Top Banner
Chavella Lee pakt knappe overwinning in New York ------------- Sharapova boekt in Tianjin eerste toernooizege sinds dopingschorsing ------------- Federer maatje te groot voor Nadal in finale ------------- Ronaldo bezorgt Real zege met eerste competitietreffer ------------- Alexander Shvartsman wereldkampioen dammen
facebook twitter linkedin googleplus rss
SMEsport banner 205x647
maandag, 03 april 2017 18:54

Stand van zaken & wedstrijdprogramma speelronde 15 SVB Topklasse

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Op vrijdag 7 april wordt een aanvang gemaakt met de SVB Topklasse competitie. Het schema: Transvaal vs. Robinhood op vrijdag 7 april in het A.Kamperveen stadion om 19.00u, PVV vs. Notch op zaterdag 8 april in het Dr.Ir.F.Essed stadion om 16.30u.

Inter Moeng Tapoe vs. WBC op zaterdag 8 april in het R.Brunswijk stadion om 16.30u, Voorwaarts vs. Jong Rambaan op zaterdag 8 april in het Voorwaarts stadion om 16.30u, Botopasie vs. SNL op zaterdag 08 april in het NGVB stadion om 16.30u, Leo Victor vs. Nishan 42 op zondag 9 april in het Dr.Ir.F.Essed stadion om 18.00u.

De stand: 1. Leo Victor 14 - 32 pnt (33-12), 2. WBC 14 - 30 pnt (36-20), 3. Inter Moeng Tapoe 13 - 29 pnt (27-11), 4. Robinhood 14 - 23 pnt (33-21), 5. Nishan 42 13 - 21 pnt (23-19), 6. Jong Rambaan 14 - 16 pnt (21-26), 7. Voorwaarts 14 - 16 pnt (15-23), 8. Notch 14 - 15 pnt (16-25), 9. Botopasie 14 - 14 pnt (21-29), 10. PVV 14 - 14 pnt (20-32), 11. Transvaal 12 - 13 pnt (11-17), 12. SNL 14 - 7 pnt (11-32).

De topscorers: Ivanildo Rozenblad (Robinhood) 11 dlp, Ruben Garcia (Nishan 42) 8 dlp, Wensley Christoph (Notch) 7 dlp, Gilberto Cronie (Leo Victor) 7 dlp, Miquel Slagveer (WBC) 7 dlp, Donovan Dieko (PVV) 6 dlp, Jimmy Patrick (PVV) 6 dlp, Shorano Mawi (Voorwaarts) 6 dlp, Ivanildo Misidjan (Leo Victor) 6 dlp, Conswello Gregor (Leo Victor) 6 dlp.

Copyright © 2017 SMEsport. Bij overname bronvermelding verplicht!

Lees 626 keer

SVB Eerste Divisie

# Team MP W D L Pnt F A
1 Inter Moengotapoe              
2 Leo Victor              
3 WBC              
4 Robinhood              
5 Nishan 42              
6 Transvaal              
7 Botopasie              
8 Voorwaarts              
9 PVV              
10 West United              
11 Notch              
12 SNL              

SVB Tweede Divisie

# Team MP W D L Pnt F A
1 West United              
2 Papatam              
3 ACoconut              
4 Santos              
5 Slee Jr.              
6 Tahiti              
7 Flora              
8 Boma Star              
9 Caravan              
10 TOK