Top Banner
Donovan 'Izri Don' Dongo schrijft geschiedenis in Guyana ------------- 11e editie Suriname International Badminton gaat van start ------------- 14e Srefidensi marathon ------------- 4e Radj Narain Srefidensi Open 2017 ------------- Acht worstelaars naar internationaal beachworsteltoernooi op Barbados
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
dinsdag, 14 juni 2016 05:24

9th Arthy Lie's International Taekwondo Tournament vlot afgewerkt

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Ook de negende Arthy Lie's International Taekwondo Tournament oftewel het 'Suriname Open' is succesvol afgewerkt. Afgelopen zaterdag waren het vijf landen in de Congreshal die het tegen elkaar in de verschillende categorieën moesten opnemen.

De publieke belangstelling was groot en aan dit evenement namen deel Aruba, Curaçao, Trinidad en Tobago, Frans Guyana en alle scholen uit Suriname. Het publiek mocht wederom genieten van zeer spannende wedstrijden en het zeer sterk deelnemersveld, een heel goede sfeer, enthousiaste vechters en publiek zorgden er ook voor dat dit toernooi wederom een succes genoemd mag worden.

De organisatie was zeer goed en de wedstrijden werden feilloos afgewerkt. De laatste finale partij van de dag tussen de twee absolute toppers in de gewichtsklasse -80kg tussen Giovero Sabajo en Svendson Conzaga zorgde voor de juiste afsluiting van dit toernooi.

de gasten mochten getuige zijn van een gevecht waarin flitsende combinaties, snelheid en kracht werden gepresenteerd. Uit de vele positieve reacties, de blijde en tevreden gezichten mag de conclusie getrokken worden dat het toernooi de naam verdiend welke door de buitenlandse deelnemers gegeven werd, nl. One Of the Best in the Region.

De winnaars Pupils (onder 12 jaar) Jongens -24kg: 1. Jayvan Poulina (Curacao), 2. Dario Chin A Foeng (Frans Guyana), 3. Saywar Suly Vahn (Frans Guyana). -29kg 1. Ormal Idriss (Frans Guyana), 2. Chalet Nathan (Frans Guyana). -33kg 1. Mounnes Emelie (Frans Guyana), 2. Sarones Dompig (Arthy Lie), 3. Ligneel Damien (Frans Guyana). -36kg 1. Perez Andrix (Frans Guyana), 2. Xafiero Hewitt (Arthy Lie). -45kg 1. Henri Bowles (Trinidad & Tobago), 2. Shamar Imang (Yeshua Warriors). +45kg 1. Pauloby Darryl (Frans Guyana), 2. Harif Roojer (Curacao).

Meisjes -30kg: 1. Devika Ramessar (Oh Do Kwan), 2. Isa MacDonald (Arthy Lie). -35kg 1. Danique Wirokarto (Yeshua Warriors), 2. Binix Dolores (Frans Guyana). Cadet (12-14 jaar) Jongens -33kg 1. Leon Thakoer (Arthy Lie). 2. Joshua Klaber (Aruba). -41kg 1. Rasheed Lowe (Aruba), 2. Dives Theo (Frans Guyana). -45kg 1. Naine Lywen (Frans Guyana), 2. Shadeon Donker (Curacao). -49kg 1. Katungi Pinas (Arthy Lie), 2. Donnie Gravenbeek (SENL), -53kg 1. Reagan Amiena (Yellow Birds), 2.  Gazzi Enzo (Frans Guyana). Meisjes -51kg: 1. Shaneefa Saimo (Koguryo), 2. Sandjana Sewlal (Koguryo), 3. Anjanie Pachouli (Eric Lie), 3. Chimene Brandon (Koguryo). -55kg 1. Santouscha Morman (Arthy Lie), 2. Shakiera Pawiro (Arthy Lie).

Junioren (15-17 jaar) Heren -51kg: 1. Sjafee Kasnawi (Yu Sin), 2. Alexandro Nahar (Yeshua Warriors). -54kg 1. Juan Paiman (Koguryo), 2. Ericsson Lie (Eric Lie). -59kg 1. Zahyon Klaber (Aruba), 2. Chelon Beukenhout (Yeshua Warriors), -68kg 1. Jair Jagroep (Arthy Lie), 2. Germar Altmann (Arthy Lie). -73kg 1. Samaki Pinas (Arthy Lie), 2. Eduard Ludovic (Frans Guyana). +78kg 1. Yigal Van Der Riet (Yeshua Warriors), 2. Altaaf Ghafoerkhan (Eric Lie). Dames -48kg: 1. Anviti Adhin (Eric Lie), 2. Mariella WOngsopawiro (Oh Do Kwan). -59kg 1. Edouard Sainara (Frans Guyana), 2. Chanice Laldaharie (Koguryo). -68kg 1. Divis Anais (Frans Guyana), 2. Carolyn Mangal (Arthy Lie).

Senioren -54kg: 1. Dussay Triebes (Arthy Lie), 2. Ashatosh Koendhan (Yellow Birds), 3. Darryl Tholen (Eric Lie). -63kg 1. Jourde Klaber (Aruba), 2. Damion Grootfaam (Yu Sin), 3. Ashwin Gowri (Oh Do Kwan). -68kg 1. Dilyon Saridjan (Yu Sin), 2. Damiso Rustveld (Yeshua Warriors). -80kg 1. Svendson Gonzaga (Arthy Lie), 2. Giavero Sabajo (Arthy Lie), 3. Mark Adjako (SENL). +87kg 1. Faroek Sewbalak (Arthy Lie), 2. Guillaume Fredison (Arthy Lie). Dames -49kg: 1. Kimberley Roch (Curacao), 2. Sherona Moti (Yeshua Warriors). -57kg 1. Gyanti Tjon A Loi (Arthy Lie), 2. Ralitsa Wongsotaroeno (Yu Sin), 3. Carol Wongsopawiro (Oh Do Kwan).Copyright © 2016 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 742 keer Laatst aangepast op dinsdag, 14 juni 2016 05:58

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 WBC 04 04 00  00  12 13  02 
02 Notch 04  04  00  00  12 11 03
03 PVV 04  02  01  01  07 06  08 
04 Botopasi 03  02  00  01  06  06 05 
05 Leo Victor 04  01  03  00  06  04  03 
06 Voorwaarts 04  02  00  02  06  07  07 
07 Inter M.T. 04  01  02  01  05  04  03 
08 Robinhood 02  01  01  00  04  05  01 
09 Transvaal 04  01  01  02  04  07  06 
10 West United 03  01  00  02  03  03  03 
11 Papatam  03  00  00  03  00  02  13 
12 SNL 04 00  00  04  00  02  12 
13 Nishan 42 03  00  00  03  -3  03  06 

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 ACoconut 03 03  00  00  09  08 03 
02 Santos 03 02  01  00  07  05  01 
03 Broki 03 02  00  01  06  06  03 
04 Slee Jr.  03  02  00  01  06  04  04 
05 Happy Boys  03  01  02  00  05  03  01 
06 Jong Aurora 03  01  01  01  04  04  03 
07 KD 03  01  00  02  03  04  05 
08 Flora 03 00  01  02  01  03  06 
09 Tahiti 03 00 01 02 01  01 04 
10 Deva Boys 03 00  00  03  00  01  09