Top Banner
Styx pakt vierde kampioenschap op rij ------------- Kampoe verrast Ekta met dubbel baunie ------------- SDB organiseert 4e Sneldam 2017 ------------- Sportbegeleiders sluiten capaciteitsprogramma Ready&Able af met sportdag ------------- Rusland en Saudi-Arabië openen WK, Spanje bij Portugal
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
zondag, 27 november 2016 23:17

Competitie programma 2016 - 2017 nr. 2 Livorno Sport Organisatie

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

L.S.O. (Livorno Sport Organisatie) competitie programma 2016 - 2017 nummer 2. Plaats: Eddy Blackman stadion aan de Botromankiweg (Tel./Fax 484728). Donderdag 1 december 2016: 18.30u T. Sudhar - Neta Dell en om 20.20u E. s.v. Amor - S.C.V.

Zondag 4 december 2016
10.30u T. Caravan 2010 - Cruzeiro
12.30u T. The Red Rose - Amor II
14.30u E. S.C.V. - Hindelaya
16.30u E. Jivan jotie - a.s.Highwaystar

Donderdag 8 december 2016
18.30u T. Jong India - s.v Amor II
20.20u E. Interpul - Hindboys

Zondag 11 december 2016
10.30u T. Jong Jivan jotie 2012 - The Red Rose
12.30u T. Jong India - Neta Dell
14.30u E. Hindboys - S.C.V.
16.30u E. Hindelaya - Jivan jotie

Donderdag 15 december 2016
18.30u T. H.V.V. - Sudhar
20.20u E. a.s.Highwaystar - s.v.Welgedacht C

Zondag 18 december 2016
10.30u T. Cruzeiro - Jong India
12.30u E. S.C.V. - Interpul
14.30u E. s.v. Amor - a.s.Highwaystar
16.30u E. Jivan Jotie - Hindboys

Donderdag 22 december 2016
18.30u T. Neta Dell - Caravan 2010
20.20u E. s.v.Welgedacht C - Hindelaya

Zondag 8 januari 2017
10.30u T. s.v. Amor II - KD 2011
12.30u T. H.V.V. - Jong India
14.30u E. Hindelaya - s.v. Amor
16.30u E. Hindboys - s.v.Welgedacht C.

Donderdag 12 januari 2017
18.30u T. Caravan 2010 - H.V.V.
20.20u E. Interpul - Jivan Jotie

Zondag 15 januari 2017
10.30u T. K.D. 2011 - Cruzeiro
12.30u T. Sudhar - The Red Rose
14.30u E. Jivan Jotie - S.C.V.
16.30u E. s.v.Welgedacht C – Interpul

Donderdag 19 januari 2017
18.30 T. Sudhar - Jong Jivan Jotie 2012
20.20 E. s.v. Amor - Hindboys

**Bij deze komt programma no 1 te vervallen**

Wijzigingen voorbehouden

De competitie leider van de Livorno Sport Organisatie

w.g. Robby Ramnarain

Copyright © 2016 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 334 keer Laatst aangepast op maandag, 28 november 2016 02:44

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Robinhood 06 05 01  00  16 23  08 
02 Leo Victor 08  04  04  00  16 15 05
03 WBC 07  05  00  02  15 16  08 
04 Notch 07  05  00  02  15  13 08 
05 PVV 07  04  01  02  13  12  09 
06 Voorwaarts 08  04  00  04  12  13  11 
07 Transvaal 07  03  02  02  11  15  08 
08 Inter M.T. 08  02  02  04  08  14  12 
09 Botopasi 06  02  01  03  07  09  12 
10 SNL  07  02  00  05  06  06  14 
11 West United  06  01  00  05  03  04  11 
12 Papatam 07 01  00  06  03  07  33 
13 Nishan 42 06  01  01  04  01  07  14 

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Santos  06 05  01  00  16  16 04 
02 ACoconut 05 04  00  01  12  12  06 
03 Happy Boys 05 02  03  00  09  07  02 
04 Broki  06  02  02  02  08  06  05 
05 Jong Aurora  06 02  02  02  08  10  10 
06 KD 06  02  01  03  07  12  09 
07 Slee Jr. 06  02  01  03  07  07  13 
08 Flora 06 01  03  02  06  07  08 
09 Tahiti 05 00 01 04 01 02 14
10 Deva Boys 03 00 00 03 -3 01 09