Top Banner
'Lords of the Ring' 2 levert pittige partijen op ------------- Team Su geeft Frans-Guyana er weer van langs ------------- Gerson Bendt doet mee aan Curaçaos Open damkampioenschappen 2017 ------------- Nieuw, tennis voor kinderen vanaf zes jaar te Lelydorp ------------- Inter Moengotapoe en Papatam spelen SVB Bekerfinale
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
maandag, 06 juli 2015 17:54

Unique Soetosenojo & Enrico Molly sterk tijdens STU Kids Triathlon 2015

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Unique Soetosenojo (1h:12m:06s) en Enrico Molly (56m:05s) zijn respectievelijk in de categorie meisjes en jongens 14-15 jaar winnaar geworden van de "STU Kids Triathlon 2015" welk op zondag 5 juli 2015 onder auspiciën van de Surinaamse Triathlon Unie (STU) werd afgewerkt.

Deze Triathlon werd te Parima gehouden en bestond uit vijf leeftijdscategorieën. De afstanden waren: 1. 7 & onder: 50m zwemmen – 1 km fietsen – 0.5 km hardlopen. 2. 8-9 jr: 100m zwemmen – 3 km fietsen – 1 km hardlopen. 3. 10-11 jr: 200m zwemmen – 5 km fietsen – 2 km hardlopen. 4. 12-13 jr: 300m zwemmen – 7 km fietsen – 3 km hardlopen. 5. 14-15 jr: 500m zwemmen – 10 km fietsen – 4 km hardlopen.

Winnaars:
Jongens 7&U: 1. Van Twuijver Tibeaux, 2. Smith Yvar, 3 Griffith Khalil.
Jongens 8-9 jr: 1. Rodriguez Ezra, 2. Oosterhuis Mattias, 3. Tilburg Mallyk.
Meisjes 8-9 jr: 1. Griffith Cailynn, 2. Fitz-Jim Lara, 3. Lai-A-Fat Ashlynn.
Jongens 10-11 jr: 1. Stuger Feranto, 2. Moeljodirjo Sven.

Meisjes 10-11 jr: 1. Tjin A Ton Sansha, 2. Defares Xophania, 3. Koorndijk Aila.
Jongens 12-13 jr: 1. Oldenstam Keith, 2. Lai-A-Fat Shaun.
Jongens 14-15 jr: 1. Molly Enrico, 2. Stuger Girano, 3. Waidoe Rivano.
Meisjes 14-15 jr: 1. Unique Soetosenojo
 
Surinaamse Triathlon Unie

Copyright © 2015 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 544 keer

SVB Topklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 Inter Moengotapoe 22 15 4 3 49 47 19
2 Leo Victor 22 15 4 3 49 49 20
3 WBC 22 14 5 3 47 58 32
4 Robinhood 22 12 7 3 43 59 29
5 Nishan 42 22 7 9 6 30 33 32
6 Transvaal 22 8 5 9 29 28 30
7 Botopasie 22 8 3 11 27 40 40
8 Voorwaarts 22 8 3 11 27 26 37
9 PVV 22 5 5 12 20 31 50
10 Jong Rambaan 22 5 4 13 19 32 58
11 Notch 22 5 3 14 18 26 47
12 SNL 22 3 2 17 11 17 48
Marsosur

SVB Hoofdklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 West United 17 9 7 1 34 35 17
2 Papatam 17 10 2 5 32 42 30
3 ACoconut 17 10 1 6 31 47 30
4 Santos 17 9 4 4 31 32 27
5 Slee Jr. 17 9 3 5 30 41 31
6 Tahiti 17 7 2 8 23 20 23
7 Flora 17 6 1 10 19 30 30
8 Boma Star 17 4 2 11 14 31 39
9 Caravan 17 1 1 15 4 20 64
10 TOK (geroy) 9 2 5 2 11 15 19