Top Banner
Styx pakt vierde kampioenschap op rij ------------- Kampoe verrast Ekta met dubbel baunie ------------- SDB organiseert 4e Sneldam 2017 ------------- Sportbegeleiders sluiten capaciteitsprogramma Ready&Able af met sportdag ------------- Rusland en Saudi-Arabië openen WK, Spanje bij Portugal
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
zondag, 14 mei 2017 21:34

Uitslagen 12e SVB Lidbonden toernooi 14 mei 2017

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Uitslagen 12e SVB Lidbonden toernooi 14 mei 2017 Regio Oost: A High School vs. Tamansari 3-1, A Real Bergi vs. Black Tiger 3-3, B Compleet vs. Marcon 3-1. Regio Zuid: D BSV vs. Tramos 3-2. Regio Noord: E Broki vs. Guanini 6-0, F Jong Aurora vs. Intervlijt 4-1.

Regio Midden: G Bintang Baru vs. SCV 1-3, H Real Leiding vs. SVW 4-1. Regio West: I Vitesse vs. Groningen 1-4, J Real Coronie vs. De Ster 4-1.

De 18 lidbonden van de SVB zijn onderverdeeld in 5 regio’s. Het overzicht van de poule indeling in de 5 regio’s.

Regio Oost poule A: Real Bergi (kampioen Albina), Black Tiger (kampioen Commewijne), Tamansari (semikampioen Meerzorg), High School (semikampioen Moengo). Poule B: Compleet (semikampioen Albina), Happy Boys (kampioen Meerzorg), Marcon (semkampioen Commewijne), Super Adjoema (kampioen Moengo).

Regio Zuid poule C: Ghana (kampioen Para), SVG (kampioen Brokopondo), Kitha (semikampioen Domburg). Poule D: Tramos (kampioen Domburg), BSV (semikampioen Brokopondo), OSV (semikampioen Para).

Regio Noord poule E: Broki (kampioen NGVB), Paraguay (semikampioen KSB), Guanini (semikampioen SVCB). Poule F: Sophia (kampioen KSB), Jong Aurora (semikampioen NGVB), Intervlijt (kampioen SVCB).

Regio Midden poule G: SCV (kampioen LSO), Sunny Point (semikampioen WSO), Parana (kampioen LSB), Bintang Baru (semikampioen SOLO). Poule H: FTN (kampioen WSO), SVW (semikampioen LSO), Real Leiding (kampioen SOLO), Flamingo (semikampioen LSB).

Regio West poule I: Groningen (kampioen Saramacca), Coronie Boys (semikampioen Coronie), Jai Hanoeman (semikampioen Nickerie), Vitesse (kampioen Wageningen). Poule J: Inter Boskamp (semikampioen Saramacca), Real Coronie (kampioen Coronie), De Ster (kampioen Nickerie), Bintang Merah (semikampioen Wageningen).

Copyright © 2017 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 586 keer Laatst aangepast op zondag, 14 mei 2017 23:55

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 WBC 06 05 00  01  15 15  03 
02 Notch 06  05  00  01  15 13 05
03 Leo Victor 06  03  03  00  12 08  04 
04 Robinhood 04  03  01  00  10  09 03 
05 PVV 06  03  01  02  10  08  09 
06 Transvaal 05  02  01  02  07  10  07 
07 Botopasi 05  02  00  03  06  07  10 
08 Voorwaarts 06  02  00  04  06  08  11 
09 SNL 06  02  00  04  06  06  12 
10 Inter M.T.  06  01  02  03  05  05  07 
11 West United  05  01  00  04  03  04  07 
12 Papatam 05 01  00  04  03  05  17 
13 Nishan 42 04  01  00  03  -3  05  07 

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Santos  04 03  01  00  10  08 03 
02 ACoconut 04 03  00  01  09  10  06 
03 Jong Aurora 04 02  01  01  07  07  04 
04 Broki  04  02  01  01  07  06  03 
05 Slee Jr.  05 02  01  02  07  06  06 
06 Happy Boys 04  01  03  00  06  03  01 
07 Flora  04  01  01  02  04  05  06 
08 KD 05 01  01  03  04  05  08 
09 Deva Boys 04 01 00 03 03 03 10
10 Tahiti 04 00 01 03 01 02 06