Top Banner
Suriname winnaar derde editie Caribbean Karate Championship ------------- Xiomara Getrouw zwemt Surinaams nationaal record in Nederland ------------- Dogojo wilt pencak silat naar hoger niveau tillen ------------- Broki, Jong Aurora en Happy Boys promoveren naar SVB Hoofdklasse ------------- Ekta wint in de slotfase van Jai Gandhi
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647

Wedstrijdschema 12e SVB Lidbonden toernooi 22 - 23 juli 2017: K Kitha vs. Coronie Boys op zaterdag 22 juli te Domburg om 16.30u, K Happy Boys vs. SCV op zaterdag 22 juli te Meerzorg om 16.30u, L Super Adjoema vs. SVG op zondag 23 juli te Moengo om 16.30u.

Lees meer...

Broki (kampioen NGVB), Jong Aurora (semikampioen NGVB) en Happy Boys (kampioen Meerzorg) hebben zich inmiddels al geplaatst voor de Hoofdklasse competitie van de SVB. De gepromoveerde ploegen zullen wel moeten voldoen aan de B-licentievoorwaarden.

Lees meer...

Uitslagen 12e SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Lidbonden toernooi 08 - 09 juli 2017: K Coronie Boys vs. SCV 1-0, K Broki vs. Kitha 3-0, L SVG vs. Real Leiding 3-2, L Jong Aurora vs. Super Adjoema 1-1. De stand poule K: 1. Happy Boys 2 - 6 pnt, 2. Broki 3 - 6 pnt.

Lees meer...

Uitslagen 12e SVB Lidbonden toernooi 02 juli 2017: K Broki vs. Coronie Boys 4-1, K Kitha vs. Happy Boys 0-5, L Jong Aurora vs. SVG 2-0, L Super Adjoema vs. Real Coronie 5-0. De stand poule K: 1. Happy Boys 2 - 6 pnt, 2. SCV 1 - 3 pnt, 3. Broki 2 - 3 pnt. 

Lees meer...

Het afgelopen weekeinde werden de finale ronde wedstrijden van het 12e SVB Lidbonden toernooi voortgezet. De uitslagen poule K Happy Boys vs. Broki 4-1, SCV vs. Kitha 1-0. Poule L: Real Coronie vs. Jong Aurora 1-4, Real Leiding vs. Super Adjoema 2-3.

Lees meer...

Het afgelopen weekeinde werden de halve finale wedstrijden van het 12e SVB Lidbonden toernooi voortgezet. De uitslagen regio oost: High School vs. Happy Boys 1-2, Super Adjoema vs. Tamansari 3-2. Regio zuid: OSV vs. Kitha 2-2, SVG vs. Tramos 1-3 (5-4).

Lees meer...

Schema 12e Lidbonden toernooi 14 - 18 juni regio Oost: High School vs. Happy Boys op zondag 18 juni om 14.00u te Moengo, Super Adjoema vs. Tamansari op zondag 18 juni om 16.00u te Moengo. Regio Zuid: SVG vs. Tramos op zondag 18 juni om 15.30u te Brokopondo.

Lees meer...

Uitslagen van de halve finale van het 12e SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Lidbonden toernooi 11 juni 2017 regio Oost: Happy Boys vs. High School 2-0. Regio Noord: Paraguay vs. Jong Aurora 0-3. Regio Midden: Real Leiding vs. Parana 4-1, SCV vs. Flamingo 3-3.

Lees meer...

Uitslagen 12e SVB Lidbonden toernooi 10 juni 2017 regio Oost: Tamansari vs. Super Adjoema 2-2, Regio West: De Ster vs. Coronie Boys 3-5, Regio zuid: Tramos vs. SVG 1-3. Het wedstrijdschema van de halve finale van het 12e SVB Lidbonden toernooi:

Lees meer...

Wedstrijdschema halve finale van regio Zuid SVB 12e Lidbonden toernooi: Tramos vs. SVG op zaterdag 10 juni om 16.30u te Domburg, Kitha vs. OSV op zondag 11 juni om 16.30u te Domburg, SVG vs. Tramos op zondag 18 juni om 15.30u te Brokopondo.

Lees meer...
Pagina 1 van 11

SVB Topklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 Inter Moengotapoe 22 15 4 3 49 47 19
2 Leo Victor 22 15 4 3 49 49 20
3 WBC 22 14 5 3 47 58 32
4 Robinhood 22 12 7 3 43 59 29
5 Nishan 42 22 7 9 6 30 33 32
6 Transvaal 22 8 5 9 29 28 30
7 Botopasie 22 8 3 11 27 40 40
8 Voorwaarts 22 8 3 11 27 26 37
9 PVV 22 5 5 12 20 31 50
10 Jong Rambaan 22 5 4 13 19 32 58
11 Notch 22 5 3 14 18 26 47
12 SNL 22 3 2 17 11 17 48
Marsosur

SVB Hoofdklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 West United 17 9 7 1 34 35 17
2 Papatam 17 10 2 5 32 42 30
3 ACoconut 17 10 1 6 31 47 30
4 Santos 17 9 4 4 31 32 27
5 Slee Jr. 17 9 3 5 30 41 31
6 Tahiti 17 7 2 8 23 20 23
7 Flora 17 6 1 10 19 30 30
8 Boma Star 17 4 2 11 14 31 39
9 Caravan 17 1 1 15 4 20 64
10 TOK (geroy) 9 2 5 2 11 15 19