Top Banner
Ascona kampioen SVB Bekercompetitie 2018 ------------- Inter Moengotapoe, Botopasi en WBC uit de bekercompetitie gewipt ------------- Turan verruilt FC Barcelona definitief voor Istanbul Basaksehir ------------- Feyenoord sluit Van Persie weer in de armen ------------- Deva Boys nog steeds zonder overwinning
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
zondag, 21 mei 2017 20:51

Uitslagen 12e SVB Lidbonden toernooi 21 mei 2017

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Uitslagen 12e SVB (Surinaamse Voetbal Bond) Lidbonden toernooi 21 mei 2017 Regio Oost: A Real Bergi vs. High School 1-0, A Black Tiger vs. Tamansari 1-3, B Happy Boys vs. Marcon 2-0. B Super Adjoema vs. Compleet 1-1. Regio Midden: H FTN vs. SVW (niet doorgegaan).

H Real Leiding vs. Flamingo 1-2. Regio West: J Real Coronie vs. Bintang Merah (niet doorgegaan), J De Ster vs. Inter Boskamp 1-1.

De 18 lidbonden van de SVB zijn onderverdeeld in 5 regio’s. Het overzicht van de poule indeling in de 5 regio’s.

Regio Oost poule A: Real Bergi (kampioen Albina), Black Tiger (kampioen Commewijne), Tamansari (semikampioen Meerzorg), High School (semikampioen Moengo). Poule B: Compleet (semikampioen Albina), Happy Boys (kampioen Meerzorg), Marcon (semkampioen Commewijne), Super Adjoema (kampioen Moengo).

Regio Zuid poule C: Ghana (kampioen Para), SVG (kampioen Brokopondo), Kitha (semikampioen Domburg). Poule D: Tramos (kampioen Domburg), BSV (semikampioen Brokopondo), OSV (semikampioen Para).

Regio Noord poule E: Broki (kampioen NGVB), Paraguay (semikampioen KSB), Guanini (semikampioen SVCB). Poule F: Sophia (kampioen KSB), Jong Aurora (semikampioen NGVB), Intervlijt (kampioen SVCB).

Regio Midden poule G: SCV (kampioen LSO), Sunny Point (semikampioen WSO), Parana (kampioen LSB), Bintang Baru (semikampioen SOLO). Poule H: FTN (kampioen WSO), SVW (semikampioen LSO), Real Leiding (kampioen SOLO), Flamingo (semikampioen LSB).

Regio West poule I: Groningen (kampioen Saramacca), Coronie Boys (semikampioen Coronie), Jai Hanoeman (semikampioen Nickerie), Vitesse (kampioen Wageningen). Poule J: Inter Boskamp (semikampioen Saramacca), Real Coronie (kampioen Coronie), De Ster (kampioen Nickerie), Bintang Merah (semikampioen Wageningen).

Copyright © 2017 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 658 keer

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Robinhood 08 07 01  00  22 30  11 
02 WBC 09  07  00  02  21 23 12
03 Notch 08  06  00  02  18 17  09 
04 Leo Victor 09  04  04  01  16  17 08 
05 Transvaal 08  04  02  02  14  20  08 
06 PVV 07  04  01  02  13  12  09 
07 Voorwaarts 08  04  00  04  12  12  11 
08 Inter M.T. 09  03  02  04  11  17  12 
09 Botopasi 08  02  01  05  07  11  19 
10 West United 08  02  00  06  06  07  16 
11 SNL  09  02  00  07  06  08  18 
12 Nishan 42 08 01  01  06  01  09  24 
13 Papatam 07  01  00  06  00  07  33 

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Santos  07 06  01  00  19  17 04 
02 ACoconut 07 05  00  02  15  18  08 
03 Happy Boys 07 04  03  00  15  11  04 
04 Slee Jr  07  03  01  03  10  10  13 
05 Flora  07 02  03  02  09  15  10 
06 Broki 07  02  03  02  09  06  05 
07 KD 07  02  02  03  08  12  09 
08 Jong Aurora 07 02  02  03  08  10  11 
09 Tahiti 07 01 01 05 04 08 23
10 Deva Boys 07 00 00 07 -3 03 22