Top Banner (2)
Ploegen eerste klasse finale ronde LSO bekend ------------- Ook ACoconut loopt averij op, Broki op dreef ------------- Federer klopt Dimitrov in eenzijdige eindstrijd ------------- Matchwinner Van Persie beseft dat Feyenoord beter moet dan Heracles ------------- Landskampioen Inter Moengotapoe delft onderspit bij Transvaal
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
zondag, 30 juli 2017 01:27

Jairzinho Rozenstruik wint en behoudt SuThaiBo wereldtitel

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)
Jairzinho Rozenstruik vs. Carlos Salazar Jairzinho Rozenstruik vs. Carlos Salazar

Jairzinho 'Bigi Boi' Rozenstruik heeft zich gehouden aan zijn belofte. Door de Venezolaanse zwaargewicht vechter Carlos Salazar zaterdagavond in 'Deadly Despair 2' te verslaan wist deze Surinaamse reus de SuThaiBo wereldtitel met succes te behouden.

Salazar hield in de Ismay van Wilgen sporthal tot in de derde ronde stand, maar in de laatste minuut liet 'Bigi Boi' de Sanda vechter tot twee keer toe liggen en won hij het hoofdgevecht tenslotte door middel van een Technical Knock-Out. Ook Dwayne De Abreu en de Nederlandse Kevin Tariq kwamen tegen elkaar uit in een gevecht om de UMC (Undisputed Muay-Thai Council) Heavyweight titel. De Abreu kon jammer genoeg in de laatste wedstrijd van zijn thaiboks carrière de UMC Contender belt niet verdedigen en moest die afstaan aan Tariq.

Verder wisten Keith Blades, Sandywella van Rabenswaay, Nevil van Els, Domelzo Schet, Ivanildo Mettendaf, Giovano van Rabenswaay, Ramon Niamat en Cedrick "Baas" Manhoef namens Suriname hun partijen te winnen van hun buitenlandse opponenten. Dit gala werd georganiseerd door Team Yvel onder auspiciën van de Surinaamse Thaiboks Bond (SuThaiBo).

Alle uitslagen 'Deadly Despair 2': (C) Pascal (Frans Guyana) vs. Keith Blades (winnaar 1e ronde KO), (N) Christine Kippens (Frans Guyana) vs. Sandywella van Rabenswaay (wint op punten), (A) Sanches Kelvin (Brazilië) wint op punten vs. Maurice Douglas, (B) Daniel (Frans Guyana) vs. Nevil van Els (winnaar 1e ronde KO).

(B) Kevin Tariq (Nederland) wint op punten en de UMC Contender belt vs. Dwayne de Abrue, (B) Mayson Maciel (Brazilië) vs. Domelzo Schet (wint op punten en winnaar Most Outstanding Fighter prijs), (B) Nelson Jezus (Venezuela) vs. Ivanildo Mettendaf (winnaar 2e ronde KO), (B) Mateus de Freitas (Brazilië) medisch interventie vs. Giovano van Rabenswaay (wint in de eerste ronde).

(A) Rodrigo Naciamento (Brazilië) vs. Ramon Niamat (wint in de eerste ronde d.m.v. TKO), (A) Hendrique Silva (Brazilië) vs. Cedrick Manhoef (wint op punten), (A) Carlos Salazar (Venezuela) vs. Jairzinhio Rozenstruik (winnaar 3e ronde TKO).Carlos Salazar vs. Jairzinhio RozenstruikHendrique Silva vs. Cedrick ManhoefMateus de Freitas vs. Giovano van RabenswaayMayson Maciel vs. Domelzo SchetKevin Tariq vs. Dwayne de AbreuChristine Kippens vs. Sandywella van RabenswaayCopyright © 2017 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 271 keer Laatst aangepast op zondag, 30 juli 2017 02:29

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Robinhood 13 09 04  00  31 37  15 
02 Notch 13  10  00  03  30 28 13
03 WBC 13  09  02  02  29 34  15 
04 Transvaal 13  08  03  02  27  31 12 
05 Inter M.T. 13  06  02  05  20  25  14 
06 PVV 12  06  01  05  19  21  26 
07 Leo Victor 13  05  04  04  19  22  14 
08 Voorwaarts 13  05  01  08  16  17  21 
09 Botopasi 12  04  01  07  13  17  26 
10 West United 13 03  00  10  09  13  28 
11 SNL  12  02  01  09  07  09  23 
12 Nishan 42 13 02  02  09  05  15 35 
13 Papatam 11  02  01  08  04  13  41

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 ACoconut 12 08  00  04  24  31 15 
02 Broki 12 07  03  02  24  22  09 
03 Santos 12 07  02  03  23  25  10 
04 Happy Boys 12  06  04  02  22  17  08 
05 Flora  12 05  04  03  19  25  15 
06 KD 12  05  02  05  17  19  15 
07 Jong Aurora  12  05  02  05  17  18  20 
08 Slee Jr.  12 05  02  05  17  18  20 
09 Tahiti 12 01 01 10 04 12 41
10 Deva Boys 12 01 00 11 00 09 44