Top Banner
Zesde opeenvolgende landstitel voor Juventus ------------- Real Madrid verovert 33e landstitel ------------- Warriors op drempel van finale ------------- Getrouw nieuwe SuVoBo topman ------------- FC Sporting Unity wint wederom met grote cijfers
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
dinsdag, 09 mei 2017 15:07

Wedstrijdschema 12e SVB Lidbonden toernooi 12 t/m 14 mei 2017

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Het komend weekeinde wordt het 12e SVB Libonden toernooi voortgezet. Het schema Regio Oost: A High School vs. Tamansari op zondag 14 mei om 14.00u in het R.Brunswijk stadion, A Real Bergi vs. Black Tiger op zondag 14 mei om 16.30u te Albina.

B Super Adjoema vs. Happy Boys op zaterdag 13 mei om 14.00u in het R.Brunswijk stadion, B Compleet vs. Marcon op zondag 14 mei om 14.30u te Albina.

Regio Zuid: C SVG vs. Kitha op zaterdag 13 mei om 16.30u te Brokopondo, D BSV vs. Tramos op zondag 14 mei om 16.30u te Brokopondo.

Regio Noord: E Broki vs. semikampioen SVCB op zondag 14 mei om 16.00u in het NGVB stadion, F Jong Aurora vs. kampioen SVCB op zondag 14 mei om 18.00u in het NGVB stadion.

Regio Midden: G Parana vs. Sunny Point op vrijdag 12 mei om 19.30u te LSB, G Bintang Baru vs. SCV op zondag 14 mei om 16.00u te SOLO, H Flamingo vs. FTN op zaterdag 13 mei om 16.00u te LSB, H Real Leiding vs. SVW op zondag 14 mei om 14.00u te SOLO.

Regio West: I Vitesse vs. Groningen op zondag 14 mei om 16.30u te Wageningen, I Coronie Boys vs. Jai Hanuman op zaterdag 13 mei om 16.30u te Coronie, J Bintang Merah vs. Inter Boskamp op zaterdag 13 mei om 16.30u te Wageningen, J Real Coronie vs. De Ster op zaterdag 14 mei om 16.30u te Coronie.

De 18 lidbonden van de SVB zijn onderverdeeld in 5 regio’s. Het overzicht van de poule indeling in de 5 regio’s.

Regio Oost poule A: Real Bergi (kampioen Albina), Black Tiger (kampioen Commewijne), Tamansari (semikampioen Meerzorg), High School (semikampioen Moengo). Poule B: Compleet (semikampioen Albina), Happy Boys (kampioen Meerzorg), Marcon (semkampioen Commewijne), Super Adjoema (kampioen Moengo).

Regio Zuid poule C: Ghana (kampioen Para), SVG (kampioen Brokopondo), Kitha (semikampioen Domburg). Poule D: Tramos (kampioen Domburg), BSV (semikampioen Brokopondo), OSV (semikampioen Para).

Regio Noord poule E: Broki (kampioen NGVB), Paraguay (semikampioen KSB), ? (semikampioen SVCB). Poule F: Sophia (kampioen KSB), Jong Aurora (semikampioen NGVB), ? (kampioen SVCB).

Regio Midden poule G: SCV (kampioen LSO), Sunny Point (semikampioen WSO), Parana (kampioen LSB), Bintang Baru (semikampioen SOLO). Poule H: FTN (kampioen WSO), SVW (semikampioen LSO), Real Leiding (kampioen SOLO), Flamingo (semikampioen LSB).

Regio West poule I: Groningen (kampioen Saramacca), Coronie Boys (semikampioen Coronie), Jai Hanoeman (semikampioen Nickerie), Vitesse (kampioen Wageningen). Poule J: Inter Boskamp (semikampioen Saramacca), Real Coronie (kampioen Coronie), De Ster (kampioen Nickerie), Bintang Merah (semikampioen Wageningen).

De kampioen en semikampioen van de SVCB zijn nog niet bekend.

Copyright © 2017 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 264 keer

SVB Topklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 Leo Victor 19 13 4 2 43 46 18
2 WBC 19 12 5 2 41 49 26
3 Inter Moengotapoe 19 12 4 3 40 37 17
4 Robinhood 19 10 6 3 36 50 25
5 Nishan 42 19 7 7 5 28 30 27
6 Transvaal 19 6 5 8 23 24 27
7 PVV 19 5 5 9 20 28 42
8 Voorwaarts 19 6 2 11 20 21 35
9 Jong Rambaan 19 5 4 10 19 26 42
10 Botopasie 19 5 3 11 18 29 35
11 Notch 19 5 3 11 18 24 41
12 SNL 19 3 2 14 11 15 40
Marsosur

SVB Hoofdklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 Santos 15 9 4 2 31 32 20
2 Papatam 15 8 2 5 26 25 21
3 West United  14 6 7 1 25 28 16
4 ACoconut 14 8 1 5 25 36 26
5 Slee Jr. 15 7 4 4 25 29 27
6 Flora 16 7 1 8 22 32 28
7 Tahiti 14 6 2 6 20 17 18
8 TOK 15 3 6 6 12 28 38
9 Boma Star 15 3 2 10 11 26 31
10 Caravan 15 2 1 12 7 24 52