Top Banner
Chavella Lee pakt knappe overwinning in New York ------------- Sharapova boekt in Tianjin eerste toernooizege sinds dopingschorsing ------------- Federer maatje te groot voor Nadal in finale ------------- Ronaldo bezorgt Real zege met eerste competitietreffer ------------- Alexander Shvartsman wereldkampioen dammen
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
dinsdag, 18 juli 2017 06:45

Wedstrijdschema 12e SVB Lidbonden toernooi 22 - 23 juli 2017

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Wedstrijdschema 12e SVB Lidbonden toernooi 22 - 23 juli 2017: K Kitha vs. Coronie Boys op zaterdag 22 juli te Domburg om 16.30u, K Happy Boys vs. SCV op zaterdag 22 juli te Meerzorg om 16.30u, L Super Adjoema vs. SVG op zondag 23 juli te Moengo om 16.30u.

L Real Coronie vs. Real Leiding op zondag 23 juli te Coronie om 16.30u. Broki (kampioen NGVB), Jong Aurora (semikampioen NGVB) en Happy Boys (kampioen Meerzorg) hebben zich inmiddels al geplaatst voor de Hoofdklasse competitie van de SVB. De gepromoveerde ploegen zullen wel moeten voldoen aan de B-licentievoorwaarden.

De stand poule K: 1. Happy Boys 3 - 9 pnt, 2. Broki 4 - 9 pnt, 3. SCV 3 - 3 pnt, 4. Coronie Boys 3 - 3 pnt, 5. Kitha 3 - 0 pnt. Poule L: 1. Jong Aurora 4 - 10 pnt, 2. Super Adjoema 3 - 7 pnt, 3. SVG 3 - 6 pnt, 4. Real Leiding 3 - 0 pnt, 5. Real Coronie 3 - 0 pnt.

Er zullen dit seizoen vier ploegen vanuit het 12e SVB Lidbonden toernooi promoveren naar de Hoofdklasse competitie van de SVB.

Copyright © 2017 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 265 keer

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pnt F A
1 Inter Moengotapoe              
2 Leo Victor              
3 WBC              
4 Robinhood              
5 Nishan 42              
6 Transvaal              
7 Botopasie              
8 Voorwaarts              
9 PVV              
10 West United              
11 Notch              
12 SNL              

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pnt F A
1 Broki              
2 Deva Boys              
3 ACoconut              
4 Santos              
5 Slee Jr.              
6 Tahiti              
7 Flora              
8 KD              
9 Happy Boys              
10 Jong Aurora