Top Banner
Ascona kampioen SVB Bekercompetitie 2018 ------------- Inter Moengotapoe, Botopasi en WBC uit de bekercompetitie gewipt ------------- Turan verruilt FC Barcelona definitief voor Istanbul Basaksehir ------------- Feyenoord sluit Van Persie weer in de armen ------------- Deva Boys nog steeds zonder overwinning
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
woensdag, 03 januari 2018 17:30

Competitie programma 2017 - 2018 nr. 3 Livorno Sport Organisatie

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

L.S.O. (Livorno Sport Organisatie) competitie programma 2017 - 2018 nr. 3. Plaats: Eddy Blackman Stadion aan de Botromankiweg (Tel./Fax 484728). Donderdag 11 januari 2018: 18.30 T. Neta Dell - K.D. 2011, 20.20 E. Interpul - Hindelaya.

Zondag 14 januari 2018: 10.30 T. Caravan 2010 - Sudhar, 12.30 T. Jong Jivan Jotie - s.v.Welgedacht C II, 14.30 E. a.s Highwaystar - Cruzeiro, 16.30 E. Hindboys - H.V.V. 

Donderdag 18 januari 2018: 18.30 T. Jong Jivan Jotie - Caravan 2010, 20.20 E. Cruzeiro - H.V.V.

Zondag 21 januari 2018: 12.30 T. s.v.Welgedacht C II - K.D. 2011, 14.30 E. a.s Highwaystar - Interpul, 16.30 E. s.v.Welgedacht C - Hindboys.

Donderdag 25 januari 2018: 18.30 T. Neta Dell - s.v.Welgedacht C II, 20.20 E. Hindboys - a.s.Highwaystar.

Zondag 28 januari 2018: 10.30 T. Caravan 2010 - K.D. 2011, 12.30 T. Jong Hindelaya - Sudhar, 14.30 E. H.V.V. - S.v.Welgedacht C, 16.30 E. Hindelaya - Cruzeiro.

Donderdag 1 februari 2018: 18.30 T. K.D. 2011 - Jong Hindelaya, 20.20 E. s.v.Welgedacht C - Hindelaya.

Zondag 4 februari 2018: 10.30 T. Jong Jivan Jotie - Neta Dell, 12.30 T. s.v.Welgedacht C II - Caravan 2010, 14.30 E. a.s.Highwaystar - H.V.V., 16.30 E. Interpul - Hindboys.

Donderdag 8 februari 2018: 18.30 T. Sudhar - Jong Jivan Jotie, 20.20 E. H.V.V. - Inperpul.

Zondag 11 februari 2018: 10.30 T. K.D. 2011 - s.v.Welgedacht C II, 12.30 T. Jong Hindelaya - Neta Dell, 14.30 E. Cruzeiro - s.v.welgedacht C, 16.30 E. Hindelaya - a.s.Highwaystar.

Donderdag 15 februari 2018: 18.30 T. Jong Hindelaya - s.v.Welgedacht C II, 20.20 E. Hindboys - Cruzeiro.

Zondag 18 februari 2018: 10.30 T. Caravan 2010 - Jong Jivan Jotie, 12.30 T. Sudhar - K.D. 2011, 14.30 E. Interpul - s.v.Welgedacht C, 16.30 E. H.V.V. - Hindelaya.

Finale ronde 1e klasse: (Nr. 1 - 4) (Nr. 2 - 3)
                                (Nr. 3 - 1) (Nr. 4 - 2)
                                (Nr. 1 - 2) (Nr. 3 - 4)

Wedstrijdprogramma nummer 2 is komen te vervallen.

Wijzigingen voorbehouden

Livorno Sport Organisatie

Copyright © 2017 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 103 keer

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Robinhood 08 07 01  00  22 30  11 
02 WBC 09  07  00  02  21 23 12
03 Notch 08  06  00  02  18 17  09 
04 Leo Victor 09  04  04  01  16  17 08 
05 Transvaal 08  04  02  02  14  20  08 
06 PVV 07  04  01  02  13  12  09 
07 Voorwaarts 08  04  00  04  12  12  11 
08 Inter M.T. 09  03  02  04  11  17  12 
09 Botopasi 08  02  01  05  07  11  19 
10 West United 08  02  00  06  06  07  16 
11 SNL  09  02  00  07  06  08  18 
12 Nishan 42 08 01  01  06  01  09  24 
13 Papatam 07  01  00  06  00  07  33 

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pts F A
01 Santos  07 06  01  00  19  17 04 
02 ACoconut 07 05  00  02  15  18  08 
03 Happy Boys 07 04  03  00  15  11  04 
04 Slee Jr  07  03  01  03  10  10  13 
05 Flora  07 02  03  02  09  15  10 
06 Broki 07  02  03  02  09  06  05 
07 KD 07  02  02  03  08  12  09 
08 Jong Aurora 07 02  02  03  08  10  11 
09 Tahiti 07 01 01 05 04 08 23
10 Deva Boys 07 00 00 07 -3 03 22