Top Banner
Team Yvel en First Class Boxing in Aruba voor 'Boss of the Ring 4' ------------- Yellow Birds wederom op voorsprong, SCVU wordt derde ------------- Donovan Wisse gaat voor wereldtitel bij MFC 12 ------------- Inter-Guyanese Goodwill Spelen 2017 voor de deur ------------- Santosh Bhagwandas leidt Jeugddam kampioenschappen in de U20 klasse
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
dinsdag, 18 juli 2017 06:45

Wedstrijdschema 12e SVB Lidbonden toernooi 22 - 23 juli 2017

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Wedstrijdschema 12e SVB Lidbonden toernooi 22 - 23 juli 2017: K Kitha vs. Coronie Boys op zaterdag 22 juli te Domburg om 16.30u, K Happy Boys vs. SCV op zaterdag 22 juli te Meerzorg om 16.30u, L Super Adjoema vs. SVG op zondag 23 juli te Moengo om 16.30u.

L Real Coronie vs. Real Leiding op zondag 23 juli te Coronie om 16.30u. Broki (kampioen NGVB), Jong Aurora (semikampioen NGVB) en Happy Boys (kampioen Meerzorg) hebben zich inmiddels al geplaatst voor de Hoofdklasse competitie van de SVB. De gepromoveerde ploegen zullen wel moeten voldoen aan de B-licentievoorwaarden.

De stand poule K: 1. Happy Boys 3 - 9 pnt, 2. Broki 4 - 9 pnt, 3. SCV 3 - 3 pnt, 4. Coronie Boys 3 - 3 pnt, 5. Kitha 3 - 0 pnt. Poule L: 1. Jong Aurora 4 - 10 pnt, 2. Super Adjoema 3 - 7 pnt, 3. SVG 3 - 6 pnt, 4. Real Leiding 3 - 0 pnt, 5. Real Coronie 3 - 0 pnt.

Er zullen dit seizoen vier ploegen vanuit het 12e SVB Lidbonden toernooi promoveren naar de Hoofdklasse competitie van de SVB.

Copyright © 2017 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 222 keer

SVB Topklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 Inter Moengotapoe 22 15 4 3 49 47 19
2 Leo Victor 22 15 4 3 49 49 20
3 WBC 22 14 5 3 47 58 32
4 Robinhood 22 12 7 3 43 59 29
5 Nishan 42 22 7 9 6 30 33 32
6 Transvaal 22 8 5 9 29 28 30
7 Botopasie 22 8 3 11 27 40 40
8 Voorwaarts 22 8 3 11 27 26 37
9 PVV 22 5 5 12 20 31 50
10 Jong Rambaan 22 5 4 13 19 32 58
11 Notch 22 5 3 14 18 26 47
12 SNL 22 3 2 17 11 17 48
Marsosur

SVB Hoofdklasse

# Team MP W D L Pnt F A
1 West United 17 9 7 1 34 35 17
2 Papatam 17 10 2 5 32 42 30
3 ACoconut 17 10 1 6 31 47 30
4 Santos 17 9 4 4 31 32 27
5 Slee Jr. 17 9 3 5 30 41 31
6 Tahiti 17 7 2 8 23 20 23
7 Flora 17 6 1 10 19 30 30
8 Boma Star 17 4 2 11 14 31 39
9 Caravan 17 1 1 15 4 20 64
10 TOK (geroy) 9 2 5 2 11 15 19