Dimitrov in eenzijdige eindstrijd ------------- Matchwinner Van Persie beseft dat Feyenoord beter moet dan Heracles ------------- Landskampioen Inter Moengotapoe delft onderspit bij Transvaal
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
dinsdag, 14 juni 2016 05:24

9th Arthy Lie's International Taekwondo Tournament vlot afgewerkt

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Ook de negende Arthy Lie's International Taekwondo Tournament oftewel het 'Suriname Open' is succesvol afgewerkt. Afgelopen zaterdag waren het vijf landen in de Congreshal die het tegen elkaar in de verschillende categorieën moesten opnemen.

De publieke belangstelling was groot en aan dit evenement namen deel Aruba, Curaçao, Trinidad en Tobago, Frans Guyana en alle scholen uit Suriname. Het publiek mocht wederom genieten van zeer spannende wedstrijden en het zeer sterk deelnemersveld, een heel goede sfeer, enthousiaste vechters en publiek zorgden er ook voor dat dit toernooi wederom een succes genoemd mag worden.

De organisatie was zeer goed en de wedstrijden werden feilloos afgewerkt. De laatste finale partij van de dag tussen de twee absolute toppers in de gewichtsklasse -80kg tussen Giovero Sabajo en Svendson Conzaga zorgde voor de juiste afsluiting van dit toernooi.

de gasten mochten getuige zijn van een gevecht waarin flitsende combinaties, snelheid en kracht werden gepresenteerd. Uit de vele positieve reacties, de blijde en tevreden gezichten mag de conclusie getrokken worden dat het toernooi de naam verdiend welke door de buitenlandse deelnemers gegeven werd, nl. One Of the Best in the Region.

De winnaars Pupils (onder 12 jaar) Jongens -24kg: 1. Jayvan Poulina (Curacao), 2. Dario Chin A Foeng (Frans Guyana), 3. Saywar Suly Vahn (Frans Guyana). -29kg 1. Ormal Idriss (Frans Guyana), 2. Chalet Nathan (Frans Guyana). -33kg 1. Mounnes Emelie (Frans Guyana), 2. Sarones Dompig (Arthy Lie), 3. Ligneel Damien (Frans Guyana). -36kg 1. Perez Andrix (Frans Guyana), 2. Xafiero Hewitt (Arthy Lie). -45kg 1. Henri Bowles (Trinidad & Tobago), 2. Shamar Imang (Yeshua Warriors). +45kg 1. Pauloby Darryl (Frans Guyana), 2. Harif Roojer (Curacao).

Meisjes -30kg: 1. Devika Ramessar (Oh Do Kwan), 2. Isa MacDonald (Arthy Lie). -35kg 1. Danique Wirokarto (Yeshua Warriors), 2. Binix Dolores (Frans Guyana). Cadet (12-14 jaar) Jongens -33kg 1. Leon Thakoer (Arthy Lie). 2. Joshua Klaber (Aruba). -41kg 1. Rasheed Lowe (Aruba), 2. Dives Theo (Frans Guyana). -45kg 1. Naine Lywen (Frans Guyana), 2. Shadeon Donker (Curacao). -49kg 1. Katungi Pinas (Arthy Lie), 2. Donnie Gravenbeek (SENL), -53kg 1. Reagan Amiena (Yellow Birds), 2.  Gazzi Enzo (Frans Guyana). Meisjes -51kg: 1. Shaneefa Saimo (Koguryo), 2. Sandjana Sewlal (Koguryo), 3. Anjanie Pachouli (Eric Lie), 3. Chimene Brandon (Koguryo). -55kg 1. Santouscha Morman (Arthy Lie), 2. Shakiera Pawiro (Arthy Lie).

Junioren (15-17 jaar) Heren -51kg: 1. Sjafee Kasnawi (Yu Sin), 2. Alexandro Nahar (Yeshua Warriors). -54kg 1. Juan Paiman (Koguryo), 2. Ericsson Lie (Eric Lie). -59kg 1. Zahyon Klaber (Aruba), 2. Chelon Beukenhout (Yeshua Warriors), -68kg 1. Jair Jagroep (Arthy Lie), 2. Germar Altmann (Arthy Lie). -73kg 1. Samaki Pinas (Arthy Lie), 2. Eduard Ludovic (Frans Guyana). +78kg 1. Yigal Van Der Riet (Yeshua Warriors), 2. Altaaf Ghafoerkhan (Eric Lie). Dames -48kg: 1. Anviti Adhin (Eric Lie), 2. Mariella WOngsopawiro (Oh Do Kwan). -59kg 1. Edouard Sainara (Frans Guyana), 2. Chanice Laldaharie (Koguryo). -68kg 1. Divis Anais (Frans Guyana), 2. Carolyn Mangal (Arthy Lie).

Senioren -54kg: 1. Dussay Triebes (Arthy Lie), 2. Ashatosh Koendhan (Yellow Birds), 3. Darryl Tholen (Eric Lie). -63kg 1. Jourde Klaber (Aruba), 2. Damion Grootfaam (Yu Sin), 3. Ashwin Gowri (Oh Do Kwan). -68kg 1. Dilyon Saridjan (Yu Sin), 2. Damiso Rustveld (Yeshua Warriors). -80kg 1. Svendson Gonzaga (Arthy Lie), 2. Giavero Sabajo (Arthy Lie), 3. Mark Adjako (SENL). +87kg 1. Faroek Sewbalak (Arthy Lie), 2. Guillaume Fredison (Arthy Lie). Dames -49kg: 1. Kimberley Roch (Curacao), 2. Sherona Moti (Yeshua Warriors). -57kg 1. Gyanti Tjon A Loi (Arthy Lie), 2. Ralitsa Wongsotaroeno (Yu Sin), 3. Carol Wongsopawiro (Oh Do Kwan).Copyright © 2016 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 837 keer Laatst aangepast op dinsdag, 14 juni 2016 05:58

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Robinhood 12 08 04  00  28 35  13 
02 WBC 12  09  01  02  28 32 13
03 Notch 12  09  00  03  27 26  13 
04 Transvaal 12  07  03  02  24  30 12 
05 Inter M.T. 12  06  02  04  20  25  13 
06 PVV 12  06  01  05  19  21  26 
07 Leo Victor 13  05  04  04  19  22  14 
08 Voorwaarts 12  04  01  08  13  15  20 
09 Botopasi 12  04  01  07  13  17  26 
10 West United 12 03  00  09  09  12  26 
11 SNL  11  02  01  08  07  09  21 
12 Nishan 42 12 02  02  08  05  14 33 
13 Papatam 10  02  00  08  03  11  39

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 ACoconut 11 08  00  03  24  29 12 
02 Santos 11 07  02  02  23  24  08 
03 Broki 11 06  03  02  21  20  08 
04 Happy Boys 11  05  04  02  19  15  07 
05 KD  12 05  02  05  17  19  15 
06 Slee Jr. 11  05  02  04  17  17  18 
07 Flora  11  04  04  03  16  22  14 
08 Jong Aurora 11 04  02  05  14  17  20 
09 Tahiti 11 01 01 09 04 11 37
10 Deva Boys 12 01 00 11 00 09 44